קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר במכללה העסקית

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר במכללה העסקית

קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר במכללה העסקית

לאחרונה ניתן להבחין במספר תפניות ושינויים החלים בעולמנו, ביניהן גם התפתחויות מרחיקות לכת בנושאי הלוגיסטיקה והרכש. עקב השינויים הללו ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בארץ, בשיתוף עם המכללה העסקית של לשכת המסחר תל- אביב והמרכז, החליטו לפתח קורסים ייחודיים אשר כוללים תוכניות לימוד חדשניות המושתתות על השינויים הרבים אותם עוברים הארגונים המובילים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה.

התוכנית הייחודית של המכללה העסקית למעשה משלבת לימודי תעודה בשני מסלולי הכשרה יחדיו ובכך מאפשרת לבוגריה לקבל הסמכה משולבת בניהול לוגיסטיקה ובניהול מחסן ממוחשב. התכנית, שמוכרת על ידי ארגוני מסחר בין לאומיים, מקנה כישורים עדכניים שמותאמים למשק של ימינו בארץ ובעולם.

 

קיימת אפשרות ללימוד פרונטלי בכיתה קטנה או ללימודים אונליין.

הלימודים הפרונטליים מתקיימים בתל אביב ומיועדים לתושבי תל אביב וגבולות גזרתה בלבד.

הלימוד אונליין נערך בכל הארץ.

 

 

תכנית הלימודים

הקורס מקנה ידע תיאורטי ויישומי מעמיק, המקיף את כל הנושאים הנדרשים לקבלת ההסמכה מקצועית בתחום ניהול מחסן מודרני וניהול הלוגיסטיקה בו. כמו כן, הוא מספק כלים פרקטיים ועדכניים לניהול מחסנים מכל ההיקפים והסוגים ובמהלכו לומדים מיומנויות שימושיות ברמה היום יומית. בנוסף, התכנית מכינה את משתתפיה למעבר מבחני ההסמכה למען קבלת תעודת מנהל לוגיסטיקה.

 

מתכונת הלימוד

 

 

קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסנים בכיר נמשך כ - 104 שעות אקדמיות. הוא מוצע במסלול ערב, הכולל כ - 25 מפגשים או מסלול יום שכולל כ - 13 מפגשים חד שבועיים מהבוקר ועד הצהריים. לאורך ההכשרה, המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות של מומחים בענף וגם מתרגלים בעצמם את מיומנויות הניהול באופן מעשי. כמו כן, המשתתפים מתנסים בהפעלת תוכנת פריוריטי, באופן המותאם למנהלי מחסנים ולוגיסטיקה.


נושאי הלימוד

 

להלן התכנים העיקריים אשר נלמדים בקורס:

 

  • מלאי ומחסנים
  • תהליכי המחסן
  • אתיקה מקצועית
  • תוכנות בלוגיסטיקה
  • מערכות בלוגיסטיקה
  • ניהול שרשרת ההספקה    


קהל יעד ותנאי קבלה

 

קורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב של המכללה העסקית מיועד לעובדים במחלקות הלוקחות חלק בשרשרת ההספקה, למשל: מחלקת רכש, מלאי, לוגיסטיקה, הובלה, מחסנים וניהול חומרים בחברות תעשייתיות שונות או בחברות ייבוא וייצוא. כמו כן, המסלול מתאים למחסנאים ולמנהלי מחסן בעלי ותק וניסיון בתחום, שברצונם להתמקצע בניהול מחסן ברמות ניהול גבוהות. יכולים גם ללמוד במסלול מנהלי שרשרת אספקה ומנהלי לוגיסטיקה בפועל, שמעוניינים לרכוש מיומנויות עבודה עדכניות.

 

על מוסד הלימוד


המכללה העסקית היא מוסד לימודים המופעל על ידי איגוד לשכת המסחר וממוקם במרכז הארץ, בעיר תל אביב. במכללה מציעים מגוון הכשרות מקצועיות בענפי סחר החוץ, הרכש, הניהול, החשבונאות והמנהל. בין המסלולים בחטיבת הלוגיסטיקה אפשר למצוא קורס קורס ניהול הספקה ורכש בכיר, קורס ניהול התפעול וקורס ניהול רכש וקניינות.

 


סיום הלימודים וקבלת התעודה

עם תום הלימודים בקורס ניהול לוגיסטיקה ומחסן ממוחשב בכיר של המכללה העסקית, הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות זכאים לתעודת סיום כפולה הניתנת להם מטעם לשכת המסחר תל- אביב והמרכז ומטעם ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בארץ.

Whatsapp Whatsapp