לימודי טכנאי מוצרי חשמל ביתיים במינהל הטכני

שירות אישי - צור קשר

מכללת המינהל הטכני

אהבת? שתף ב:

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים – המינהל הטכני – בית הספר לטכנאי שירות

 

מקצוע שעובד

 

מי מאיתנו לא נתקע אי פעם עם מכשיר חשמלי מקולקל בבית, והיה זקוק לעזרה מקצועית? במקרים כאלה – חשיבותו של הטכנאי, שלא לומר, חיוניותו – באה לידי ביטוי באופן ברור. הטכנאי הוא אדם שהיינו רוצים לסמוך עליו, ולכן עליו להפגין מומחיות בהיכרות עם המכשירים החשמליים הנמצאים בשימוש בבית, ולבצע עבודה מקצועית ואמינה, בזמן אמת. המינהל הטכני מציע קורס טכנאי, המתמקד במוצרי החשמל הביתיים.

 

על הקורס במינהל הטכני

 

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים במינהל הטכני – בית הספר לטכנאי שירות, נועד להכשיר טכנאים מקצוענים בתחום מכשירי החשמל, אלה הנמצאים בשימוש הביתי. מסלול הלימודים מעניק לתלמידים ידע עיוני ומכשיר אותם באמצעות התנסות מעשית הדרושה כדי לשלוט בכל רזי המכשירים השונים וסוגי התקלות המופיעות בהן. המינהל הטכני מעביר קורס בשיטה ייחודית, בקבוצות קטנות שנועדו להיטיב את יכולת ההתנסות המעשית במעבדה, תוך כדי המפגש עם תקלות רבות מסוגים שונים.

 

נושאי הלימוד

 

בקורס, בין השאר, נלמדים הנושאים הבאים:

 

  • יסודות החשמל והאלקטרוניקה
  • איתור ותיקון תקלות במדיחי כלים
  • איתור ותיקון תקלות במכונות ובמייבשי כביסה
  • איתור ותיקון תקלות בתנורי אפייה
  • איתור ותיקון תקלות בתנורים מסוג "בילט-אין"
  • תיקון תקלות במקררים ביתיים

 

מתכונת הלימודים

 

בית הספר מציע את מסלול הלימודים הזה בשלוש מתכונות לימוד שונות, לנוחות התלמידים. הראשונה היא מתכונת לימודי ערב לתעודה – לימודים הנערכים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב; השנייה היא מתכונת לימודי יום שישי, שבה לומדים בימי שישי בבוקר; האפשרות השלישית היא מתכונת מיוחדת – מדובר במסלול לימוד פרטני שבו התלמיד לומד עם מורה פרטי, וכך בעצם התלמיד הוא זה המכתיב את קצב הלימודים המתאים לו, ובאפשרותו להתקדם מהר יותר מאשר במסלולים האחרים.

 

פרטים נוספים

 

התלמידים במסלול זה נדרשים לעמוד בחובות הקורס, וביניהן – נוכחות ב-80% מינימום בשיעורי המסלול, ומעבר מוצלח של הבחינות במהלך הקורס ושל בחינת הקורס המסכמת – בחינה עיונית ומעשית גם יחד – בציון של 60 לפחות. בתום תכנית הלימודים תוענק לבוגרים שעמדו בכל הדרישות תעודת הסמכה מטעם המינהל הטכני – בית הספר לטכנאי שירות – תעודת "טכנאי שירות למוצרי צריכה ביתיים".

 

לסיכום

 

קורס טכנאי מוצרי חשמל ביתיים במינהל הטכני – בית הספר לטכנאי שירות, מעניק לכם ביד מקצוע בטוח ונדרש תמיד. זהו קורס מעמיק ומקצועי, המקיף בתכניו ובהכשרתו המעשית את ההיכרות ואת האבחון והטיפול בכל סוגי התקלות במכשירים ביתיים. לבית הספר סניפים בכפר-סבא, בקמפוס בית-ברל, ובראשון לציון – לנוחות התלמידים ולבחירתם. בנוסף, המינהל הטכני מסייע לתלמידים להשתלב בעבודה בחברות מובילות כתדיראן, קריסטל, אלקטרה וחברות אחרות – עוד במהלך הלימודים.
 

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם