רוצה פרטים על קורס יסודות הביטוח?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס יסודות הביטוח

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס יסודות הביטוח? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי יסודות הביטוח

 

ענף הביטוח הפך למורכב ולמסועף יותר בשנים האחרונות וזאת בשל התהליכים הרבים שהתרחשו בו. ועדת בכר השפיעה רבות, שינויי החקיקה, מוצרי ביטוח חדשים שנכנסו לתחום שינו את הענף ללא היכר. מגמות אלה הביאו באופן טבעי ליצירת התמחויות חדשות ולדרישה מוגברת לאנשי מקצוע בעלי רמת ידע גבוהה.

 

רמות הידע הגבוהות וסוגי ההתמחויות הרבים הנדרשים לעיסוק בתחום הביטוח, הביאו לפתיחתם של מסלולי לימוד רבים בתחום שמטרתם להכשיר אנשי מקצוע איכותיים שישתלבו בתחומי הביטוח השונים ובתפקידים מגוונים כמו סוכני ביטוח, יועצי ביטוח פנסיוני, אנשי ביטוח בבנקים ובבתי ההשקעות ועוד.

 

הלימודים בקורס יסודות הביטוח מספקים למשתתפים הבנה מעמיקה בעקרונות הביטוח וכן בחוקים ובתקנות הרלוונטיים לתחום הביטוח. לבד מזאת הקורס מקנה הכנה לבחינות ההסמכה ביסודות ובדיני ביטוח מטעם המפקח על הביטוח במשרד האוצר. קורס יסודות הביטוח נחשב לקורס מקיף ובסיסי המכסה נושאים רב תחומיים כמו ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח רכב, ביטוח עסק ועוד.

 

 

קהל יעד

 

קורס יסודות הביטוח פונה בעיקר לחסרי ידע או נסיון קודם בתחום הביטוח המעוניינים להכשיר עצמם לעיסוק בתחום כסוכני ביטוח, יועצים או משווקים פנסיונים. אוכלוסיית יעד נוספת לקורס יסודות הביטוח היא זו המבקשת לקבל הכנה ראוייה לקראת מבחן ההסמכה לייעוץ פנסיוני של הרשות לניירות ערך.

 

נושאי לימוד

 

הלימודים בקורס יסודות הביטוח הם מקיפים ורב תחומיים. נושאי הלימוד משתנים בין הקורסים השונים ומתעדכנים בהתאם לשינויים התכופים המתרחשים בענף. על פי רוב הנושאים הנלמדים בקורס הם:

 

 • נכות מחלה ותאונה
 • תפקיד האקטואר
 • עקרונות הביטוח
 • חוקי הפיקוח על שירותים פיננסיים
 • חוק הגנת הפרטיות
 • חוק חוזה ביטוח
 • פקודת מס הכנסה
 • ביטוח חיים
 • חוק הביטוח הלאומי
 • מושגים בביטוח משנה
 • הפיקוח על הביטוח
 • ועוד...

 

היכן לומדים?

 

 • מכללת אורין שפלטר (פרישה ארצית): היקפו של קורס יסודות הביטוח של מכללת אורין שפלטר הוא כ - 65 שעות לימוד, שנפרשות על פני כ - 3 חודשים. בקורס מקבלים התלמידים הכנה מקיפה לקראת מבחני ההסמכה בתחום הביטוח. המעוניינים בלימודי ביטוח במרכז יכולים למצוא במכללה זו קורסים רבים נוספים.

 

 • מכללת מיטב דש (תל אביב): במכללת מיטב דש ניתן ללמוד בקורס יסודות הביטוח וכן בשלל תכניות הכשרה בתחומי הביטוח והפיננסים.

 

 • האקדמיה לפיננסים (ברחבי הארץ): היקף הקורס כ - 50 שעות המחולקות ל - 12 מפגשים שבועיים. למוסד הלימוד שלוחות בתל אביב, בחיפה, ברחובות ובירושלים.

 

כמה זמן לומדים?

 

מגוון הקורסים הוא גדול ותלוי במוסד בו החלטתם ללמוד. ישנם סוגים רבים של לימודים בתחום הזה - מלימודים קצרים ותכליתיים שנועדו לתת רק מושג כללי ועד ללימודים לקראת תואר ראשון בביטוח הנמשכים 3 שנים. הקורסים הקצרים של יסודות הביטוח אורכים כ- 40-60 שעות אקדמיות. ככל שהקורס הוא מפורט יותר וכולל נושאים רבים יותר הלימודים אורכים זמן רב יותר. תואר ראשון בביטוח (של מכללת נתניה למשל) אורך 3 שנים.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

 

בוגרי הלימודים בתחום זה יוכלו לעסוק (לאחר שיקבלו את הרישיון המתאים) במגוון תפקידים, על פי תחום הלימוד שלהם. את הקריירה בתחום הביטוח ניתן לנתב לתחום הפנסיוני (כיועצים או משווקים של ביטוח פנסיוני), לתחום הפיננסים וההשקעות (ניהול קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה) וכן לעבודה כסוכני ביטוח בסוכנויות השונות.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס יסודות הביטוח?

רוצה לדעת יותר על קורס יסודות הביטוח?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס יסודות הביטוח

חוות דעת של סטודנטים: ביטוח

התקבלו 38 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp