רוצה פרטים על כלכלה וסוציולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי כלכלה וסוציולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על כלכלה וסוציולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה וסוציולוגיה

תחום הכלכלה ותחום הסוציולוגיה שייכים שניהם לפקולטה למדעי החברה. שני התחומים עוסקים במחקר וניתוח של התנהגות אנשים וכיצד התנהגות זו משפיעה עליהם מבחינה אישית ומבחינה כלכלית. כאשר הכלכלנים עוסקים בבחינת השפעת התהליכים החברתיים והמדיניים על הכלכלה המקומית והעולמית והסוציולוגים עוסקים בעיקר בחקר החברה האנושית, התרבות, המאפיינים שלה והשפעותיה על דפוסי ההתנהגות של בני האדם.

 

קיראו על: לימודי מדעי החברה

 

המטרה העיקרית של הלימודים לתואר ראשון במסלול זה היא להכשיר אנשי מקצוע איכותיים בתחומים הללו תוך כדי הקניית התמחות עיונית ומעשית בתחומי הסוציולוגיה והכלכלה השונים, על מנת שיוכלו להשתלב בשוק העבודה הישראלי עם תום הלימודים.

מה לומדים?

 

מסלול הלימודים לתואר ראשון בתחומי הכלכלה והסוציולוגיה, כולל קורסים מרתקים משני התחומים. בשני התחומים, יחשפו הסטודנטים לחקר המין האנושי תוך ביצוע של עבודות מחקר אישיות וקבוצתיות.

 

 

לימודי כלכלה

 

לימודי כלכלה עוסקים בהקניית ידע וכלים לפיתוח היכולות של הסטודנטים להתמודד עם בעיות כלכליות שונות. לימודים אלה מכשירים את הסטודנטים להשתלב במגוון תפקידים בתחום הכלכלי במגזר הפרטי או הציבורי. הנושאים הנלמדים בתחום הכלכלה הם רבים ומגוונים וביניהם: מודלים של תצרוכת וחסכון, ניצול משאבים, לקיחת סיכונים, מיקרו כלכלה, מאקרו כלכלה, מימון, ביקוש והיצע, מודלים מתמטיים, הקצאת משאבים, מיקסום רווחים, פונקצית הייצור ועוד.

 

לימודי סוציולוגיה

 

הסוציולוגיה לעומת זאת עוסקת בחקר החברה האנושית ובהשפעותיה על דפוסי ההתנהגות של האנשים. במהלך לימודי סוציולוגיה הסטודנטים לומדים לבחון ולחקור אספקטיים חברתיים, כלכליים ומדיניים שונים כמו משפחה, פוליטיקה, כלכלה ודת. הקורסים העיקריים הנלמדים בתחום הסוציולוגיה הם: מבוא לסוציולוגיה, מבוא לאנתרופולוגיה, מגמות בחברה הישראלית, פערים ואי שוויון, ,תיאוריות אישיות, כלכלה קוגניטיבית ועוד.

 

היכן לומדים?

 

ניתן ללמוד כלכלה וסוציולוגיה במסגרת דו חוגית בחלק מהאוניברסיטאות בישראל - האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת תל אביב ועוד. בנוסף, קיימים גם מסלולים ייחודים לתחומים הללו במספר מכללות - מכללת רמת גן, המכללה האקדמית אחווה, האקדמית גליל מערבי, מכללת רחובות ועוד.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי כלכלה, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

 

תכנית הלימודים המשולבת, מאפשרת השתלבות בשוק העבודה במשרות בתחום הסוציולוגיה ובתחום הכלכלה במגוון משרות ותחומים. הדרישה לסוציולוגים וכלכלנים איכותיים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי גדלה מאוד בשנים האחרונות.

 

בין המשרות בהן ניתן להשתלב בתום הלימודים - כסוציולוגים, יוכלו הבוגרים לתפקד כמנהלי כוח אדם, עובדי חברות השמה וכעובדים בחברות, עסקים או עמותות העוסקות בתחומים חברתיים. ככלכלנים,  יוכלו הבוגרים ניתן להשתלב במשרות שונות בתחומי הניהול הפיננסי, ההשקעות, שוק ההון ועוד. לבוגרי התואר המשולב בסוציולוגיה וכלכלה יפתחו הדלתות בתום הלימודים גם במגזר הפרטי וגם במגזר הציבורי.

 

אולי תרצו לקרוא על לימודים במקצועות הניהול?

שירות אישי חינם

צריך פרטים על כלכלה וסוציולוגיה?

רוצה לדעת יותר על כלכלה וסוציולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד כלכלה וסוציולוגיה
חוות דעת של סטודנטים: כלכלה וסוציולוגיה
התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp