רוצה פרטים על לימודי תעודה לציבור החרדי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסים לחרדים - מסלולי תעודה לחרדים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי תעודה לציבור החרדי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

לימודי תעודה לחרדים

 

בישראל יש ציבור גדול מאוד של אנשים חרדים, אשר עם השנים מתעניינים יותר ויותר בלימודים אקדמיים ובלימודי תעודה למטרת רכישת מקצוע. בשל אורח החיים הייחודי של החרדים, יש צורך לעיתים בהתאמת מסלולי הלימוד לאוכלוסייה זו.

 

לימודים למגזר החרדי לרוב מהווים קורסי הכשרה מקצועית המאפשרים רכישת מקצוע פרקטי בשילוב לימודי תורה ובכך לסייכ בהגדלת הפרנסה. הלימודים לחרדים הינם לימודים אשר שומרים על הפרדה בין גברים לנשים.

 

כיום בישראל קיימים מגוון קורסים מקצועיים לחרדים והרבה מאוד קורסים אשר הותאמו לצרכי האוכלוסייה השומרת תורה ומצוות, קורסים אלו מקפידים על כיתות לימוד נפרדות לגברים ולנשים ומאפשרים גם לאוכלוסיה החרדית להתמחות במקצועות בעלי אופי דתי או להתמחות במקצועות נדרשים, בתוכנית לימודים המתאימה לצרכיהם.לימודים שכאלו הינם צעד נבון ויעיל לשילוב בין קודש לבין רכישת מקצוע אשר מאפשר השתלבות מהירה בשוק העבודה והתפרנסות בכבוד.

 

 

מה לומדים?

 

רוב הלימודים בישראל המיועדים באופן ספציפי לחרדים, הם במסגרת של לימודי תעודה אך ישנן גם מספר מכללות המותאמות במיוחד לחרדים ובהם ניתן ללמוד לקראת תארים אקדמיים במגוון תחומים כמו מדעי החברה, מדעי הרוח, חינוך והוראה ועוד.

 

לימודים לחרדים הינם קורסים או מסלולים אשר נפתחים במיוחד עבור המגזר הדתי, לרוב מדובר בקורסים למטרת הכשרה מקצועית לחרדים או לימודי מקצוע וקורסים לדתיים ודתיות. ישנם מוסדות לימוד בישראל אשר מודעים לצרכיהם של המגזר הדתי ברכישת מקצוע וכמו כן מבינים את מצבם הייחודי והשונה משל שאר האוכלוסייה.

 

מוסדות לימוד שונים פותחים עבור האוכלוסייה החרדית דלת ללימודים בתחומים שונים ומגוונים. בין הקורסים במסגרת לימודי תעודה אשר פונים לאוכלוסייה החרדית ניתן למנות את הקורסים הבאים - קורס משגיחי כשרות, קורס טוען רבני, קורס שחיטת בהמות, קורס כתיבת סת"מ, קורס קבורה ועוד קורסים רבים אשר פותחו ונבנו במיוחד עבור בני המגזר הדתי.

 

המעוניינים להתקדם מקצועית ולשדרג את הקריירה יכולים למצוא קורסים בתחום הניהול הפיננסי וכן קורסי ניהול לחרדים, שבהם ניתן לפתח את כישורי היזמות והמנהיגות העסקית, להכיר כלים בניהול ותכנון אסטרטגיה ולבחון מגמות עכשוויות בשוק.

 

ישנם כאמור גם מסלולים שונים ללימודים אקדמיים. ישנם גם קורסים רבים ללימודי מקצוע, המיועדים לכלל האוכלוסייה, אך נפתחים במיוחד עבור המגזר הדתי, הלימודים בקורסים הללו מתקיימים במתכונות של גברים ונשים בנפרד. בין הקורסים האפשריים: קורס חשבי שכר, קורס תכנות, קורס תיווך, עיצוב אופנה, קורס מורי דרך ועוד קורסים רבים ומעניינים.

 

 

היכן לומדים וכמה זמן?

 

בין מוסדות הלימוד המאפשרים לימודים לחרדים: קריית החינוך גבעת וושינגטון, הקריה האקדמית אונו (הקמפוס באור יהודה), מכללת אמונה, מכללת אין-ליין, הבצפר ללימודי פרסום ועוד.

 

 

אפשרויות תעסוקה בהמשך

 

בתום לימודי החרדים, יוכלו בוגרי הקורסים מהאוכלוסייה החרדית להשתלב במגוון אפשרויות עבודה אשר מאפשרות להם במקביל להתמקד גם בלימודי התורה וגם לשמור על אורח חייהם בעל האופי הדתי. אפשרויות התעסוקה מוצעות בהתאם לאופי הקורס או לימודי ההכשרה הנבחרים.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי תעודה לציבור החרדי?

רוצה לדעת יותר על לימודי תעודה לציבור החרדי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודים לדתיים

התקבלו 2,187 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp