קורס טכנאי אלקטרוניקה באוניברסיטת אריאל בשומרון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי טכנאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קורס טכנאי אלקטרוניקה - אוניברסיטת אריאל.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


טכנאי אלקטרוניקה באוניברסיטת אריאל בשומרון

 

אוניברסיטת אריאל בשומרון הינו מוסד אקדמי ידוע ומוערך בקרב ההשכלה הגבוהה בישראל. בשל מחלקות הלימוד הרבות והמגוונות, ובשל הפיתוחים הטכנולוגיים והמחקריים הרבים, עבר המוסד תהליכי שדרוג למעמד של אוניברסיטה.

 

האוניברסיטה מהווה מקור לקדמה טכנולוגית ומחקרית, הן מבחינת סגל המרצים הבכיר, והן בשל אופציות הלימוד הרבות והמגוונות. מדובר במוסד משגשג ומצליח אשר באים בשעריו למעלה מ-11,000 סטודנטים מדי שנה.

 

 

מה זה טכנאי אלקטרוניקה?

 

תחום האלקטרוניקה התפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות, ומגוון מוצרי האלקטרוניקה השונים מציפים את חיינו (החל ממוצרי אלקטרוניקה ביתיים וכלה במערכות אחזקה ממוחשבות ומורכבות). תפקידיו של טכנאי האלקטרוניקה הינם אחזקת ציוד ממוחשב, תכנון ובניית מערכות ממוחשבות, ויסות ובקרה ועוד.

 

מערכות אלו מחליפות עם הזמן את המפעיל האנושי. כמו כן, מערכות אלו מאפשרות חסכון בכוח אדם, מגבירות את רמת האמינות של המוצרים ומאפשרות תחרות כללית במשק. קורס טכנאי אלקטרוניקה מאפשר לתלמידים התמחות בחומרת מיקרו מחשבים הכוללת פיתוח ובנייה של מחשבים, שילוב מגוון מערכות שונות לפעולה עם מחשב וכן כתיבת תוכנה למערכת.

 

מסלול הלימוד

 

אוניברסיטת אריאל מציעה לימודים במגמת משנה של מיקרו מחשבים (חומרה ותוכנה). במסגרת מסלול זה, יעסקו הבוגרים בתכנון מערכות משובצות מחשב ובנייתן, פיתוח רכיבים מתוכנתים, תכנות בזמן אמת, אחזקת ציוד ממוחשב ועוד. כמו כן, טכנאי אלקטרוניקה יכול להמשיך למסלול לימודי הנדסאי אלקטרוניקה או חשמל.

 

תנאי קבלה ומשך הלימודים

 

דרישות הקבלה לטכנאי אלקטרוניקה דורשות 12 שנות לימוד וזכאות לתעודת בגרות במקצועות אנגלית ומתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד לפחות ומקצועות העברית ברמה של 2 יחידות לימוד לפחות. מועמדים בני 35 ומעלה - בעלי 12 שנות לימוד.

 

 

קורס טכנאי אלקטרוניקה נלמד במשך 4 עד 5 סמסטרים בהתאם לתחום הלימוד. על מנת לקבל את תעודת ההסמכה יש לעמוד בקריטריונים מטעם המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע (מה"ט) אשר כפוף למשרד התמ"ת.

 

אפשרויות תעסוקה

 

קיימים מגוון תחומים בהם יכולים להשתלב טכנאיי אלקטרוניקה: עבודות התקנה, תחזוקה ובנייה של ציוד אלקטרוני במערכות ממוחשבות, במערכות בקרה במערכות דיגיטליות ואנלוגיות, במפעלים ארגונים ומעבדות מחקר. כמו כן, קיימת האופציה להתקדם ולהתפתח כטכנאי עצמאי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה
פורום לימודי תעודה | קורסים
מוסדות לימוד מבוקשים ללימודי פסיכותרפיה
יהודית בבקוב
ללא תגובה
איפה עושים קורס הכנה למבחן NCLEX?
Sabrine Kassas
1 תגובות
היכן לומדים טכנאי מוצרי חשמל?
בשארה
1 תגובות
אפשרויות לימוד לקהל הגיל השלישי
אורלי אלקלעי
1 תגובות
היכן לומדים קורס גמול השתלמות?
ואליד זבידאת
1 תגובות
נושאי לימוד בקורס זוגי
רון
1 תגובות
משך ועלות קורס ניהול סיכונים
איה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp