לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > כלכלה > כלכלה התמחות במימון השקעות - כנרת

תואר בכלכלה עם התמחות במימון השקעות במכללת כנרת


רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על כלכלה התמחות במימון השקעות - כנרת.

עוד מסלולים ומידע
תנאי קבלה כלכלה
כלכלה ותקשורת
כלכלה וסטטיסטיקה
כלכלה ומנהל עסקים
כלכלה וניהול
כלכלה וחשבונאות
כלכלה ומדעי המחשב
כלכלה ומדעי המדינה
כלכלה וסוציולוגיה
כלכלה וחינוך
 
 
כלכלה ופסיכולוגיה
תואר בלוגיסטיקה וכלכלה
משפטים וכלכלה
לימודי ערב - כלכלה
ניהול לתואר
תואר ראשון בביטוח
בנקאות ושוק ההון
מנהל עסקים
תואר בחשבונאות
ניהול פיננסים לתעודה

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

 

מסלול הלימודים אינו פעיל

 

כלכלה והתמחות במימון השקעות במכללת כנרת

 

המכללה האקדמית כנרת הינה מוסד אקדמי מוביל בתחומו אשר הוקם בשנת 1967. המכללה יושבת על חופיה של ימת הכנרת, ומעניקה לסטודנטים הבאים בשעריה אווירה לימודית ברוח צעירה ותוססת. כמו כן, סטודנטים מכל רחבי הארץ יכולים ללמוד במכללה תוך שהם מוצאים מגורים במעונות המרווחים או בקיבוצי האזור.

 

מכללת כנרת הוקמה בתחילה כשלוחה אקדמית של אוניברסיטת בר אילן. עם השנים, צברה המכללה ניסיון רב, וכיום היא מוכרת כמוסד אקדמי עצמאי על ידי המועצה להשכלה גבוהה. כמו כן, רבים מן המסלולים במכללה נערכים במסגרת חסותה של אוניברסיטת בר אילן. הבוגרים במסלולים אלו זכאים לתואר מטעם האוניברסיטה בסיום לימודיהם. אי לכך, בתום הלימודים, יכולים הבוגרים ליהנות מתואר יוקרתי המעניק להם דריסת רגל בתעשייה ובמשק. זאת ועוד, רבים מן הבוגרים בוחרים בשלב מאוחר יותר להמשיך ללימודים מתקדמים.

 

לימודי כלכלה במכללת כנרת

 

לימודי כלכלה לתואר ראשון במכללת כנרת נערכים על בסיס תוכניות זהות באוניברסיטת בר אילן. הסטודנטים נחשפים במהלך לימודיהם למגוון רחב של נושאים בענף הכלכלה, החל משיווק ומסחר, וכלה בסטטיסטיקה וכלכלה גלובאלית.
מטרתה של התוכנית הינה להכשיר את הסטודנטים בתור מומחים המסוגלים להתמודד עם האתגרים הניצבים בפני הכלכלה המקומית מחד, והגלובליזציה מאידך. בימים אלו, בהם העולם הינו ככפר גלובאלי, תמורות כלכליות בקוטב אחד יכולות לזעזע מדינות רבות (ראה קריסתה הכלכלית של יוון כתולדה של משבר עולמי אשר מקורו במשכנתאות בדרום ארה"ב).

 

אי לכך, תוכנית הלימודים לכלכלה במכללת תל חי מעניקה לסטודנטים ידע נרחב גם בעניינים כלכליים הנמצאים על סדר היום הלאומי והבינלאומי. מכללת תל חי מכירה בכך שיש להעניק לבוגריה יתרון יחסי על פני מתמודדים נוספים במשק. אי לכך, התוכנית ללימודי כלכלה מאפשרת לסטודנט לבחור בין שתי התמחויות אשר אחת מהן הינה התמחות במימון השקעות.

 

כלכלה ומימון השקעות, מדוע?

 

תואר ראשון BA בכלכלה בשילוב עם מימון והשקעות, במכללה האקדמית כנרת, מעניק לבוגר ידע נרחב בנושאים מגוונים כגון ניהול תיקי השקעות, ניתוח ניירות ערך, ניהול נכסים, יסודות החשבונאות, בחירת תיקי השקעות, עקרונות תורת המימון ועוד.

 

מדובר בשילוב יוקרתי המהווה בסיס אקדמי איכותי להשתלבות בתפקידי מפתח בענף הפיננסיים ובתחום ההשקעות. מיותר לציין כי משרה בענף זה במשק טומנת בחובה גם שכר גבוה ואפשרויות קידום רבות. בוגרי התואר הראשון לכלכלה, בשילוב עם מימון והשקעות, יכולים בתום הלימודים להמשיך לתארים מתקדמים במגוון מוסדות לימוד מובילים.

 

ייעוץ השקעות

 

הסטודנטים במחלקה לכלכלה בשילוב התמחות במימון השקעות יכולים לפנות לבחינות הרשות לניירות ערך. במידה ויעברו את הבחינות הללו, יוכלו הבוגרים להיות מוכרים גם כיועצי השקעות מוסמכים מטעם המדינה. קבלת רישיון לייעוץ השקעות נעשית בהתאם לשש בחינות מטעם הרשות לניירות ערך. מכללת כנרת מפעילה קורסים להכנת הבוגרים לקראת בחינות אלו ומסייעת להם לעבור אותן בהצלחה.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בכלכלה, עם התמחות במימון השקעות, אורכת כשלוש שנים. המסלול נערך ברמה אקדמית גבוהה ביותר, תוך שימת דגש גם על הפן המעשי של הלימודים. מסלול הלימודים נעשה תחת פיקוחה של אוניברסיטת בר אילן והבוגרים זכאים לתעודה מטעם האוניברסיטה בסיום לימודיהם. זאת ועוד, המכללה האקדמית כנרת מקיימת עם התעשיה והמשק הישראלי קשרים הדוקים. לפיכך, הסטודנטים צוברים, עוד במהלך התואר, ניסיון רב וקשרים בתחומים מוגדרים.

 

תוכנית הלימודים לתואר זה מורכבת מארבעה מעגלים עיקריים – חטיבת לימודי הכלכלה (סטטיסטיקה, מאקרו, מיקרו), חטיבת ההתמחות במימון והשקעות (ניהול תיקי השקעות, הערכת נכסים, שוק ההון וכדומה), חטיב מתודולוגית (שיטות מחקר, הדרכה ביביולוגרפית) וחטיבת השלמה (כלכלה בינלאומית, הכלכלה הישראלית).

 

תנאי קבלה

 

סטודנטים המעוניינים להתקבל למחלקה לכלכלה במכללת כנרת נדרשים להציג ציון של 85 לפחות בממוצע תעודת הבגרות. כמו כן, מועמדים בעלי ציון 78 בתעודת הבגרות, נדרשים להציג ציון של 500 לפחות בבחינה הפסיכומטרית. הקבלה לתוכנית אפשרית גם לבוגרי מכינה לבני 30 פלוס, בהתאם להישגיהם במבחנים הסופיים.

 

סגל המרצים

 

סגל ההוראה בתוכנית ללימודי כלכלה במכללת כנרת מורכב ממומחים מובילים בתחומם. מומחים אלו מענקים לסטודנטים יחס אישי והכוונה תעסוקתית. כמו כן, מדובר במרצים אשר שמם יצא למרחוק, הן בעולם הפיננסי והן בין כתלי האקדמיה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
 
המסלולים המבוקשים
קורס כלכלה- לימודי תעודה
לימודים לתואר שני בכלכלה
כמה מרוויח כלכלן בישראל?
כמה מרוויח אנליסט בישראל?
כמה מרוויח יועץ השקעות בישראל?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לכלכלה
תואר בכלכלה - המסלול האקדמי
רופין - לימודי כלכלה
תואר בכלכלה - מכללת אשקלון
תואר בכלכלה - אוניברסיטת חיפה
מכללת אשקלון - לימודי כלכלה וחשבונאות
עוד מוסדות לימוד
 סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
לימודי מדעי המחשב לכלכלנים (לפני 11 ימים, 10 שעות, 54 דקות)
עבודה כמשווק פנסיוני (לפני 13 ימים, 9 שעות, 35 דקות)
תכנית לימודי מדעי המחשב לכלכלנים (לפני 13 ימים, 15 שעות, 50 דקות)
האם מכירות הוא חלק הכרחי בעבודה של משווק פנסיוני? (לפני 16 ימים, 2 שעות, 8 דקות)
תואר ראשון בכלכלה (לפני 23 ימים, 9 שעות, 49 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD