לחמן - פסיכומטרי והכנה לבגרות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לחמן.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לחמן


משלימים ומשפרים


לחמן הוא מכון הכנה לבגרות ולפסיכומטרי, אשר נוסד לפני למעלה מ - 30 שנה. בלחמן מציעים מגוון קורסים להכנה לבגרויות, להשלמת בגרויות ולהכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית. קיימים מסלולים שונים שמותאמים למגוון רמות ומשלבים תרגול מעשי רב דרך סימולציות ותרגילים. ללחמן סניפים בפרישה ארצית, כמו למשל בערים חיפה, אשקלון, תל אביב, ירושלים, פתח תקווה, באר שבע ואשדוד.


בגרויות - השלמת בגרויות והכנה לבגרויות


ב"לחמן" מתקיימים שלל קורסים לבחינות הבגרות, בין אם מדובר בהשלמת בגרויות לצורך קבלת תעודת בגרות מלאה, או לצרכי שיפור ציונים בתעודת הבגרות. קורס הכנה לבגרויות להכין את התלמידים למגוון ההיבטים של בחינות הבגרות. לחלק מהמסלולים, כמו למשל לקורס הכנה לבגרות במתמטיקה, מוצעת גם מכינה טרם הקורס להשלמת פערים. כמו כן, התלמידים מקבלים ערכת ספרי לימוד ובנוסף משתתפים בסימולציות. הם יכולים גם לתרגל דרך מערכת לימוד מקוונת.

 


הנה המקצועות לבגרות אליהם מכינים בלחמן:

 

 • אנגלית
 • אזרחות
 • תנ"ך
 • היסטוריה
 • פיזיקה
 • מתמטיקה
 • ספרות
 • גיאוגרפיה
 

 

 

 • קורס הכנה לבגרות במתמטיקה: בלחמן מציעים כמה קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה, אשר נתפסת כאחת הבחינות היותר מאיימות. קיימים קורסים לרמת 3, 4 או 5 יחידות לימוד שמכינים לקראת מועדי החורף והקיץ. התכנית מכינה את התלמידים לכל חלקי הבגרות במתמטיקה ומתאימה, בין היתר, לאלו שרוצים לתגבר לארבע או לחמש יחידות.

 

 

 • קורס הכנה לבגרות באנגלית: הבגרות באנגלית היא אחד ממקצועות החובה בדרך לתעודת בגרות. בלחמן נערכים קורסי הכנה לבגרות באנגלית ברמת 3, 4 או 5 יחידות לימוד. השיעורים מתרגלים יכולות הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, כתיבת חיבורים והרחבה של אוצר המילים לבגרות.


קורסי הכנה לפסיכומטרי


במרכז "לחמן" מציעים קורס הכנה לפסיכומטרי, שכולל כ - 25 מפגשים. התלמידים יכולים לבחור בין מסלול עם מפגשים אחת לשבוע לבין מסלול עם מפגשים פעמיים בשבוע, שכולל למידה אינטנסיבית ומרוכזת יותר.


בקורס פסיכומטרי מתרגלים אוצר מילים, לומדים מיומנויות חשיבה כמותית ומשפרים את הכישורים באנגלית. התכנית כוללת שיעורים בכיתה, תרגולים מודרכים ומבחני סימולציה שמדמים את תנאי הבחינה. לקראת השבועיים האחרונים של הקורס, מתקיימים מפגשים מרוכזים להכנה מוגברת. בנוסף לכך, הקורס דורש עבודה רבה בבית, כאשר התלמידים צריכים לתרגל את אוצר המילים ולערוך תרגולים עצמאיים לשינון החומר הנלמד.


בנוסף מוצעים בלחמן קורסים ממוקדים להכנה לפסיכומטרי:

 

 

 • קורס פסיכומטרי בתיכון: קורס הכנה לפסיכומטרי בתיכון מתאים לתלמידים שמעוניינים להיבחן בפסיכומטרי כבר בזמן התיכון, ומתקיים לקראת מועדי אפריל ואוקטובר. קורס זה כולל מפגשים פרונטליים בכיתה, תרגילים, סימולציות בחינה וכן סדנאות המתרגלות ניהול נכון של זמנים והתמודדות עם תנאי לחץ. בנוסף לתרגול ולסדנאות בכיתה, התלמידים ממשיכים לתרגל גם מהבית דרך מערכת מקוונת.

 

 

 • קורס פסיכומטרי לחיילים: קורס זה מיועד לאלו שמעוניינים להיבחן בפסיכומטרי כבר במהלך שירותם הצבאי, בדרך לקבלה ללימודי תואר ראשון. בלחמן מקיימים קורסי פסיכומטרי לחיילים שקיבלו וואוצ'רים מהצבא, שמותאמים בשעות לחיילים, כך למשל ישנם קורסים שמתאימים לחיילים שמשתחררים רק בסופי שבוע. 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp