קורס כלים פיננסים למיזם קלינטק במטריקס גרינטק קולג'

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס כלים פיננסים למיזם קלינטק - מטריקס גרינטק קולג'.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס כלים פיננסים למיזם קלינטק במטריקס גרינטק קולג'

 

מכללת מטריקס גרינטק קולג' עוסקת בהכשרת עובדים לתעשיית הקלינטק. המכללה פועלת להצמיח את ענף הקלינטק בארץ ולהכשיר את הבוגרים להשתלבות במקצועות חיוניים לשמירה על הסביבה ולפיתוחה. המכללה החלה את פעילותה מתוך אמונה כי תעשיית הקלינטק תסייע ליצירת בסיס איתן ותשמש כמנוע לצמיחה כלכלית ולעצמאות אנרגטית.

 

המכללה מפעילה מגוון רחב של קורסים ומסלולים בתחום הסביבה, בתחום האנרגיה והטכנולוגיה והיא מקדמת את ענייניה בזכות שיתופי הפעולה שהיא מקיימת עם כמה גופים בישראל ובהם: Green agenda-sustainability solutions, Matrix- North Academy והתאחדות התעשיינים בישראל. תכני הלימוד במכללה כפופים לפיקוח של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ועומדים בסטנדרטים בינלאומיים.

 

מיזמים בתחומי הקלינטק

 

בשנים האחרונות גדל מספר המיזמים החדשים בתחומי הקלינטק. גידול זה נוצר בעקבות העלייה בכמות הטכנולוגיות שפותחו לצורך פתרון בעיות סביבתיות וכן בעקבות סל התמריצים הכלכליים והכפפת הרגולציות בתחום הקלינטק. מאות מיזמים, חברות ושותפויות עסקיות בתחום הקלינטק הוקמו לאחרונה בישראל, מיזמים אשר דורשים הערכות והתכווננות פיננסית מקצועית. מיזם בתחום הקלינטק שונה ממיזם היי-טק אחר ומחייב מהיזמים לעצב תהליך תכנון, פיתוח ובניית שותפויות יעיל שיסייע בגיוס המימון הנדרש לקידום המיזם.

 

מה לומדים?

 

קורס כלים פיננסים למיזם קלינטק במכללת מטריקס גרינטק קולג' מספק למשתתפים את הידע המקיף הנדרש לתכנון, לפיתוח ולקידום מיזם בתחום הקלינטק ובמהלכו המשתתפים לומדים להכיר את מקורות המימון הזמינים למיזמים בתחום הקלינטק בישראל ומפתחים את מודעותם לתחום המימון הממשלתי והפרטי בארץ ובעולם.

 

מלבד זאת, המשתתפים בקורס רוכשים ידע ומיומנויות בסיסיות בניתוח דוחות כספיים ורוכשים כלים בסיסיים לצורך בניית תוכנית עסקית ולניהול תזרים מזומנים. הם לומדים ליצור תשתית בסיסית ואיתנה לתכנון דרכי הפנייה למקורות מימון ונפגשים עם נושאים רלוונטיים הנוגעים לגיוס ההון ובהם: גיוס ההון הראשוני בישראל- חשיפה למקורות המימון הממשלתיים והפרטיים, מגמות בינלאומיות במימון של מיזמים בתחום הקלינטק, עקרונות קריאת דוחות כספיים, הדרכים לבניית דוח תזרים מזומנים, המרכיבים הפיננסיים בתוכנית העסקית, עצות והמלצות לניהול פיננסי מוצלח במיזמי קלינטק.

 

* תוכנית הקורס היא מקצועית ומלווה בחומרי לימוד העומדים ברמה בינלאומית.

 

קהל היעד

 

קורס כלים פיננסים מיועד בעיקר ליזמים חדשים וותיקים הנמצאים בשלבי הגיבוש הראשוניים של המיזם כמו גם ליזמים ולחברות המתמודדים בפועל עם סוגיית גיוס ההון למימון הפעילות.

 

משך הקורס

 

הלימודים בקורס כלים פיננסים למיזם קלינטק מתפרסים על פני 20 שעות לימוד אקדמיות.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מטריקס גרינטק קולג` - המכללה למקצועות הקלינטק

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס מסגור וריתוך
עמאד
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי שיננית לאחר גיל 40
שירלי
1 תגובות
קורס שוודית מוכר לתואר שני באוניברסיטה
יובל הורדן
1 תגובות
Crne מידע עבור הקורס
אמיר גראיסי
1 תגובות
קורס מיזוג אוויר לרכב
רועי
1 תגובות
קורס נומרולגיה קבלית במרכז
רויטל
1 תגובות
לימודי תעודת מנמר למכרזים
סאהר בידס
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,221 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן951 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp