לימודי ייעוץ נדל"ן באנגלו סכסון - המכללה למקצועות הנדל"ן

אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון

קורס יועצי נדל"ן במכללת אנגלו סכסון

 

עסקת חייכם

 

קניית דירה היא לרוב ההשקעה המשמעותית והיקרה שאנשים עורכים במשך כל חייהם. בכדי שהעסקה תהיה מדויקת ונכונה, הם פונים בדרך כלל לאנשי מקצוע. יועצי הנדל"ן הם האנשים שמלווים בסבלנות רבה את הלקוחות מן השלבים הראשונים של תהליך קניית או השכרת נכס, כמו דירה למגורים או מבנה לצורכי עבודה, ועד לשלבי משא ומתן וסגירת עסקה.

 

אנשי מקצוע אלה מצויים בהיבטים המסחריים והחוקיים של עסקאות שונות ובכל ההליכים הביורוקרטים. הם מכירים היטב את העיר או האזור שבהם הם פועלים, ויודעים להתאים את סוג הנכס ללקוחות פוטנציאליים. ליועצים ולמתווכים בענף המקרקעין נדרשות יכולות גבוהות של תקשורת בינאישית, שיווק ומכירה, וכמובן - הכשרה טובה ונכונה. מכללת אנגלו סכסון מציעה קורס להכשרת יועצי נדל"ן, המעניק כלים מקצועיים וידע רחב, ומתקיים באווירה תומכת ונעימה.

 

תכנית הלימודים

 

משתתפי התכנית נחשפים להגדרות ולמאפיינים השונים של עסקאות, לומדים כיצד מתנהל שוק הנדל"ן, ואיך מגייסים ושומרים על לקוחות. הם מגבשים תכנית לבניית קריירה אישית ולניהול עצמי נכון, מכירים את תהליכי העבודה מול המוכרים והקונים ואת השימוש בכלי עבודה כמצגות, טפסים ואיסוף נתונים. הסטודנטים לומדים למצב את דמותם המקצועית אל מול הלקוחות כדמות סמכותית ומשמעותית, ולא רק כאנשי מכירות, באמצעות תרגול סימולציות ופיתוח מיומנויות רלוונטיות כמו: הקשבה, התאמה נכונה, טיפול במצבי התנגדות ועוד.

 

מבנה הלימודים

 

קורס יועצי נדל"ן במכללת אנגלו סכסון מתקיים בבית המרכזים בהרצליה ואורך כשלושה שבועות. היקף הלימודים הוא 58 שעות אקדמיות, המתפרשות על פני שבעה מפגשים דו שבועיים. המפגשים כוללים הרצאות עיוניות, תרגולים וסימולציות. במהלך ההכשרה מקבלים המשתתפים עזרי לימוד מגוונים, ערכה אישית הכוללת תיק פרזנטציה וטפסי עבודה, ארוחות צהריים וכיבוד קל לאורך כל היום. כחודש לאחר סיום הקורס מתקיים מפגש הטמעה לצורך שימור ושיפור הכלים המקצועיים שנלמדו.

 

נושאי לימוד

 

 • בניית תכניות חזון ויעדים
 • ניתוח תמחור
 • סגירת עסקאות איכותיות
 • ניהול מאגר קונים
 • מיומנות הקשבה אקטיבית
 • טיפול במאגר נכסים בלעדיים
 • ניהול סדרי עדיפויות
 • טכניקות להובלת שיחת טלפון
 • טיפול בדעות חלוקות      
 • זיהוי צרכי הלקוח והתאמת פתרונות     
 • ועוד

 

סגל המרצים

 

בקורס מלמד מאמן עסקי, המעביר גם קורסים בשיווק ומכירות, וקורסים בנדל"ן בחברות תיווך. מאחוריו יותר מעשור של עבודה עם יחידים ועם קבוצות, גם בארץ וגם בחו"ל. בעברו היה סמנכ"ל ומנהל הדרכה, וייסד סדנה ליזמות ולפיתוח אישי. לצידו מלמדת מאמנת אישית, המתמחה באימון ובליווי בכירים. במסגרת עבודתה היא מלווה מנהלים בארגונים שונים ליצירת שינויים בסגנון הניהול שלהם ובחוויית ההישגים האישיים בתפקיד.

 

אפשרויות תעסוקה

 

רשת אנגלו סכסון פותחת את דלתותיה לבוגרים נבחרים, ומאפשרת להם להשתלב בתפקידים בכירים בחברה. בנוסף יוכלו הבוגרים להשתלב בתפקידי מכירות, ניהול משא ומתן וייעוץ בחברות נדל"ן אחרות, או להקים סוכנויות עצמאיות משלהם.
 

למידע נוסף לחצו: מכללת אנגלו סכסון
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp