קורס ייעוץ משכנתאות במסלול האקדמי המכללה למינהל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכללה למינהל - קורס ייעוץ משכנתאות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יועצי משכנתאות במכון ללימודי המשך של המכללה למינהל

 

הדרך אל הבית עוברת במשכנתא

 

לקיחת משכנתא היא תהליך מורכב, הדורש התמצאות במערכת מסועפת של חוקים ומושגים. בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בישראל מעדיפים לפנות ליועצי משכנתאות מומחים, על מנת שייצגו אותם בפני הבנקים בתהליך קניית הבית או הדירה.
יועצי משכנתאות הם בעלי הסמכות ללוות את הלקוחות לאורך התהליך כולו, משלב הגשת הבקשה לבנק, ועד לקבלת ההלוואה. הם יכולים לעבוד כשכירים במגוון בנקים וחברות פרטיות, וכן להקים עסק ייעוץ עצמאי.

 

תכנית הלימודים

 

בתחילת הקורס ליועצי משכנתאות, מתוודעים המשתתפים למבנה שוק הנדל"ן בארץ, ולצרכים של לקוחות ממגוון שכבות אוכלוסייה כמו זוגות צעירים, מבוגרים ועוד. לאחר מכן, הם מכירים את מסלולי המשכנתא השונים, ומתנסים בהגשת בקשות, בהרכבת תמהיל נכון, ובניהול משא ומתן מול הבנקים. בהמשך, הם גם דנים בשיקולי הבנקים בבחינת ההצעות, בחישובי הריבית ובסוגים שונים של בטחונות וערבויות. הם לומדים כיצד ניתן לייעל את שירותי נטילת המשכנתא דרך מגוון יישומי אינטרנט וסלולר. לבסוף, הם מקבלים כלים לניהול עסק ייעוץ עצמאי, ורוכשים מיומנויות לעריכת משא ומתן עם לקוחות.

 

 

מתכונת הלימוד

 

הקורס במכללה למינהל מתפרש על פני כחודשיים, וכולל בסך הכל כ - 64 שעות אקדמיות, המחולקות לשמונה מפגשים. אלו נערכים אחת לשבוע, בשעות הבוקר ואחר הצהריים. במהלכם, לוקחים המשתתפים חלק בהרצאות עיוניות פרונטליות, בתרגולים כיתתיים, ובסדנאות מעשיות, המדמות תהליכי לקיחת משכנתאות והתנהלות מול לקוחות.

 

נושאי הלימוד

 

 • ערוצים להגשת משכנתא
 • ערבויות פיננסיות
 • עסקאות ברשת האינטרנט
 • מגמות בשוק הפיננסי 
 • עיקולים ושעבודים קודמים
 • עמלות פירעון מוקדם
 • העברת משכנתא בין נכסים
 • תהליכי מחזור משכנתא
 • משכנתאות ללקוחות מבוגרים
 • גורמי אי ודאות בעבודה   
 • שימוש בשפת גוף מול לקוחות
 • ועוד
 • דחיית תשלום מלאה או חלקית    
 

 

סגל הוראה

 

מנחה ומנהל הקורס הוא בעל הכשרה אקדמית בכלכלה ובלימודי במנהל עסקים, אשר משמש מנכ"ל ומייסד של חברה לניהול תיקי משכנתאות. בעבר, עסק בפיתוח מסלולי משכנתאות עבור בנקים שונים, ובגיבוש של כלים סטטיסטיים לבחינת כדאיות של תמהילים.

 

תנאי קבלה

 

לקורס מתקבלים בעלי תואר ראשון במקצועות מנהל העסקים והכלכלה, שהם בעלי רקע וניסיון מעשי במכירות, בייעוץ פיננסי ובעבודה בבנקים.

 

על מוסד הלימוד

 

המכון ללימודי המשך שייך למסלול האקדמי של המכללה למינהל, והוא מקיים מגוון תכניות לימוד בנושאי המנהיגות העסקית והטכנולוגיה. השיעורים נועדו להעניק כלים חשובים למקצועות הנדל"ן, המחשוב וההשקעות, והם מתאימים לבעלי תארים אקדמיים המעוניינים בהסבה או ברכישת מקצוע נוסף. הקורסים נערכים בשיתוף פעולה עם חברות מובילות וגופים ממשלתיים, וכך יכולים הבוגרים להשתלב בקלות גדולה יותר בשוק העבודה.

 

 

תעודה

 

משתתפים המסיימים בהצלחה את לימודיהם בקורס, זכאים לקבל תעודת גמר בייעוץ משכנתאות, המוענקת מטעם המכון ללימודי המשך במסלול האקדמי של במכללה למינהל. כדי לקבל את הדיפלומה, נדרשים המשתתפים להפגין נוכחות ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות, ולהגיש את כל המטלות הלימודיות לאורך הקורס. ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי המכללה למנהל

עוד מסלולי לימוד - המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי
פורום לימודי חשבונאות
האם קורס הנהלת חשבונות 3 מכיל בתוכו גם את לימודי 1 ו 2?
אלונה
1 תגובות
המרת תעודה חשבונאות סוג 3 עם קורס תמת
רחל
1 תגובות
תעודה בגמר קורס מקצועי
צביקה רידל
1 תגובות
רמת קושי במתמטיקה בתואר במנהל עסקים וחשבונאות
מאי
1 תגובות
קורס בן 5 חודשים למנהל חשבונות בכיר
אמיר
1 תגובות
הסבה לחשבונאות ממדעי החברה
חיים
2 תגובות
מי מחוייב לנהל יומן פגישות לפי מס הכנסה?
יוני
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp