רוצה פרטים על קציני ביטחון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס קצין ביטחון - קב"ט

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קציני ביטחון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי קצין ביטחון – למי זה מתאים?

תפקידם של קציני ביטחון מחייב אחריות רבה ורגישות, שכן זהו תפקיד חיוני ביותר בימינו. הקב"טים נדרשים להתמודד עם תמורות בעולם הפשיעה, הן בעולם הפרטי במסגרת פריצות ותקיפות והן במישור האזרחי במסגרת פיגועים ותקריות אלימות. רשויות שיווק, מבני ציבור, מפעלים ומרכזי בילוי כולם זקוקים לשירותיהם של קציני הביטחון כדי לשמור על שלום הציבור במסגרת החוק.

 

קורס קציני ביטחון בא להעניק לתלמידיו כלים חשובים בתחום הביטחון ולהכשיר אותם לתפקיד מבוקש זה. בפני הבוגרים עומדות שלל אפשרויות לתעסוקה במגזר הציבורי, הפרטי והעסקי, בתפקידים שהם מאתגרים ודינמיים.

 

תכנית הלימודים

 

בתחילת הקורס המשתתפים מתוודעים לעקרונות מרכזיים בתורת האבטחה ולתחומי האחריות של קציני הביטחון. בהמשך, הם לומדים על סוגיות בהפעלת מערכי ביטחון בארגונים ובין היתר עוסקים בתחומים כהתמודדות עם טרור ופיגועי חבלה, אבטחה של אירועים ואישים ושיתופי פעולה עם המשטרה וכוחות הביטחון. כמו כן, הם מכירים כלים טכנולוגיים, כגון מערכות התרעה ואזעקה מתקדמות וטלוויזיות במעגל סגור, בהן נעזרים הקב"טים בעבודתם השוטפת. נוסף על כך הם סוקרים תחומים כגון איתור וזיהוי של חשודים וטכניקות לתשאול ולתחקור.


מתכונת הלימוד

 

משך הקורסים משתנה בין המוסדות. לרוב הוא נע בין 4 - 8 חודשים. שיעורים מתקיימים פעם או פעמיים בשבוע, לרוב בערב כדי להתאים לצורכיהם של תלמידים עובדים. מרבית המסלולים משלבים בתוכם, לצד הלימוד העיוני, גם תרגול מעשי של המיומנויות הנלמדות במסגרת סדנאות וסיורים לימודיים, בהם לומדים כיצד להכין תיקי שטח ולמנוע אירועים משלל סוגים.

 

 

נושאי לימוד

 

 • בטחון אזרחי ואישי
 • מערכות גילוי ואזעקה
 • טרור סייבר
 • האזנות סתר
 • מניעת פיגועים וחבלה
 • אבטחה פיזית היקפית
 • פעילות מבצעית
 • הפעלת חברות שמירה
 • מיומנויות חקירה ותשאול    
 • ועוד


תנאי קבלה וקהל היעד

 

לקורס יכולים להתקבל מועמדים ללא עבר פלילי, בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, עליהם לעבור ראיון אישי בו נבחנת מידת ההתאמה שלהם לתכנית. המסלול מתאים הן לחסרי רקע בתחום הביטחון שמעוניינים להיכנס לענף לראשונה וגן לעוסקים בתחום האבטחה שברצונם לשכלל את הכלים שבידיהם.

 


מוסדות

 

בין מוסדות הלימוד שמציעים קורס קב"טים:

 

 • המכללה המשותפת - הקורס כולל כ - 70 שעות לימוד והוא נפרש על פני כארבעה חודשים. המפגשים נערכים בשעות הערב, פעם או פעמיים במהלך השבוע. המסלול כולל שיעורים מעשיים והתנסות בקרב מגע ובירי במטווח. ניתן גם לשלב את הקורס עם קורס חוקרים פרטיים.

 

 • המכללה הרב תחומית - במכללה זו אפשר ללמוד במסלול משולב, הכולל הכשרה כקציני ביטחון והכשרה כחוקרים פרטיים. אורך הקורס כשמונה חודשים.

 

 • היחידה הארצית לחקירות וביטחון - היקפו של הקורס הוא כשבעה חודשי לימוד. ניתן ללמוד גם בתכנית משולבת עם קורס חוקרים פרטיים. התכנית כוללת גם התנסות פרקטית וסיורים לימודיים ולקראת סיומה עורכים פרויקט גמר.

 

 • המכללה הישראלית לביטחון וחקירות – תנאי קבלה – 12 שנות לימוד, ללא עבר פלילי, ראיון אישי. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע בבוקר או בשעות הערב. מוענקת תעודה מטעם המכללה בחסות אוניברסיטת בר אילן. על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים.

 

 • מכללת תמיר - היקפו של הקורס הוא כשמונה חודשים והוא כולל כ - 200 שעות לימוד. מוסד הלימוד מציע קורסים נוספים בתחום הביטחון, בהם קורס בודקי פוליגרף וקורס חקירות פרטיות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קציני ביטחון?

רוצה לדעת יותר על קציני ביטחון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודי ביטחון

התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp