קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי במכללה העסקית

שירות אישי - צור קשר

המכללה העסקית

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי במכללה העסקית של איגוד לשכת המסחר

 

בעידן של גלובליזציה בלתי פוסקת, בעידן בו עולם העסקים כולל תחרות תמידית, אנו נאלצים לעמוד בפני אתגרים חדשים המוצבים לפנינו מדי יום. האתגרים הללו נובעים לרוב מהצורך הבלתי פוסק שלנו לאתר מקומות ומקורות ייבוא יעילים יותר, לזהות צרכים של שוק דינאמי ומשתנה, להבין את תהליכי הייצוא הפוטנציאלי, ללמוד אודות הנהלים והחוקים של סחר החוץ, לרכוש ידע אודות אמצעי ההובלה ועוד.

 

התכנית לייבוא, ייצוא ומסחר בינלאומי במכללה העסקית מאפשרת למשתתפיה לרכוש ידע תיאורטי, ניסיון מעשי והבנה מעמיקה ברזי המקצוע. הלימודים בקורס זה עושים שימוש בכל הכלים ההכרחיים להצלחתו של איש העסקים המעוניין לקחת חלק בסחר בינלאומי מכל סוג שהוא.

 

 

מטרת הלימודים

 

קורס ייבוא ייצוא וסחר בינלאומי של המכללה העסקית פותח במיוחד בכדי להגביר את המודעות של המשתתפים לכלים החדשים בתחום. הלימודים מקנים גם טכניקות ייחודיות לבדיקת עלויות הייבוא והייצוא, לצד מגוון טיפים ודרכים לחסוך בעלויות אלו.

 

למי מתאים הקורס?

 

הלימודים בקורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי של המכללה העסקית פונים לקהל יעד מגוון: אנשי ייבוא וייצוא בחברות ומפעלים, עובדים בחברות ביטוח, עובדי בנקים, אנשי מנהל, רכש ולוגיסטיקה, עמילי מכס ומשלחים בינלאומיים. כמו כן, מתאים הקורס גם לכל המעוניינים להשתלב בתחום זה.

 

מתכונת הלימוד

הלימודים בקורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי של המכללה העסקית נפרשים על פני 112 שעות לימוד אקדמיות ואפשריים בשלושה מסלולים: קורס ערב, מסלול בוקר ומסלול ימי ו'. הלימודים בכל אחד מן המסלולים מתקיימים במתכונת חד- שבועית.

 

המשתתפים בקורס זה מבצעים פרויקט גמר מעשי בנושאי ייבוא וייצוא, אשר ילווה על ידי המנהל האקדמי של התוכנית. במהלך הלימודים ייערכו מבחנים מסכמים אשר מהווים חלק מהן הציון הסופי בקורס.

 

 

נושאי הלימוד

 

להלן הנושאים העיקריים אשר נלמדים בקורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי של המכללה העסקית:

 

  • מבוא למסים
  • אגף המכס על היבטיו השונים
  • הסכמי הסחר
  • מונחי המכר הבינלאומיים
  • תהליך הייבוא למדינת ישראל
  • סיווג והערכה
  • אשראים ומסמכים בסחר הבינלאומי
  • תהליך הייצוא
  • שטרי מטען ימיים וביטוחים ימיים
  • ועוד.

  

סגל הוראה

 

קורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי של המכללה העסקית כולל כ - 10 מרצים המתמחים בנושאים שונים, חלקם מגיעים מהעולם העסקי וחלקם מן האקדמיה. לצוות ההוראה ידע מעמיק וניסיון מעשי רב שנים, אשר הופכים אותם למובילים במשק.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

בסיום הלימודים בקורס ייבוא ייצוא וסחר בינלאומי של המכללה העסקית, זכאים הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות של הקורס , לקבל תעודה מטעם המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז. התעודה בחסות משרד הכלכלה והתעשייה ובחסות שלושה ארגונים בינלאומיים מובילים: ICC - INTERNATIONAL CHAMBER OF COMMERCE , EUROCHAMBRES , WORLD CHAMBERS FEDERATION

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp