קורס ייעוץ התנהגותי לחיות במכללת מגן דוד ירוק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קורס יועץ להתנהגות חיות מחמד - מכללת מגן דוד ירוק .

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


יועץ להתנהגות חיות מחמד מכללת מגן דוד ירוק

 

מכללת מגן דוד ירוק מקדישה את כל כולה לקשר שבין האדם לחיה. המכללה נוסדה לפני כ- 14 שנים על- ידי ד"ר אייל טפאברג וד"ר אבי ליליאן, וטרינרים מוכרים בתחומם, ומאז פועלת בחסות חברה פרטית המאפשרת לימודי תעודה פארא-וטרינריים, מהראשונים והיחידים בישראל.

 

מטרת הלימודים בקורס יועץ להתנהגות חיות מחמד במכללת מגן דוד ירוק היא הבנת התנהגויות של בעלי חיים שונים ופיתוח הקשר בין האדם לבעל החיים. הלימודים מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי לצד פרקטיקה מעשית וכוללים הדגמות מעשיות, ביקורים וסיורים במוסדות רלוונטיים. מספר התלמידים בקורס זה מוגבל וזאת בכדי שלא יאבד המגע האישי עם כל סטודנט וסטודנט.

 

הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס

 

להלן נושא הלימוד העיקריים בקורס:

 

לימודים תיאורטיים: מושגי יסוד בפסיכולוגיה, פרקים בווטרינריה, אתולוגיה, לימוד התנהגות, עיצוב התנהגות, אפיוני האדם במצבים שונים, אפיוני בעלי- חיים במצבים שונים, הקשר הנרקם בין האדם לבעלי- החיים ועוד.

 

הדגמות מעשיות: החתמה, נושאי אילוף, עיצוב התנהגות של כלבים, עיצוב התנהגות של בעלי-חיים במסגרת קבוצתית. באמצעות הדגמות מסוג זה מקבלים הסטודנטים את מיטב הכלים להבנת ההתנהגות של בעלי-חיים בכדי לעשות אנלוגיות מתאימות להתנהגותו של האדם.

 

התנסות מקצועית: הסטודנטים עוברים התנסות מקצועית בהדרכה ועוסקים בפתרון בעיות שונות בהתנהגות של בעלי- חיים.
בשלבים מסוימים בקורס, יידרשו הסטודנטים לקרוא מאמרים מקצועיים מכתבי עת רלוונטיים ואילו בסוף הלימודים בקורס יידרש להגיש עבודת גמר. בעבודה זו ינתחו ויסכמו מקרה טיפולי בבעל חיים (מקרה טיפולי מתקופת הסטאז'). מטרת עבודת הגמר הינה אינטגרציה של החומר התיאורטי הנלמד ביחד עם המיומנויות והטכניקות הטיפוליות הנרכשות בקורס.

 

קהל יעד

 

הלימודים בקורס זה מיועדים לכל האנשים שאוהבים חיות, מעוניינים לטפח את הקשר בין האדם לחיה ורואים את עצמם עוסקים בתחום זה בעתיד. כמו כן, פונים הלימודים לכל העוסקים בבעלי- חיים אשר מעוניינים להעשיר את הידע המקצועי ולרכוש הכשרה מעשית.

 

חיילים משוחררים יוכלו להשתמש בכספי הפיקדון לצורך מימון הלימודים. הלימודים מפוקחים על- ידי משרד החינוך, התמ"ת והאגף להכשרת מבוגרים.

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס יועץ להתנהגות חיות מחמד במכללת מגן דוד ירוק נפרשים על- פני 300 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מחולקים באופן הבא: 240 שעות לימוד תיאורטיות ומעשיות, 60 שעות סטאז'- שלב חובה בלימודים למען קבלת תעודת ההסמכה.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודים הינם: 12 שנות לימוד, אנגלית ברמה בסיסית, גיל 20 ומעלה, בריאות גופנית תקינה, בריאות נפשית תקינה ומעבר ראיון קבלה אישי.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודות

 

עם סיום הלימודים, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת מגן דוד ירוק. תעודה זו מוכרת על- ידי משרד החינוך- האגף לחינוך מבוגרים ומוכרת כגמול השתלמות. נדגיש כי קבלת התעודה וההסמכה המקצועית מותנית בנוכחות בשיעורים, סיום תקופת סטאז', התרשמות מקצועית מן הסטודנט והגשת עבודת גמר.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מגן דוד ירוק

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

איזה מסלולי לימודי בישול שונים יש
מיכל
ללא תגובה
קורס בודקי קרינה במרכז
דוד בנאיבגי
ללא תגובה
קורס טכנאי מיגון ואבטחה
וותד מוחמד
ללא תגובה
קורס מנהל מערכות כיבוי אש
מיכאל כהן
ללא תגובה
ניהול בתי אבות לתעודה
שקד שדלצקי
ללא תגובה
קורס בודק מוסמך לאביזרי הרמה
כיאל אברהים
ללא תגובה
קורס הנדסת בטיחות לבוגר הנדסת מכונות
יצחק תמיר
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,061 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp