יובל – המרכז הישראלי להסמכות בספורט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מרכז יובל להסמכות בספורט.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


יובל – המרכז הישראלי להסמכות בספורט
 
הסמכה להדרכה
 
תחום ההדרכות בענפי ספורט שונים הוא תחום מעניין, מאתגר ומגוון, והוא מאפשר ללומדים אותו לזכות במקצוע המכיל את ענף הספורט האהוב עליהם, בשילוב עבודה עם אנשים. קיימים מספר מרכזים המסמיכים מדריכים לענפי הספורט השונים – ואחד מהם הוא יובל – המרכז הישראלי להסמכות בספורט.
 
על מרכז יובל להסמכות בספורט
 
יובל – המרכז הישראלי להסמכות בספורט, הוא מרכז מקצועי המכשיר ומסמיך מדריכים בתחומי הספורט השונים, לעבודה מקצועית עם אנשים. למרכז זה מספר סניפים ברחבי צפון הארץ, וביניהם – בכפר תבור, בעפולה, בקיבוץ אשדות יעקב, וברמת ישי. העבודה בתחומי הספורט השונים דורשת מן העוסקים בה להיות מוסמכים במספר תחומים קבועים מלבד נושא ההתמחות, וביניהם גם: אנטומיה ופיזיולוגיה, ועזרה ראשונה.
 
מסלולי הלימוד במרכז יובל כוללים את כל הדרישות להסמכה מקצועית בתחומי הספורט, ותכניות הלימוד בהם בנויות בהתאם. בנוסף, במרכז יובל מבטיחים יחס אישי לכל תלמיד במהלך הלימודים, והמורים בקורסים השונים הם אנשים מוסמכים ומומחים בתחומם – בעלי הכשרות אקדמיות מתאימות, ניסיון מעשי מקצועי רב וניסיון בהוראה והדרכה.
 
מסלולי הלימוד במרכז יובל
 
תכניות הלימוד שמציעים ביובל הן רבות, והן מוצעות בהיקפים שונים ובמבחר תחומי התמחות. התכניות מתחלקות באופן עקרוני לקורסי הסמכה בסיסיים, לקורסי הסמכה מתקדמים ולתכניות הכשרה. חלק ניכר מן הקורסים כוללים אף הסמכה להגשת עזרה ראשונה, בהיקף של 28 שעות לימוד.
 
מבין קורסי ההסמכה הבסיסיים, ניתן למנות את הבאים: קורס כושר גופני ובריאות, קורס מדריכי מחול אירובי, קורס מדריכי שחייה, קורס מדריכי כדורעף וקורס מדריכי כדורגל. קורסי ההסמכה המתקדמים כוללים מסלולי לימוד כגון: תכנית להכשרת מטפלים בהידרותרפיה, קורס מדריכי פילאטיס, קורס מדריכי רכיבה בסטודיו וקורס אימון אישי ותזונת ספורט.
 
תנאי הקבלה למסלולי הלימוד השונים
 
לכל מסלולי הלימוד במרכז יובל נדרשים המועמדים להיות מעל גיל 16 ולהציג אישור רפואי על בריאות תקינה. בחלק מן הקורסים המועמדים נדרשים להיות מבוגרים יותר, ובנוסף, בחלק מן המסלולים נדרשים מעבר של מבחן מעשי, ריאיון קבלה אישי, או ניסיון קודם בתחום הלימודים המבוקש.
 
תעודות והסמכה
 
כל מסלולי הלימוד במרכז יובל מעניקים לבוגרים המסיימים אותם בהצלחה בעמידה בכל הדרישות, תעודת הסמכה בתחום הלימוד בקורס המסוים. תעודה זו היא תעודה מקצועית מטעם המרכז, והיא מאפשרת לבוגרים לעסוק בתחום שלמדו באופן מקצועי ומוסמך.
 
לסיכום
 
יובל – המרכז הישראלי להסמכות בספורט מפעיל תכניות ללימודי תעודה מקצועית בתחום הדרכת הספורט, ומפעיל את קשריו הרבים עם מועדוני כושר ומרכזי ספורט באזור הצפון בכדי לסייע לבוגריו לעסוק במקצוע שבו הוכשרו. מרכז זה אף מקיים השתלמויות וכנסים מקצועיים בנושאים עדכניים, לרווחת התלמידים והבוגרים.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא קורס ספורט

"החומר שספורטאים אלופים עשויים ממנו הוא קודם על עבודה קשה והתמדה יום יומית. אין דבר אחד שבונה ספורטאים כי להיות הכי טוב זה מכלול של הרבה דברים. חשוב להקשיב לאחרים שרוצים בטובתך. צריך גם לדעת לקבל הפסדים כמשהו זמני. לא מעט פעמים בחיים קרה שכמעט ויתרתי, אתה חייב לפתח תכונה של ווינר – כמו לוחם, או אריה."
אורי ששון
ג`ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד
Whatsapp Whatsapp