לימודים במקצועות התקשורת - מכללות לתקשורת

אספנו עבורך מידע רב על כל המסלולים ללימודי תקשורת בכל מוסדות הלימודים בישראל. באפשרותך לקרוא על: לימודי שיווק, קורס דוברות, קורס קופירייטינג, לימודי יחסי ציבור תואר בתקשורת ועוד.

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים 

רוצה פרטים על לימודי תקשורת?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תקשורת, מהם מקצועות הלימוד בתחום התקשורת?

תקשורת היא בראש ובראשונה האפשרות של יצור אחד להעביר מסר ליצור אחר, בכל אמצעי שהוא. תקשורת קיימת לא רק בין אנשים, אלא גם בין בעלי חיים, בין מחשבים ובין מכשירים סלולאריים. מסרים יכולים להיות מועברים בין אחד לשני, או בתפוצה רחבה לקבוצות, לעמים, לעולם כולו, ואף לעולמות אחרים. אמצעי ההעברה הם רבים, וכוללים מיומנויות עתיקות וחידושים טכנולוגיים עכשוויים.

בסיס התקשורת האנושית הוא הגוף, סימניו ומחוותיו. השפה המילולית כנראה באה בעקבותיו, ויחד עימה או לאחריה הגיע הכתב, המחקה את אותם סימנים טבעיים, המוכרים לכולנו, ומקבלים מובן כלל אנושי מוסכם וידוע. מכאן שמאחורי מילים, כתבים ומחוות גוף קיימות משמעויות מוצפנות או נשכחות, שלעיתים נחשפות באופן מרגש במיוחד, אך לרוב - נשארות מגולמות במירוץ התווים והאותיות, הקושר את כל העולם במהלכו.

לימודי תקשורת עוסקים הן בכלי ההעברה של מסרים, והן במשמעויות המוצפנות בפעולות התקשורתיות. יש אנשים המגיעים ללמוד מקצוע זה מתוך הצורך האישי שלהם לספר סיפור או לחדש לחברה כולה מניסיונם ומן הידע שלהם. לעומתם, יש המגיעים לתחום מתוך הסקרנות והרצון לגלות - מה נאמר בין השורות בטקסטים פוליטיים או תרבותיים? איך מתפקדת חברה עמוסת תקשורת? וכיצד גורמים לאנשים להבין שהם שומעים משהו חדש ומרתק, ולא את אותם הדברים ששמעו כבר קודם.

מקצועות התקשורת כוללים את תחומי הקולנוע והטלוויזיה, הבימוי וההפקה, העיתונות הכתובה והמשודרת, הצילום והעריכה, הסאונד, השיווק והמכירות, הפרסום, הקופירייטינג, יחסי הציבור, העיצוב, הפקת האירועים, הדוברות הפוליטית ועוד.

על לימודי תקשורת, פרסום ושיווק

 

תואר ראשון בתקשורת

 

תואר ראשון בתקשורת נערך במסלולי לימודים אינטגרטיביים המשלבים בין קורסים תיאורטיים ומעשיים בנושאי עיתונות, טלוויזיה, קולנוע, אינטרנט, יחסי ציבור ועוד. מסלולי הלימוד בתקשורת, מתקיימים לרב במסגרת דו חוגית המקיימת שילוב של לימודי תקשורת עם תחום לימודי נוסף.

תכניות הלימוד במסלולים השונים הן חדישות ועדכניות ומתרכזות במדיה החדשה והשפעותיה על המידע, התקשורת, הצרכנים והעיתונות. בהמשך המסלול מורחבות תכניות הלימוד למגמות ההתמחות, בהם מתעמקים הסטודנטים באחד מתחומים הבאים: תקשורת אינטראקטיבית, תקשורת שכנועית , לימודי טלוויזיה, עיתונאות ולימודי תקשורת משודרת, לימודי תקשורת דיגיטאלית.

 

התמחויות בתואר בתקשורת

להלן פירוט של תוכניות הלימוד בהתמחויות השונות:

 

 • תקשורת אינטראקטיבית - הלימודים מתמקדים במאפיינים המרכזיים של התקשורת הדיגיטלית תוך הקניית הבנה מעמיקה על המהפכה הדיגיטלית, השפעותיה, והדרכים לתפקוד מיטבי בה. בין הנושאים הנלמדים בהתמחות זו: תהליכים באינטרנט ובמדיה, ובחינת ההשפעות של תהליכים אלה על החברה והתרבות. במסגרת ההתמחות ישתלבו הסטודנטים בסדנאות מעשיות, בהן הם יעשו היכרות עם יישומים מתחום העיצוב ומתחום התקשורת האינטראקטיבית ויתנסו בהפקת תכנים לרדיו ולטלוויזיה אינטרנטיים.

 

 

 • לימודי טלוויזיה - מסלול התמחות זה משלב בין לימודים עיוניים לביקורתיים בתחומי הטלוויזיה והרדיו. תכניות הלימוד שואפות לפתח בקרב הסטודנטים מיומנויות מעשיות ולהכשיר אותם לחשיבה מחקרית מעמיקה בתכני המדיה הנפוצים. במסגרת הסדנאות יצברו הסטודנטים ניסיון במקצועות ההפקה ולהתמקצע ביצירת תכנים, ובפיתוח פורמטים חדשים לטלוויזיה ולרדיו. בוגרי מגמת טלוויזיה יוסמכו להשתלב במגוון התפקידים ברשתות השידור השונות.

 

 

 • תקשורת שכנועית - ההתמחות במגמת תקשורת שכנועית משלבת הרצאות עיוניות ומקנה לסטודנטים תשתית עיונית רחבה, שמכינה אותם לבניית אסטרטגיה מצליחה ולהעברת מסרים יעילים בסביבה היצירתית. במסגרת ההתמחות לומדים הסטודנטים פרסום מסחרי ופוליטי, כמו גם פרסום ויראלי, פרסום בטלוויזיה ופרסום באינטרנט. המגמה שמה דגש על התנסות בסדנאות ביחסי ציבור ודוברות, ולקראת סיום הלימודים מתנסים הסטודנטים בניהול קמפיין פרסום אמיתי.

 

 • תקשורת דיגיטלית - התמחות זו בתואר בתקשורת מתמקדת בפלטפורמות מדיה דיגיטלית מתקדמות. הסטודנטים לומדים על היצירה של תוכן לאינטרנט וכן סוקרים שיטות לשיווק דיגיטלי ולקידום ברשתות החברתיות. נוסף על כך, נרכשות מיומנויות טכנולוגיות לבנייה ולעיצוב של אתרים, לפיתוח של אפליקציות ולניהול של קמפיינים בזירת האינטרנט.

 

לימודי תעודה בתקשורת

 

קורסים אלה מציעים למשתתפים בהם לשכלל מיומנויות מסוימות בתחום המדיה. בדרך כלל, הקורסים שמים דגש על הפן הפרקטי של העשייה התקשורתית, והם משלבים במהלכם סדנאות ולעיתים גם התנסות מעשית בתעשיית התקשורת. לימודי תקשורת לתעודה נפרשים לרוב על פני מספר חודשים עד שנה אחת והם נערכים במתכונות נוחות לאנשים עובדים.

 

בין הקורסים בתחום התקשורת אפשר למצוא:

 

 • קורס הפקת מדיה
 • קורס דוברות
 • קורס שדרי ספורט
 • קורס קריינות
 • קורס שיווק דיגיטלי
 • קורס יחסי ציבור
 • קורס קידום אתרים
 • קורס תחקירנות
 • קורס עיתונאות אופנה
 • קורס קופירייטינג
 • קורס כתיבה עיתונאית
 • קורס עריכת וידאו   
 • קורס תקשורת שיווקית   
 • ועוד

 

לימודי המשך בתקשורת

בוגרי תואר בתקשורת יוכלו להתקדם וללמוד תואר שני בתקשורת המתקיים בשני סוגי מסלולים:

 

 • מסלול לימודים לא מחקרי
 • מסלול לימודים מחקרי בו נכללת הגשת תזה, מסלול זה מאפשר המשך לימודים לתואר שלישי

 

כמו כן, לאחר תום התואר הראשון, הבוגרים יכולים להמשיך ולפתח מיומנויות חשובות בעולם המדיה דרך הכשרות מקצועיות שונות בענפים משיקים כמו שיווק ופרסום, ענפי האינטרנט וכן תחומים כגון יחסי ציבור, דוברות וקידום ברשתות החברתיות.

נושאי לימוד

במהלך לימודים במקצועות התקשורת נלמדים מגוון של נושאים, הנה כמה מהם:

 

 • שיטות באיסוף מידע וכתובת - הקניית ידע בסיסי בעבודת הכתב, שיטות לאיסוף מידע ויציאה למשימות עיתונאיות וניתוחן.
 • שימוש בלשון כאמצעי תקשורת - פיתוחן ושיפורן של יכולות הביטוי באמצעות הכתיבה.
 • דסק החדשות - הכרות ולמידה של תחום עריכת החדשות.
 • סדנת טלוויזיה - צילום, עריכה בווידיאו, תסריטים, התנהלות מול מצלמה וראיון באולפן ובשטח.
 • סדנת רדיו - הכרת המדיום הרדיופוני, תוך עבודה מעשית.
 • עיתונות חוקרת - הקניית דפוסי עבודה וחשיבה נכונים של עיתונאי חוקר, התמודדות עם לחצים בתוך ומחוץ למערכת העיתון, בנייתמקורות מידע, מוסר ואתיקה בעיתונות החוקרת ודילמות אפשריות בעת עריכת התחקירים.
 • דוברות - הכרת מקצוע הדובר/יועץ התקשורת.
 • כתב שטח - הכרת העבודה העיתונאית והשיקולים המרכזיים בהם, דגש מיוחד ניתן על התנסות בשטח תוך סיקור אירועי אמת הכוללים איסוף מידע, בדיקתו וכתיבת הידיעות.
 • כתב האינטרנט - עבודת הכתב בעידן המקוון, ההבדלים בין עבודת הכתב המסורתית בעיתונות הכתובה לבין עבודת הכתב בעיתונות האינטרנט, תוך דגש על הגשת ידיעות וכתבות בצורה יעילה.
 • תקשורת דיגיטאלית - ידע מעודכן עם הבנה של טכנולוגיות תקשורת החדשות, מאפשר שילוב יעיל במחקר, פיתוח, ייצור ויישום של תכנים בתחומים אלו. לימודי תקשורת דיגיטאלית מקנים ידע במולטימדיה, פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט ועיתונות אלקטרונית.


אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי תקשורת יוכלו להשתלב בתחומי התקשורת בעיתונות, רדיו, טלוויזיה, מערכות אינטרנטיות, משרדי פרסום, שיווק ועוד. עולם המדיה הדיגיטלית מציב מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה, בתפקידי קידום במדיה חברתית, שיווק דיגיטלי, ניהול תוכן, קידום אתרים ועוד שלל משרות.


ההבדל בין לימודי תקשורת במכללות ובאוניברסיטאות

האוניברסיטאות משלבות הכשרה תאורטית והקניית כלים חשיבתיים וניתוחיים לצד עשייה מעשית במדיה, כאשר לרוב נלמד גם הפן העיוני של תולדות אמצעי המדיה ותיאוריות תקשורתיות ושיווקיות. תכניות לימודי התקשורת שמתקיימים במכללות, פועלות לשלב בין תאוריה למעשה ומפעילות סדנאות מעשיות לצד לימודים תיאורטיים. הלימודים משלבים גם סדנאות רבות שמתקיימות באולפנים של מוסדות הלימוד בהם מתנסים בכישורי מדיה שונים ובונים תיק עבודות.

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי תקשורת?

רוצה לדעת יותר על לימודי תקשורת?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

טיפים ממומחים בנושא לימודי תקשורת

המפתח להשתלבות בגופי תקשורת לחסרי ניסיון הוא יצירת קשר עם עורכים רלבנטיים, לבוא עם הצעות לכתבות או פרויקטים ובעיקר ליזום – פגישות, רעיונות, קונספטים. צריך לא לחשוש ולהציע את עצמך.
כדי להתבלט בתעשיית התקשורת צריך לזהות את הקול הייחודי שלך ואז לפתח אותו. חשוב לזהות מה הפרסונה היוצרת שלך, מה מייחד אותה ופשוט לדבוק בה, לשכלל אותה ולעשות איתה כמה שיותר. עם הזמן הקול שלך הופך להיות מזוהה ואנשים מתחילים לעקוב אחרייך. במונחים שיווקיים, מדובר על בנייה של מותג אישי, אבל המותג הזה חייב להתבסס על הקול הייחודי שאנחנו מביאים.
רענן שקד
עיתונאי

מעל 125 סטודנטים
המליצו והצביעו על לימודי תקשורת

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.2

  המכללה האקדמית עמק יזרעאל372 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב962 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

 

איך אתה ביחס לאחרים?

ממוצע ציוני הגולשים שניסו להתקבל לתחומים הבאים:
תחום לימודים ציון בפסיכומטרי ממוצע בגרויות
תואר משפטים 595 92
תואר בתיירות ומלונאות 533 77
תואר בשירותי אנוש 452 94

חוות דעת של סטודנטים: לימודי תקשורת

התקבלו 125 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

סטודנטים מספרים על תחום הלימודים

1. לחסוך הרבה כסף.
2. לחסוך הרבה כסף.
3. לא לגור במעונות- הם יקרים וניתן למצוא דירה באותו מחיר גם בעיר. מה גם שהגבעה הצרפתית שכונה שלא נעים להסתובב בה במיוחד, בטח לא כשחוזרים הביתה באמצע הלילה מהלימודים.
4. לחסוך הרבה כסף.
5. לעשות כמה שיותר סמסטר קיץ.
6. לא לקנות כלים וחומרים עד לסוף השנה הראשונה.
7. לגור בירושלים.
8.לעשות הכל הכל כדי לא לעבוד תוך כדי הלימודים ולא להיות בלחץ מזה.
9. להגיע ללמוד בבצלאל כי זה מקום מדהים ודוחף קדימה.
10. להירגע וליהנות מהלימודים. לזכור ששום בחירה היא לא פטאלית.
האקדמיה בבצלאל
הגר
אנימציה
אוהבת את האווירה, אנשים טובים, אווירה משפחתית במיוחד.

מבחינת תנאי קבלה, זה נראה לי המוסד הכי פחות בירוקרטי. מאפשר לצעירים שאולי לא סיימו את התיכון עם ממוצע 100 ו780 נקודות בפסיכומטרי להתקבל ללימודים בלי כל כך הרבה מיכשולים (השלמת בגרויות ל100 נקודות, שיפור ציון פסיכומטרי וכו׳) וזה נראה לי אחלה מצדם.

מה שאני לא אוהבת זה הקושי בשביל להשיג אותם בטלפון, לא משנה לאיזה שלוחה אתה נופל, פשוט קשה להשיג אותם. עוד משהו זה הקפה של הקפטריה.
אוניברסיטת אריאל
לוסיאנה
תנאי קבלה באוניברסיטת אריאל
1. האוניברסיטה לא נותנת פרקטיקה וכדי למצוא עבודה לאחר התואר אני ממליצה להתחיל להתמחות ללא תשלום על מנת לרכוש ניסיון. 2. בשביל לעשות את זה עליכם להחליט מה אתם רוצים לעשות בשלה מוקדם של התואר. 3. הציונים פחות חשובים ממה שנדמה לכם בהתחלה- כמו בצבא העיקר זה האנשים. 4. בואו עם ראש פתוח- ותעמידו בספק מה שאתם יודעים. 5. להיות פתוחים לפעילות פוליטית- זה הזמן לשנות דברים בחברה- רוב המהפכות קרו בגלל ובזכות סטודנטים.
האוניברסיטה העברית בירושלים
אורטל
לימודי תקשורת - האוניברסיטה העברית
אני אעייץ מתוך ניסיון דומה. עשיתי מכינה בת שנה מאוד אינטנסיבית לפני שהתקבלתי לקמפוס., תוך כדי עבדתי ובניתי תיק עבודות מטורף. לא היה פשוט, אבל לאורך כל הדרך זכרתי להנות, כמה שפחות לילות לבנים, כלומר לנצל את הזמן ביעילות, לא לדחות דברים ולמרוח את הזמן. לצחוק הרבה, ולקחת הכול בפרופורציה, גם בשיא הלחץ של הגשות ומבחנים, להגיד לעצמי שהכול בשליטה ואני אצליח להתעלות על העומס.
האקדמיה בבצלאל
תמר
אנימציה
אני מציע לנרשמים להתחיל לעבוד על האמנות שלהם הרבה מראש ולבוא עם מגוון כמה שיותר גדול ולאו דוקא ללכת בדרל המכינות של "להתכונן למבחנים". בלימודים עצמם צריך לקחת דברים בפרופרציות ולדעת במה להשקיע יותר ובמה פחות על מנת לא להכנס ללחצים הגדולים שהתואר הזו יכול לגרום. סהכ בצלאל זה מקום מעולה והעבודה עם החברים ללימודים היא אולי השיעור הכי גדול שיצא לי ללמוד בו. ממליץ מאוד.
האקדמיה בבצלאל
עובד
אנימציה
אני ממליץ לסטודנטים להכין את עצמם למרצים בעלי השקפה מאוד מסוימת לחיים ולא להיתרגש מזה. להכין את עצמם לדעות פוליטיות שמאלניות ולחיפוש עומקים במקומות פשוטים. יש המון פלוסים ודברים נוחים בבצלאל אבל במסלול שלי , המסלול לאנימציה קשה מאוד לעבוד ולשרוד את כל הארבע שנים של התואר ללא תמיכה פיננסית של ההורים, כך שכדי מאוד לחסוך ולהיות מוכן להרבה עבודה קשה על שיעורים וכו.
האקדמיה בבצלאל
דמיטרי
אנימציה
האוניברסיטה הפתוחה כוויכול המוסד שאמור להיות הנוח ביותר לתואר בישראל ויש המון דברים שההנהלה שלו עוד צריכה לעשות. להוריד את זמני ההמתנה בטלפון, לתת מבחנים הוגנים יותר וציונים ראויים. במוסדות אקדמיים אחרים באים לקראת הסטודנטים רק באוניברסיטה הפתוחה תלמיד של 100 מקבל 60.במידה והיה אחרת היתה לי מוטיבציה גבוהה אבל כרגע אני מחפש עבודה כדי לשרוד כלכלית
האוניברסיטה הפתוחה
גיא
האוניברסיטה הפתוחה בתל אביב
יש לזכור את המטרה הראשית עמה באתה ולהיות בטוח בעצמך. זה הכי חשוב בעיניי והם הולכים ביחד. יש לזכור שכמו כל מוסד יש לו כיוון אומנותי וטכני מסוים ומאוד קל לשקוע או להיגרר לתוך כיוון שחורג מהכיוון ההתחלתי שעמו הגענו למוסד זה. יש להישאר פתוחים לעוד הצעות אבל לכולם יש דעות וביקורות ובאומנות אין צודק או לא. תהייה בטוח בעצמך ובאשר לכיוונך!
האקדמיה בבצלאל
ליעד
אנימציה
מומלץ להגיע ליום עיון או אפילו יום לימודים להכיר את המקום ואת אופיו. להכנס אפילו לצפייה בשיעורים וכדומה. בנוסף בתחום הקולנוע כדאי להגיע להפקות ולימי צילום לספוג את האוירה ולהבין לקראת מה אתה הולך. הרבה בתחום הקולנוע בנוי על עבודה בצוות שיש להתמסר אליה ולדעת לשחרר. לבוא בראש פתוח ולהבין שאנו לומדים ללא תחרות עם אחרים. בהצלחה
המכללה האקדמית בית ברל
נלי
קולנוע וחינוך במדרשה לאמנות בית ברל
הייתי ממליץ לכל אחד קודם כל לבוא ולראות את האזור. להגיע לשדרות או לישובי האזור ולראות בעינכם את המקום בו נמצאת המכללה. הייתי מציע לנסות למצוא איש קשר שגר באזור ולבוא להתארח אם לא ללילה אז אפילו לכוס קפה. אני מאמין שיותר חשוב מהמוסד הלימודי עצמו זה המקום בו הוא נמצא וכמה החיבור בין השניים משמעותי.
המכללה האקדמית ספיר
אורי
קולנוע
כדאי לחסוך סכום כסף משמעותי לפני תחילת התואר. מי שהוריו אינם יכולים לממנו יתקשה בשילוב עבודה עם תוכנית הלימודים. דבר זה יצור עומס וקושי להישאר סטודנט ערני וחיוני והכי חשוב - יצירתי. ודבר נוסף, במהלך הלימודים ישנן דרישות למחשב מקצועי וכלים נוספים שנדרשים בכדי לעמוד בסטנדרטים המקצועיים.
האקדמיה בבצלאל
מעיין
תואר באנימציה
אני לא אמליץ ללכת ללמוד את המסלול שאנילקחתי שהוא אנימציה, כי הוא כמעט בלתי אפשרי. לא ניתן לעבוד תוך כדי כי הוא חמישה ימים בשבוע עד הערב, ומאוד מאוד עמוס. צריך לעשות גם סרט גמר וגם סמינריון, שלא ברור למה בכלל. אם מישהו בכל זאת מתכוון ללכת ללמוד את זה, אז שיבוא עם הרבה כסף.
המכללה האקדמית ספיר
רוני
אנימציה
אני ממליץ מאוד על מכללת בצלאל לכל אדם אשר רעיונותיו ויצירותיו לא מומשו מעולם או שלא הרגיש כך. בבצלאל יש אווירה מאוד חול"ית מכיוון שכל חצי שנה מגיעים מכל העולם ללמוד בבצלאל מטעם חילופי סטודנטים והדרך שבה אתה רוכש לעצמך חברים היא מאוד מעניינת ומאתגרת לעיתים גם בגלל השפה :)
האקדמיה בבצלאל
גיא
קולנוע
ביחד עם קולנוע אני לומדת גם תקשורת והוראה. לפי דעתי זה שילוב שהוא טוב מצד אחד מבחינת הכיוונים לעתיד אך פחות טוב מצד שני מבחינת ההתמקדות בכל תחום. אני אישית אוהבת את זה אך הייתי ממליצה לשקול זאת לעומק מפני שזה המון שעות והמון ללמוד ואין אפשרות לשלב עבודה ביחד.
מכללת סמינר הקיבוצים
ליטל
קולנוע
אני עובדת תוך כדי הלימודים במשרה מצומצמת. השילוב של הלימודים עם עבודה מדברן אותי להיות פעילה יותר ולהספיק אף יותר מסטודנטים שאינם עובדים.
בצלאל הוא מוסד לעיצוב שלא מתאים לכל אחד. הוא מכוון ללימוד בגישה מסוימת ובאווירה מסוימת, כל אחד צריך למצוא מה מתאים לו.
האקדמיה בבצלאל
הילה
אנימציה
תעשו בדיקה טוב טוב כלפי מה אתם רוצים ללמוד והאם אתם בטוחים בזה.
המון סטודנטים נרשמים ללימודים אקדמים כי ככה צריך וזה המסלול המקובל.
הרבה הולכים ללמוד מקצועות ״רווחים״ שלא מתאימים לאופי ולאישיות שלהם.
דעו מי אתם, ומה אתם רוצים לעשות עם חייכם ועשו זאת
המכללה האקדמית ספיר
אביתר
קולנוע
בלימודים האלה בדר"כ התעודה עם הציונים לא הכי חשובים בעולם כל עוד אתה מקבל את הניסיון והכלים המקצועיים, לכן כדאי לבחור באילו מקצועות משקיעים יותר או פחות ולהתמקד מאוד באלו, כי אם מנסים להשיג מאיות בהכל זה יכול להיות מאוד מתיש.
האקדמיה בבצלאל
אורי
אנימציה
הייתי ממליצה לסטודנטים לעתיד לנסות ולטעות כמה שיותר,לא לחשוש מביקורות. הכי חשוב לזכור שחוץ מהאקדמיה ששואבת המון זמן ומשאבים יש גם חיים ותחביבים אחרים ואסור לזנוח אותם, השחרור מהמערכת לפעמים מחדש את העבודה ומפרה את היצירה.
האקדמיה בבצלאל
לי
אנימציה
אם אתם אנשים שאוהבים קולנוע ותקשורת ומחפשים אטרקציות מעניינות בתואר שלא דורשות מכם רק ללמוד נושאים עיוניים כל היום זה המקום הנכון. התואר משלב לימודי הוראה כך שמי שלא מעניין אותו הכיוון בגדול זה יכול להיות אולי חסרון.
מכללת סמינר הקיבוצים
יניב
קולנוע ותקשורת
חשוב מאוד לדעת שהבנאדם באמת מוכן ורוצה ללמוד. אין לחץ ללמוד, הכי טוב זה להיות מוכן ואז לקרוא על כל הקורסים שהוא רוצה ולבקר בהרבה ימים פתוחים של מוסדות הלימוד. לשאול ולהתייעץ עם חברים שכבר לומדים ופשוט לקפוץ למים.
מכללת סמינר הקיבוצים
ג`ני
תקשורת וקולנוע

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

בחן את עצמך - האם מתאים לך להיות איש תקשורת?

נותרו לך עוד 15 שאלות
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
 • (מ: 1 - כלל לא מסכים, עד 5 - מסכים מאד)
לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד חמש.
כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 5 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp