תואר ראשון בלוגיסטיקה במרכז האקדמי כרמל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי לוגיסטיקה - כרמל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


* נכון להיום, מסלול לימודים זה אינו רלוונטי.

 

לימודי לוגיסטיקה במרכז האקדמי כרמל

 

המרכז האקדמי כרמל בחיפה הינו מוסד להשכלה גבוהה אשר הוקם מתוך רצון לאפשר לתושבי הצפון לזכות בלימודים אקדמיים ברמה הגבוהה ביותר. המכללה חרטה על דגלה את הכשרתם המקיפה של הסטודנטים, הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית. במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים את היסודות האקדמיים והכלים המקצועיים הדרושים להם בכדי להשתלב בשוק העבודה.

 

המרצים במרכז האקדמי כרמל הינם בעלי רקע אקדמי רחב, וניסיון מעשי עשיר. בנוסף, המרכז האקדמי משלב במסגרת הלימודים גם הרצאות רבות של מרצים אורחים, מהמובילים בתחומם.

 

 

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד לימודים אשר באפשרותו להעניק ללומדים בו תואר המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. המכללה מפעילה תוכניות לימוד מרתקות במגוון רחב של מסלולים. בנוסף, מתוך הכרה בצורך של סטודנטים רבים לעבוד לצד לימודיהם, מאפשר המרכז לבחור בין מסלול בוקר ומסלול לימודי ערב. התפיסה האקדמית של המרכז האקדמי כרמל שמה את הסטודנט במרכז. אי לכך, הסטודנטים במקום נהנים מסביבת למידה נעימה, מתקדמת ומתחשבת.

 

למה ללמוד לוגיסטיקה במרכז האקדמי כרמל?

 

לימודי לוגיסטיקה במוסד לימודים זה נכללים תחת המסלולים הדו-חוגיים. מסלול הלימודים מקנה לבוגרים תואר B.A בלוגיסטיקה. ענף הלוגיסטיקה עוסק בעיקרו באספקה של מוצרים אך גם של שירותים באופן יעיל וחסכוני ככל הניתן. חלק מקורסי הליבה כוללים מתמטיקה, יסודות הכלכלה, יסודות התנהגות ארגונית, סטטיסטיקה, יסודות התכנות, לימודי אנגלית ועוד.

 

בוגר לימודי לוגיסטיקה במרכז האקדמי כרמל צפוי להתברג לעמדות מפתח ולהוות חלק מרכזי בארגון אליו ישתייך. כחלק מתפקידו, יהיה הוא אחראי על תכנון ופיקוח על פרויקטים ותהליכים חוצי ארגון. מנהל או אחראי לוגיסטי אשר עושה את עבודתו נאמנה, תורם רבות, אם כן, להצלחתו וקידומו של הארגון.

 

מסלול הלימודים במכללה מציע מגוון רחב של קורסי חובה וקורסי בחירה. קורסי החובה מחולקים לשניים, קורסי מתודולוגיה וקורסים הנוגעים במקצוע עצמו. מבנה הלימודים לתואר מתפרש על פני שלוש שנים אשר כוללות שבעה סמסטרים. סך כל נקודות הזכות אותן צריך לצבור הסטודנט עומד על 60 נקודות זכות. 48 הן של לימודי החובה, 8 הן של לימודי הבחירה והסמינר נקודות מורכב מ-4 נקודות נוספות.

 

המרכז האקדמי כרמל מציעה שני מסלולי לימוד לנוחיותם של הסטודנטים:

 

 • מסלול לימודי בוקר בו לומדים מהשעה שמונה וחצי בבוקר.
 • מסלול לימודי ערב – הלימודים במסלול זה מתחילים בשעה חמש אחר הצהריים ומסתיימים בעשר בערב. מסלול הערב מאפשר לסטודנטים הלומדים בו להמשיך ולעבוד במשרה מלאה במקביל ללימודים עצמם.

 

תנאי הקבלה ללימודי לוגיסטיקה במרכז האקדמי כרמל

 

 • תעודת בגרות בממוצע כללי של 85 מינימום.
 • ציון בגרות במתמטיקה של 80 לפחות בשלוש יחידות, 70 בארבע יחידות ו-60 בחמש.
 • ציון בגרות באנגלית של 70 לפחות בארבע יחידות, 60 לפחות בחמש יחידות ומעבר מבחן אמי"ר או אמיר"ם בציון מינימום של 185.
 • מועמד שלא למד בשפה העברית בבית ספר תיכון צריך לעבור את מבחן יע"ל בציון של לפחות 115.
 • מועמד מעל גיל 30 ואין לו תעודת בגרות יוכל להירשם לתוכנית קורס הכנה.
 • מועמד מתחת לגיל 30 ואינו עומד בתנאי סף הקבלה למסלול, יוכל להירשם ללימודי מכינה קדם אקדמאית. באם יסיים אותה בציון של 85 לפחות, יוכל להתקבל למסלול לימודי הלוגיסטיקה.

 

אפשרויות תשלום ומימון במרכז האקדמי כרמל

 

אפשרויות התשלום עבור לימודים במרכז האקדמי כרמל הינן רבות ומגוונות. ניתן לשלם בין היתר בכרטיס אשראי, במזומן, בתשלומים, בהוראת קבע ועוד.

 

המכללה גם מאפשרת לזכות במגוון מלגות המתבססות על מעורבות חברתית ותרומה לקהילה. סיוע זה ניתן מטעם מוסד הלימודים. בנוסף, ישנה גם אפשרות למלגה מטעם פרויקט פר"ח הארצי. במסגרת זו תורם הסטודנט שעות חונכות ומקבל בתמורה מלגה למימון

שכר לימוד.

 

אפשרות נוספת לקבלת מלגה ללימודי לוגיסטיקה במרכז האקדמי כרמל, קיימת עבור חיילים בשירות סדיר או קבע והיא על סך 6,000 ₪. מלבד זאת, ישנה גם מלגת חיילים משוחררים על סך 3,000 ₪.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
ללא תגובה
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
ללא תגובה
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
דלת כניסה לראיית חשבון
שחר
1 תגובות
התלבטות - תואר שני במנהל מערכות בריאות או מנהל עסקים?
תילין
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,071 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא ניהול

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp