יואל גבע פסיכומטרי

שירות אישי - צור קשר

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי ביואל גבע


כלים להצלחה בפסיכומטרי


הפסיכומטרי הוא מבחן מיון מועמדים לתואר ראשון במוסדות להשכלה גבוהה בישראל. מטרתו היא ניבוי סיכויי ההצלחה של הנבחנים באקדמיה והוא נערך בחמישה מועדים לאורך השנה. למרות שניתן ללמוד לקראת הפסיכומטרי גם באופן עצמאי, רבים בוחרים להשתתף בקורס פסיכומטרי, שיכול לסייע לתלמידים להתכונן באופן מקיף ויסודי לקראת הבחינה.


בבית הספר "יואל גבע" מתקיים קורס פסיכומטרי שמספק למשתתפיו כלים מעשיים ומיומנויות חשובות לקראת הפסיכומטרי. את המסלול מעבירים מתרגלי פסיכומטרי מנוסים אשר מלווים אישית את התלמידים לאורך הקורס. חלק מהמיומנויות שנלמדות בקורס יכולות לשמש את המשתתפים גם בהמשך דרכם, במהלך התואר הראשון.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס התלמידים לומדים על שיטת החשיבה שדרושה לבחינה הפסיכומטרית ומכירים שיטות להתמודדות עם מגוון שאלות, תוך הבנת ההיגיון שעומד מאחוריהן. הם מפתחים אסטרטגיות למידה נכונות ומתרגלים התמודדות עם מגבלות הזמן של הבחינה במסגרת סימולציות ותרגולים. כמו כן, במסגרת המפגשים הם מרחיבים את אוצר המילים שלהם בעברית ובאנגלית על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה במבחן.


מתכונת הלימוד


קורס פסיכומטרי ב"יואל גבע" מתחיל כשלושה חודשים לפני מועד הבחינה ומשלב בין מפגשים בכיתה לבין תרגול רב של התלמידים בין השיעורים. לשם כך, מספקים בבית הספר עזרים רבים ומערכות תרגול לתלמידים. אלו כוללות מערכת אינטרנטית מתקדמת שמאפשרת לתלמידים ליצור קשר עם מוריהם גם לאחר השיעורים, דרכה יכולים המורים לעקוב אחר הישגי התלמידים. באתר הקורס נמצאות לומדות לשינון אוצר המילים בעברית ובאנגלית, מבחנים לדוגמא וסרטוני הסבר בהם פותרים שאלות מורכבות.


לקראת סיום המסלול, נערכים שיעורי תגבור אינטנסיביים (שמכונים גם מרתונים), בהם התלמידים מבצעים מספר סימולציות שמדמות את תנאי הבחינה. יחד עם המדריכים, הם חוזרים על נושאי הלימוד ובוחנים את דפוסי הלמידה שלהם כדי להימנע מטעויות ביום הבחינה.


נושאי הלימוד


הנה כמה מהנושאים שנלמדים בקורס פסיכומטרי ביואל גבע:

 

 • אלגברה
 • אוצר מילים באנגלית
 • גיאומטריה
 • כתיבת חיבורי עמדה
 • דפוסי למידה
 • חשיבה מילולית והגיון
 • הבנת הנקרא
 • גרפים והסקה מתרשימים
 • בעיות מילוליות    
 • התמודדות עם שאלות מסובכות    
 • ועוד


סגל הוראה


המדריכים בקורס הפסיכומטרי של יואל גבע הם בעלי ניסיון רב שנים בהכנה לבחינות, רובם מכינים לפסיכומטרי במשך למעלה מ - 10 שנים. במקביל להדרכה, עוסקים המדריכים גם במחקר של אופי ומבנה הבחינה והתאמה של חומרי הלימוד והקורסים לתכנים העדכניים.


על מוסד הלימוד


בית הספר יואל גבע נוסד בשנת 1991 ומתקיימים בו קורסי הכנה לבגרויות ולפסיכומטרי. מסלולי השלמת הבגרויות ביואל גבע כוללים מקצועות חובה כמו בגרות במתמטיקה ובאנגלית ומקצועות נוספים כמו תנ"ך, ספרות, היסטוריה, פיזיקה, גיאוגרפיה, הבעה ואזרחות. כמו כן, מציעים בבית הספר קורס הכנה לפסיכומטרי וקורס הכנה לבחינת GMAT. לרשת יואל גבע סניפים בפרישה ארצית, בין היתר בירושלים, בחיפה, בתל אביב, באשדוד, בחדרה, בפתח תקווה, בקריות וברחובות.

עוד מסלולי לימוד - יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי

חוות דעת של סטודנטים על יואל גבע - קורס פסיכומטרי

התקבלו 5 דירוגיםבציון ממוצע: 4.6 מתוך 5

יואל גבע בגרויות ופסיכומטרי
24/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

משקיעים בכל הפרטים הקטנים, האפליקציה והתוכנה במחשב ממש עוזרים וטובים. המורה עם נסיון.

על הקמפוס

כיתה בתוך מכון כושר . די חור . אין ליד שום דבר בקפיטריה יחסית ריק ואין יותר מדי מה לאכול או לקנות

טיפים

להשקיע להשקיע להשקיע להיות בזה כל כולך לבחור את מה שהכי נוח ולהשקיע אפילו כסף

יואל גבע - קורס פסיכומטרי
28/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המורה משקיעה ומוכנה לדבר ולהסביר בכל יום ובכל שעה, גם בטלפון ואחרי שעות הלימודים

על הקמפוס

ממוקם במקום מרכזי ונגיש, גם ברכב וגם בתחבורה ציבורית. אבל המקום מיושן.

טיפים

תשקיעו עבודה בבגרויות. אם אכן אפשר לגשת עכשיו בלי פסיכומטרי, עדיף, כי תוצאות הפסיכומטרי אינן מנבאות  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp