תואר ראשון בכלכלה וניהול במכללת עמק יזרעאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי כלכלה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תואר בכלכלה וניהול - מכללת עמק יזרעאל.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בכלכלה וניהול במכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

אודות המכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

מכללת עמק יזרעאל היא ללא ספק האקדמיה של הצפון, במכללה לומדים כ- 5000 סטודנטים במסלולי לימוד שונים. מכללת עמק יזרעאל מוסמכת על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק לסטודנטים תואר ראשון B.A. ותואר שני M.A. בוגרי המכללה משתלבים במהירות ובמקצועיות בשוק העבודה הישראלי וכמו כן סוללים דרך להמשך לימודיהם לתארים מתקדמים במכללות ואוניברסיטאות מובילות, בארץ ובעולם.

 

מדוע כדאי לי ללמוד כלכלה וניהול לתואר ראשון?

 

כיום, לימודי כלכלה והניהול נחשבים לצמד מקצועות מהמבוקשים ביותר שקיימים במשק, בארץ ובעולם. לימודי הכלכלה והניהול במכללת עמק יזרעאל מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי מעמיק בתחום, לצד כלים מעשיים לניתוח כלכלי והכשרה לעבודה בתחום הניהול. כל זאת ועוד, מקנים לסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל יתרון רב בשוק העבודה התחרותי של העולם הכלכלי.

 

לימודי כלכלה וניהול במכללת עמק יזרעאל

 

לימודי כלכלה במכללת עמק יזרעאל מאפשרים לסטודנטים ללמוד לתואר ראשון במתכונת חד חוגית או דו חוגית, בהתאם לבחירת הסטודנט. מטרת לימודים אלו היא הקניית ידע תיאורטי ומיומנויות עבודה אשר יסייעו לבוגרים לנתח ולהבין בעיות ניהוליות וכלכליות, הן ברמת המיקרו ( חברות עסקיות קטנות, משקי בית וכדומה) והן ברמת המאקרו (הכלכלה הישראלית והכלכלה העולמית). תוכנית לימודים זו מכשירה את הסטודנטים להשתלב גם בסקטור הפרטי וגם בסקטור הציבורי במשק.

 

 

תוכנית הלימודים

 

הלימודים בתוכנית לתואר ראשון בכלכלה וניהול במכללת עמק יזרעאל כוללים מגוון קורסים מקיף ביותר, ביניהם: מיקרו ומאקרו כלכלה, חשבונאות, אקונומטריקה, אסטרטגיה עסקית, סדנא למנהיגות, כלכלת משאבי הטבע והסביבה, תורת המשחקים ועוד.

 

לימודי ההתמחות: במהלך לימודי כלכלה וניהול במכללת עמק יזרעאל מוצעות לסטודנטים שתי התמחויות אפשרויות לבחירה: התמחות במימון: התמחות זו עוסקת בתחום הפיננסים ושוק ההון. לימודי כלכלה וניהול התמחות בשיווק: התמחות זו עוסקת בדרכים להשתלבות נכונה בעולם השיווק התחרותי.

 

תנאי הקבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול במכללת עמק יזרעאל

 

לימודים אלו הינם לימודים לתואר בוגר B.A. בכלכלה וניהול. על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה מטעם משרד החינוך, להציג ציון של הבחינה הפסיכומטרית, להציג ציון בשפה האנגלית מהבחינה הפסיכומטרית או מבחינת המיון באנגלית- אמי"ר. כמו כן, סטודנטים שמציגים ציון בבחינה פסיכומטרית שלא נערכה בשפה העברית מחויבים להציג גם ציון בבחינת הידע בעברית- יע"ל.

 

מכללת עמק יזרעאל תקבע אם הסטודנט יתקבל לחוג זה או לא, בהתאם להישגיו באחת מ-3 האפשרויות הבאות: קבלה על סמך ציון הבחינה הפסיכומטרית בלבד (+זכאות לתעודת בגרות), קבלה על סמך ציון ממוצע משוקלל בין ממוצע ציון מבחני הבגרות לציון הבחינה הפסיכומטרית או ציון ממוצע גולמי של הבגרויות. המכללה תבחר באפשרות המציגה את הנתונים הגבוהים ביותר של המועמד.

 

קבלת התעודה והתפתחות מקצועית בתום הלימודים

 

בתום הלימודים, לאחר שהשלים הסטודנט את כל חובותיו לתואר הראשון, מוענק לו התואר "בוגר .B.A בכלכלה וניהול".
הלימודים בחוג זה נחשבים למאתגרים ומרתקים במיוחד, לימודים אשר פותחים מגוון אפשרויות עבודה עתידיות בתחומי תעסוקה רבים.

 

בוגרי התואר הראשון בחוג לכלכלה וניהול במכללת עמק יזרעאל יוכלו להשתלב במגוון תפקידי מפתח בתחומי ניהול וכלכלה בסקטור הפרטי והציבורי, כגון: תקציבאים, כלכלנים, יועצי השקעות, אנליסטים, מנהלי שיווק ומכירה וכדומה. בנוסף לכך יוכלו בוגרי חוג זה להמשיך ללימודים אקדמיים מתקדמים במגוון מוסדות להשכלה גבוהה, בארץ ובעולם.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית עמק יזרעאל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית עמק יזרעאל
פורום לימודי כלכלה
אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי כלכלה עם התמחות בניהול מערכות מידע
אנונימי
2 תגובות
הבדל בין מסלול חד חוגי בכלכלה למסלול מורחב בכלכלה
יוסי
1 תגובות
לימודי השלמה לתואר שני בכלכלה לבוגר מנהל עסקים
רון
1 תגובות
התלבטות אם לעשות תואר שני בכלכלה
אילן
1 תגובות
השלמת תואר ראשון בכלכלה לבוגר מתמטיקה
אורי
1 תגובות
התלבטות בין לימודי אנגלית ללימודי כלכלה
אלינור
1 תגובות
תפקיד כלכלן עמלות סוכנים
גל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp