קורס טכנאי סלולר וטאבלט במכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המכללה למינהל

אהבת? שתף ב:

קורס טכנאי טלפונים סלולריים וסמארטפון במכללה למינהל


מתקנים את המכשירים של כולנו


כיום, לרובנו המוחלט יש טלפון חכם, או סמארטפון, בו אנו משתמשים לא רק לביצוע שיחות אלא גם לגלישה ברשת ולשימוש באפליקציות שונות ומגוונות. סקרים שביצעה לאחרונה חברת גוגל העולמית מראים כי אחוז המשתמשים בסמארטפונים בישראל אף גבוה מזה שבארצות הברית ובאירופה. מגמה זו מביאה עמה גם צורך הולך וגובר בטכנאים, שיכולים להעניק שירותי תמיכה, תפעול ותיקון תקלות במכשירים.


קורס טכנאי סמארטפונים במכללה למינהל בא להכשיר אנשי תחזוקה ושירות לתיקון מגוון דגמים של טלפונים סלולריים חכמים וכן מכשירי טאבלט. המסלול מספק הכשרה ברמות הסמכה א' עד ד' ומעניק לתלמידיו את כל הכלים המעשיים להשתלבות כשכירים בחברות סלולר ותקשורת או לחלופין לפתוח עסק תיקונים עצמאי. הקורס מוכר על ידי משרד הכלכלה וגם מכין לקראת מבחני ההסמכה שנערכים על ידו לקבלת הסיווג המקצועי.

 

קורס זה נלמד בשלוחת המכללה למינהל בעיר אלעד, מותאם לגברים חרדים.


תכנית הלימודים


בתחילת הכשרת הטכנאים, התלמידים מכירים מושגי יסוד בתחומי החשמל, האלקטרוניקה ורשתות התקשורת וגם בוחנים את מבנה שוק הסלולר בישראל. בהמשך, הם לומדים כיצד מאתרים ומתקנים תקלות בחומרה ובתוכנה של מכשירי סמארטפון מסוג אנדרואיד ואייפון ומכשירי טאבלט. כמו כן, הם דנים בסוגיות של ביטוח ואחריו שחלים על המכשירים וגם רוכשים כישורי ניהול עסקי שחשובים למי שמעוניינים להקים ולנהל מעבדת תיקונים.


מתכונת הלימוד


קורס טכנאי סמארטפון במכללה למינהל מתפרש על פני פרק זמן של כעשרה חודשים וכולל כ - 282 שעות לימוד אקדמיות. הקורס מוצע במסלול בוקר או כהכשרת ערב, בהתאם לשלוחות המכללה השונות. במהלך הקורס, המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות ובהדגמות וגם מתנסים בעצמם באופן פעיל בביצוע תיקונים במכשירים במעבדת המכללה. לקראת סיום הקורס הם צריכים גם לבצע פרויקט גמר מסכם בו הם מיישמים את עקרונות הלימוד לאורך התכנית.

 


נושאי הלימוד

 

 • טיפול בתקלות בתוכנה
 • ביטוח ואחריות למכשירים
 • מערכות הפעלה אנדרואיד
 • אבטחת מערכות סמארטפון
 • תחזוקת טאבלט וסמארטפון
 • חומרה למכשירי סמארטפון וטאבלט    
 • רשתות סלולר
 • תוכנה ל - iOS
 • חשמל ואלקטרוניקה
 • איתור תקלות חומרה
 • ניהול מעבדת תיקונים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה למינהל היא מוסד להכשרה מקצועית שנוסד לפני כ - 60 שנה. למכללה סניפים ברחבי הארץ, בערים ירושלים, באר שבע, חיפה, תל אביב, פתח תקווה, אילת, נתניה, אשדוד, ראשון לציון ואלעד. בבית הספר לטכנולוגיה ולמחשבים של המכללה מציעים קורסים נוספים כמו קורס ניהול רשתות CISCO, קורס בדיקות תוכנה וקורס טכנאי מחשבים.


תנאי קבלה


לקורס טכנאי סלולרי במכללה למינהל מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שברשותם ציון עובר בבגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד לפחות. כמו כן, כחלק מתנאי הקבלה, הם צריכים לעבור מבחני התאמה ומיון וראיון אישי.

 


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות המסלול ומסיימים בהצלחה את הקורס זכאים לקבל תעודת סיווג מקצועי "טכנאי מכשירי סלולר, טאבלטים וסמארטפונים", שניתנת על ידי המכללה למינהל ומשרד הכלכלה. התלמידים צריכים לעבור בחינות גמר עיוניות ומעשיות ולהגיש את פרויקט הגמר כתנאים לקבלת הדיפלומה.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

מתוך פורום המכללה למינהל

קורס ביישומי מחשב אונליין
מיכל כדורי
ללא תגובה
לימודי מזכירות משפטית באשדוד
אלינור
ללא תגובה
קורס מטפלות סוג 2
שגית
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס ניהול רשתות?
רון אברהם
ללא תגובה
כמה עולה קורס יישומי מחשב
רבקה צורדקר
ללא תגובה
קורס רישוי בתיווך
מיכל
2 תגובות
מה תנאי ההרשמה לקורס מטפלות
יעל דבוש
1 תגובות
קורס מיסוי פנסיוני במכללה למינהל
אילנית גנימה
1 תגובות
מתי מתחיל קורס ccna?
דוד
ללא תגובה
מתי נפתחים לימודי רכש ולוגיסטיקה?
צחי הרוש
1 תגובות
קורס רכש מתקדם לבוגר קורס CPM
אני הרמן
1 תגובות
לימוד סוכן נדלן עם הסמכה מטעם משרד המשפטים
מיעאד נאסר
1 תגובות
קורס אופיס במכללה למינהל
עינב
2 תגובות
קורס מפתח אפליקציות בכיר MCPD.Net
חן
1 תגובות
קורס תומך מחשב בבאר שבע
להב רותי
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם