לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > שפות > לימודי אנגלית

לימודי אנגלית


מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי אנגלית? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
לימודי אנגלית
לימודי עברית
ערבית
צרפתית
סינית
גרמנית
יפנית
הולנדית
איטלקית
לימודי ספרדית
 
 
יוונית
טורקית
לימודי פורטוגזית
קורס רומנית
לימודי יידיש
לימודי רוסית
קורס שפת הסימנים
שפות בחו"ל
מלגות חו"ל
תרגום

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

לימודי השפה האנגלית

 

דו יו סְפּיק אינגליש?

 

במרוצת השנים זכתה השפה האנגלית להכרה כשליטה בלתי מעורערת. היא מתווכת בין בני אדם שונים ברחבי העולם ונחשבת לשפה בינלאומית. במדינות רבות מדברים אותה במבטאים ובסלנגים שונה, אך בבסיס זהה. היא שפת האם של עמים מגוונים - האנגלים, האירים, הקנדים, האוסטרלים ועוד. במקומות רבים אחרים, כמו באירופה ובהודו, מאות מיליונים של אנשים משתמשים בה כשפה שנייה על דרך קבע. 

 

בישראל של ימינו, קשה מאוד להסתדר בלי לשלוט באנגלית, לפחות באופן חלקי. בפרט, אנשים העובדים בתחום המודיעין, או בתחום שירות הלקוחות, משתמשים באנגלית בכל פעם שהם באים במגע עם תושבי חוץ. בנוסף, בכל פעם שאנחנו יוצאים לחופשה, סביר להניח כי ידיעת אנגלית תאפשר לנו להסתדר כמעט בכל מקום אליו נבחר להגיע. ובכלל - אם אתם רוצים לצפות בתכניות האהובות עליכם מבלי להצטרך לקרוא את התרגום, לקנות מוצרים שונים באמצעות האינטרנט, או סתם להיות מסוגלים לריב בלי שהילדים יבינו על מה הוויכוח - כדאי שתדעו קצת אנגלית...

 

שליטה טובה בשפה באנגלית תשבור בפניכם מחסומים קיימים ותפתח עבורכם צוהר של אינספור אפשרויות בחיי היומיום, בעסקים גדולים או קטנים, בקבלה למקומות עבודה שונים ועוד. הצורך לדעת אנגלית הוא צורך מציאותי מאוד, והוא משותף לכולנו. במאמר זה מציג בפניכם את הדרכים לרכוש או לשפר את מיומנויות השיחה, הכתיבה והקריאה באנגלית, במסלולים שונים ומתוך נקודות יציאה שונות, ולצרכים שונים.

 

 

מסלולי הלימוד באנגלית

 

השפה האנגלית בישראל היא מקצוע חובה כמעט בכל דרך שתבחרו בה. היא נלמדת לקראת הבגרות, לקראת הפסיכומטרי וללימודי תואר ראשון ושני. לומדים אותה במוסדות רבים, ברמות שונות ובמסלולים שונים המותאמים לאנשים שונים.

 

אנגלית למתחילים

 

אם הקִרבה שלכם לשפה האנגלית מסתכמת במלים כמו "היי" ו"ביי", תוכלו להתעודד בידיעה שאינכם לבדכם; אנשים רבים, מסיבות כאלו ואחרות, לא רכשו בהצלחה את מיומנויות השפה במסלול הלימודים הרגיל בבית הספר. חלקם הגדול בוחר כיום לאזור אומץ ולשבור את מחסום הבושה, ועושה את הצעד הראשון במסגרות השונות המציעות את לימודי השפה מן היסוד בקורס אנגלית למתחילים.

 

 

אנגלית למתקדמים

 

מסלול לימודים זה מותאם בעבור מי שכבר למדו את יסודות האנגלית, אך הפסיקו את מערכת היחסים שלהם עם השפה ביום שסיימו את התיכון. אנשים שהקפיאו את מאגר הידיעות שלהם באנגלית ומעוניינים לרענן ולחדש אותו, או אנשים שלמדו אנגלית באופן חלקי ומעוניינים להרחיב את השליטה בשפה – קורס אנגלית למתקדמים מיועד בעבורם.

 

אנגלית עסקית

 

אנגלית עסקית משמשת את לומדיה לתקשורת יעילה עם גורמים עסקיים בארצות אחרות, לשיפור מיומנויות המשא-ומתן ולהתמצאות בעולם המונחים העסקי – באנגלית. קורס זה מוצע בבתי ספר פרטיים רבים ברחבי הארץ. בנוסף, ניתן ללמוד במסגרת של שיעורים קבוצתיים המשותפים לעובדי חברה כלשהי, שבהם המורה מגיע אל החברה עצמה או שכל התלמידים ממקום העבודה לומדים את השפה במוסד הלימודים. בבתי הספר המובילים בישראל ללימודי אנגלית עסקית קיימת חלוקה לפי רמות והם קובעים את רמות הלימוד לפי שיקול דעתם.

 

מתוכם אפשר למנות את:

 • Wall Street Institute
 • ברליץ
 • דיאלוג

 

לתכנית לימודים אישית במיוחד – תוכלו לפנות למבחר רב של מורים פרטיים עצמאיים.

 

 

אנגלית לבגרות

 

לימודי אנגלית המזכים את הנבחן בתעודת בגרות קיימים בשלוש רמות: 3 יחידות לימוד, 4 יחידות לימוד ו-5 יחידות לימוד. קיים הבדל משמעותי בין רמת הלימודים במסגרת 3 יח"ל לבין רמת הלימודים במסגרת 4 יח"ל, בעוד שההבדל בין 4 יח"ל לבין 5 יח"ל הוא קטן יחסית. יש לציין כי במרבית מוסדות הלימוד נדרש ציון עובר ברמה של 4 יח"ל לפחות.

 

מבחני הבגרות באנגלית מורכבים לרוב מקטעי קריאה שלאחריהם מתבקשים הנבחנים לענות על שאלות בהבנת הנקרא. קיימת גם מטלת כתיבה וכן גם חלק של אנגלית מדוברת, שבו ישוחח הנבחן עם הבוחן באנגלית. חלק זה נקרא Speaking. כמו כן, ישנו חלק של האזנה לקטע שמיעה. ולאחריו יענה הנבחן על שאלות בכתב. חלק זה נקרא Listening.

 

מכוני הכנה רבים מכשירים לבגרויות באנגלית, ומן הבולטים שביניהם: 

 • יואל גבע
 • אנקורי 
 • לחמן 
 • תיכון תל-אביב

 

כמו כן קיימות גם מכללות המציעות קורסים דומים. ביניהן:

 • המכללה האקדמית אשקלון
 • מכללת תל-חי
 • המכללה האקדמית גליל מערבי
 • המכללה הקדם-אקדמית של האוניברסיטה העברית בירושלים.

 

אנגלית לפסיכומטרי

 

לימודי אנגלית בהילוך גבוה יותר מצויים בפרק האנגלית של המבחן הפסיכומטרי. הם אינם דומים ללימודי האנגלית לבגרות; ישנן שאלות שיהיו קלות לבוגרי 3 יח"ל באנגלית, וכאלו שיהיו קשות אפילו לבוגרי 5 יח"ל. אמנם ציון הפסיכומטרי המשוקלל הוא הקובע אם הנבחן עובר את רף הכניסה לחוג מבוקש במוסדות האקדמים השונים, אך לחלק האנגלית במבחן יש חשיבות נפרדת; הציון בפרקי האנגלית קובע את רמת הלימודים של הנבחן באנגלית לקראת לימודי תואר ראשון. לימודי אנגלית הם קורס חובה של שפה זרה לתואר הראשון. רמת האנגלית הנלמדת היא אנגלית אקדמאית ולאחר שתעברו בהצלחה את המבחן הפסיכומטרי, תגלו להפתעתכם כי מרבית המאמרים האקדמאים הכתובים באנגלית אינם מאיימים כפי שנראו עד כה, וכי אפשר לגשת ולקרוא אותם בקלות.

 

כל פרק באנגלית מורכב משאלות בחירה ומתחלק לקבוצת שאלות של השלמת משפטים, שאלות של שחבור משפטים (ניסוח מחדש של משפטים) ושני קטעי הבנת הנקרא. מבחן זה מגדיר את עצמו כמנבא את סיכויי ההצלחה של הנבחן להצליח בלימודים אקדמיים וככזה, הוא משלב בתוכו גם אלמנטים של מתח ולחץ בזמן. לאחר קבלת הציון במבחן הפסיכומטרי נקבעת רמתו של התלמיד באנגלית, ובהתאם לכך הוא מחויב ברישום למספר קורסי אנגלית ברמות שונות עד להגעה ל"רמת הפטור". מי שקיבל ציון "פטור" בחלק האנגלית בפסיכומטרי אינו מחויב בקורסי אנגלית באוניברסיטה.

 

חשוב לציין את נושא שינוי מתכונת המבחן הפסיכומטרי שיחול באוקטובר 2012. יש לעקוב אחר הפרסומים ולהתעדכן בהתאם.

 

בתי הספר העיקריים המציעים קורסי פסיכומטרי הם:

 • קידום
 • יואל גבע
 •  לחמן
 •  Smart
 •  High-Q
 •  E-Z-way

 

מבחן אמי"ר

 

קיימים מקרים שבהם הציון הפסיכומטרי הכללי צולח את רף הכניסה לחוג כלשהו אך התלמיד מעוניין להגיע לרמת הפטור באנגלית עוד לפני שהוא פוקד את דלתות המוסד האקדמי שאליו התקבל. ניתן להיבחן במבחן זה טרם לימודי התואר הראשון ולחסוך כסף, ומשאב יקר נוסף: זמן. מבחן אמי"ר הוא מבחן אמריקאי המורכב משלושה פרקי אנגלית במתכונת המבחן הפסיכומטרי. כמו פרק האנגלית במבחן הפסיכומטרי, יש לו כשלושים שאלות כאשר לכל שאלה מוקצב זמן של פחות מדקה.

 

מבחן אמיר"ם

 

מבחן זה הינו "אחיו התאום" הממוחשב של מבחן אמי"ר – ההבדל בין אמי"ר לאמיר"ם הוא, כאמור, עובדת היותו של אמיר"ם מבחן ממוחשב וכן התאמתו של אמיר"ם לרמת התלמיד הנבחן בזמן אמת. במילים אחרות, מבחן אמיר"ם מזהה את רמת התלמיד ובהתאם לכך, בוחר בעבורו שאלות ברמתו.

 

 

לימודי אנגלית לתואר ראשון

 

אלו מבינכם שרוצים ללמוד את השפה עד לרמות המתקדמות ביותר, יוכל ללמוד אנגלית לתואר ראשון. מסלולי הלימוד באנגלית שונים ומגוונים והם כוללים בעיקר תחומים של ספרות אנגלית, היסטוריה אנגלית, לימודי שפה ותרבות, בלשנות אנגלית ולימודים אמריקניים. למסיימים ייפתחו שערי תעסוקה בתחומי החינוך וההוראה וכן בתחומים כמו תרגום, עריכה, תקשורת, דוברות, עיתונות, קשרי תרבות, עבודה בשירות המדינה ודיפלומטיה, עבודה בתחום התיירות ועוד.

 

כל הדרכים מובילות אליה

 

הרצון לשלוט בשפה האנגלית חדל מזמן להיות נחלתם הבלעדית של אנשי העולם הגדול וכיום הוא משותף לכולנו. קיימים מסלולים רבים ללימודי השפה, ברמות שונות ולמטרות שונות. אם אתם רוצים להיות זכאים לתעודת בגרות או להתקבל למוסד אקדמאי, לסגור עסקה, לטייל בעולם או סתם לשלוט בשפה הבינלאומית המדוברת ביותר בעולם – עליכם ללמוד אותה. הדרך הנבונה והבטוחה לעשות זאת היא באמצעות בתי הספר המציעים לכם את מיטב המורים והשיטות. אנו חיים בעולם גלובלי שבו דוברי אנגלית מצויים בכל מקום, ולכן תוכלו לבדוק בקלות כיצד התקדמתם. אז קדימה – "Break A Leg"!

רוצה לדעת יותר על לימודי אנגלית? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי אנגלית
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.


מוסדות לימוד לימודי אנגלית

אוניברסיטת חיפה - לימודי אנגלית לתואר ראשון מכללת אור יהודה - קורס אנגלית מדוברת
ברליץ - קורס אנגלית בית הספר דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה - קורס אנגלית מדוברת
מכללת השרון - קורס אנגלית מדוברת למתקדמים, קורס אנגלית למתקדמים האוניברסיטה העברית - לימודי אנגלית לתואר ראשון
המכללה האקדמית אורנים - לימודי חוץ - קורס אנגלית כשפה זרה המכללה האקדמית תל חי - לימודי חוץ - קורס אנגלית עסקית
המכללה למינהל - קורס אנגלית למתחילים בית הספר לשפות דיאלוג - קורס אנגלית עסקית
מכללת השרון - קורס אנגלית מדוברת למתחילים, קורס אנגלית למתחילים היי קיו - קורס אנגלית מדוברת
מכללת כרמל בטיחות - קורס אנגלית טכנית אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ והמשך - קורס אנגלית משפטית
אוניברסיטת חיפה חוץ - קורס אנגלית למתחילים ולמתקדמים אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ והמשך - קורס אנגלית עסקית
המכללה האקדמית ספיר - קורס אנגלית - לימודי חוץ המכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ - קורס אנגלית עסקית
לימודי חוץ המכללה האזורית אשקלון - קורס אנגלית בסיסית ברייט אינגליש - לימודי אנגלית
בית הספר האמריקאי - לימודי אנגלית מכללת אורט הרמלין - לימודי אנגלית
מכללת כנרת - קורס אנגלית עסקית המכללה למינהל - קורס אנגלית עסקית
Wall Street, לימודי אנגלית וול סטריט
       


חוות דעת של סטודנטים: לימודי אנגלית (13 חוות דעת)
התקבלו 13 דירוגים בציון ממוצע: 4.2 מתוך 5    
איה,המכללה האקדמית הערבית לחינוך , הערבית לחינוך - הוראת אנגלית, 05/03/2019
דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת סוג החומר שלומדים בחוג אנגלית קדי ללמוד אנגלית כי כל אדם צריך השפה

על הקמפוס
המכללה קטנה מאוד אין מה להגיד על הקמפוסים כי בכלל אין קמפוס
עבד אל חמיד,אוניברסיטת בר אילן, לימודי אנגלית - אוניברסיטת בר אילן, 14/12/2018
דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב את המסלול ותוכנית הלימודים ושיטת הלימודים וההווי הסטודנטיאלי

על הקמפוס
הקמפוס מאפשר אווירה לימודית טובה, קמפוס מסודר ושקט. בזה שאני והחברים שלי מתאספים ועוברים על החומר בצורה מסודרת ומובנת
 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס עריכה לשונית - לימודים לתעודה
לימודים בחינם, קורסים חינם באינטרנט
קורס שפת גוף - איך, כמה, ולמה ...
סאמר סקול - מחנה קיץ
סאמר סקול באנגליה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לשפות
המכללה למינהל
המכון לידידות אמריקה - ספרדית
בית ספר לשפות - דיאלוג
מרכז בולרו - ספרדית
ברליץ - לימודי שפות
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי אנגלית?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.מוסדות לימוד שפות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
היכן נערך קורס מפעילי עגורנים? (לפני 7 שעות, 20 דקות)
קורס גישור משפחה בהרצליה (לפני 1 ימים, 5 שעות, 8 דקות)
תואר בתחום הריקוד לתלמידי כיתה יא (לפני 1 ימים, 10 שעות, 12 דקות)
תואר ראשון דרך אפיק מעבר (לפני 2 ימים, 59 דקות)
קורסי בוררות ואימון אישי מוכרים לשבתון (לפני 2 ימים, 1 שעות, 6 דקות)
 המבחן לבחירת לימודים בשיטת WSM
במה אתה מתלבט?
איזה מקצוע ללמוד?
באיזה מוסד לימודים ללמוד?

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD