בית ספר למקצועות היופי ירין שחף
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > מקצועות יופי > ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי

בית ספר למקצועות היופי ירין שחף

שירות אישי - ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

ירין שחף - בית הספר למקצועות היופי

ירין שחף- בית הספר למקצועות היופי נחשב כמוביל בתחום זה. בית הספר מתמחה מזה שנים בתחום מקצועות האיפור ומכשיר מאפרים ומאפרות מקצועיים במקצועות היופי השונים. בית הספר ירין שחף הוקם בשנת 1986 וכיום הוא בעל היצע קורסים מאוד מגוון בתחומי האיפור השונים: איפור יופי, כלות, איפור אומנותי, קולנוע, צילומים, טלויזיה, ותיאטרון.

 

צוות המורים בקורס איפור מורכב מטובי המאפרים בארץ ומתמחה בשיטות העבודה הייחודיות לירין שחף. המורים הינם בעלי ותק ונסיון רב בתחום האיפור, הן בארץ והן בעולם. בנוסף, מקפיד בית הספר שלכל מורה או מדריך יהיה סגנון משלו או שיתמחה בסגנון מסויים בכדי לחשוף את תלמידי בית הספר לכמה שיותר סגנונות ואפשרויות איפור.

 

המורים והמדריכים בבית הספר למקצועות האיפור של ירין שחף מלווים את התלמידים החל מהשיעורים הראשונים ועד לשיעורי ההתמחות הסופיים ואילו ירין שחף בעצמו משתתף בתהליך הלימוד בבית הספר ומעביר את שיעורי איפור האופנה.

 

קורסי האיפור בבית הספר למקצועות האיפור של ירין שחף נחשבים כקורסים חוויתיים ביותר, הלימודים הינם מעודכנים בהתאם לטרנדים ולאופנות משתנות ורלוונטיים מאוד לעולם האיפור והאופנה. הלימודים עומדים בקנה מידה אחד עם מוסדות האיפור בעולם כולו ומתבצעים במתכונת של קורסי הכשרה מקצועיים, מיומנים ויסודיים.

 

ירין שחף מציע מגוון של קורסים ייחודיים לו, העונים על כל תחומי האיפור: איפור כלות, איפור יופי, איפור אופנה, איפור סטילס, איפור לקולנוע ועוד.

 

הלימודים כוללים חומר לימוד תיאורטי בנוסף לחומר לימוד מעשי (התנסות מעשית תוך שימוש במוצרי האיפור הטובים ביותר, תרגולים מעשיים בליווי צמוד של מדריכים מבית הספר, פיתוח טכניקות העבודה של התלמידים וחיזוק ביטחונם העצמי בתחום האיפור) ומטרתם היא להקנות לתלמידי בית הספר את כל הכלים הנדרשים להשתלבות בתחום ולהצלחה מירבית בו.

במהלך הלימודים בקורס מקבלים התלמידים כרטיסי סטודנט המאפשרים להם לקבל הנחות בחנויות איפור מקצועי בארץ או בחו"ל. בתום הלימודים בקורס ההכשרה אותו בוחר כל תלמיד, מונפק לו כרטיס מאפר מקצועי המקנה הטבות והנחות, מוענקת תעודת התמחות בינלאומיות מטעם בית הספר ותעודת מאפר מטעם משרד התמ"ת.

הלימודים בבית הספר למקצועות האיפור של ירין שחף מאפשרים תשלום בעזרת פיקדון לחיילים משוחררים.

להלן היצע הקורסים הרב שמציע ירין שחף- בית הספר למקצועות האיפור

 

קורסים מתחום איפור יופי מקצועי:

 

איפור ערב, איפור כלות, איפור לצילומים ואיפור לתצוגות אופנה.

קורסים מתחום איפור אמנותי:

איפור לפרסומות, קליפים, תכניות טלויזיה, קולנוע ותיאטרון, איפור במה, איפור גוף ואיפור ציורי.עוד מסלולי לימוד - ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי: 

חוות דעת של סטודנטים: בית ספר למקצועות היופי ירין שחף (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 5.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, ירין שחף - איפור ביוטי וכלות, 23/12/2018

דירוג: 5/5 
בתאל , ירין שחף - איפור ביוטי וכלות
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
הייחס האווירה הלימודים מובן ומועבר בצורה טובה מבחינת הצוות המלמד

על הקמפוס
נוח מעניין כיף לשהות שם ולהעביר חוויות ממליצה להגיד באווירה חיובית וטובה ולהכיר כמה שיותר

    עוד חוות דעת

ירין שחף - בית ספר למקצועות היופי


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English