לימודי ראיית חשבון באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חשבונאות – אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


חשבונאות - ראיית חשבון לתואר ראשון

 

לימודי החשבונאות-ראיית חשבון לתואר ראשון, נחשבים כיום ללימודים יוקרתיים ומאוד מבוקשים בקרב ציבור הסטודנטים. הלימודים הינם רב תחומיים וסיום התואר הראשון עדיין לא מאפשר לבוגרים לעסוק בראיית חשבון כרואי חשבון מוסמכים. לשם כך יש לעבור את בחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון. למרות זאת, מקצוע החשבונאות- ראיית חשבון הינו נדרש ומבטיח לבוגריו קריירה ושכר גבוה.

 

קצת על הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב...

 

לימודי חשבונאות מתנהלים במסגרת הפקולטה לניהול אשר מהווה מעין בית ספר למוסמכים בתחומי מנהל עסקים. הפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב היא הפקולטה הגדולה ביותר במדינת ישראל וכמו כן, בעלת הישג ייחודי לה- הפקולטה קיבלה הכרה בינלאומית מטעם הארגון הבינלאומי המוביל של בתי הספר למנהל העסקים: AACSB International . חשוב לציין כי בוגרי תואר ראשון בחשבונאות וראיית חשבון של אוניברסיטת תל אביב, בעלי שיעור ההצלחה הגבוה ביותר בבחינות ההסמכה מטעם מועצת רואי החשבון.

 

מטרת לימודים

 

מטרת לימודי תואר ראשון בחוג זה היא הכשרת הסטודנטים לעסוק במגוון תפקידי מפתח במשק הישראלי, בתחום ראיית החשבון והחשבות ולהשתלב במחקר בתחומים נדרשים אלו.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון כוללת מספר מסלולי לימוד אפשריים: מסלול לימודים חד- חוגי מורחב, מסלול לימודים דו חוגי ביחד עם חוג דו חוגי אחר לבחירת הסטודנט ומסלול לימודים משותף של הפקולטה ללימודי משפטים עם החוג לחשבונאות.

 

הכשרת הסטודנטים במהלך הלימודים לתואר, מתבססת בעיקר על הקניית רקע תיאורטי דיסציפלינארי, לצד שיטות וכלים מקצועיים בתחומים הבאים: חשבונאות, מדעי הניהול, ביקורת חשבונות, מסים, חוק ומשפט.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים לתואר ראשון בחשבונאות- ראיית חשבון באוניברסיטת תל אביב כולל שישה סמסטרים, שלוש שנים אקדמיות. על הסטודנטים לסיים את כל החובות והדרישות בפרק זמן שלא יעלה על ארבע שנים אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה לתואר ראשון בחשבונאות- תנאי הקבלה ללימודי ראיית חשבון באוניברסיטת תל אביב משתנים משנתון לשנתון. יחד עם זאת, ישנן דרישות קבלה משוערות והן: ציון התאמה (שקלול של ציון הפסיכומטרי וציוני תעודת הבגרות) 672 עם ציון פסיכומטרי 620 ומעלה, או ציון פסיכומטרי 728 ותעודת בגרות ללא התייחסות לממוצע הציונים בתעודה.

 

סיום הלימודים, קבלת התואר ואפשרויות תעסוקה

 

הבוגרים אשר עמדו בהצלחה בכל דרישת החוג לחשבונאות והפקולטה לניהול של אוניברסיטת תל אביב, מקבלים תואר אוניברסיטאי ראשון "בוגר בחשבונאות- ראיית חשבון B.A" מטעם אוניברסיטת תל אביב. התואר מוכר על ידי המל"ג. לאחר קבלת התואר יכולים הבוגרים לגשת לבחינות של מועצת רואי החשבון בישראל.

 

נדגיש כי בוגרי החוג יקבלו פטור מבחינות הביניים וממספר בחינות סופיות. כמו כן יכולים הבוגרים להמשיך ללימודי תואר שני בתחום ולהשתלב כחשבים/רואי חשבון מן המניין במשק הישראלי.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום לימודי חשבונאות

תעודה בגמר קורס מקצועי
צביקה רידל
1 תגובות
רמת קושי במתמטיקה בתואר במנהל עסקים וחשבונאות
מאי
1 תגובות
קורס בן 5 חודשים למנהל חשבונות בכיר
אמיר
1 תגובות
הסבה לחשבונאות ממדעי החברה
חיים
2 תגובות
מי מחוייב לנהל יומן פגישות לפי מס הכנסה?
יוני
1 תגובות
ראיית חשבון ללא פסיכומטרי ובגרות
אתי טל
1 תגובות
הבדל בין תעודה מטעם לשכת יועצי מס לבין משרד העבודה
אורה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp