קורס חוקרים פרטיים וקב"טים מכללת סלע דעת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על קורס חוקרים פרטיים - מכללת סלע דעת .

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חוקרים פרטיים וקב"טים מכללת סלע דעת

 

קצת על מכללת סלע דעת

 

מכללת סלע דעת הוקמה על ידי חברת "אמנון מסילות" החברה המובילה בצפון לפתרונות תחבורה והסעות. המכללה מקיימות תוכניות לימוד להכשרת כוח אדם בתחומי התחבורה והבטיחות להשתלבות בעבודה בחברה. מלבד זה, בעקבות הביקוש הרב של תושבי הצפון ללימודים איכותיים ברמה גבוהה במגוון של מקצועות נוספים, המכללה מציעה תוכניות לימוד בתחומים רבים כגון: מינהל ולוגיסטיקה, שיווק ומכירות, רשתות ומחשבים, חקירות וביטחון ועוד.

 

מסגרות הלימודים מתקיימות בשיתוף פעולה עם מוסדות לימוד וארגונים כגון: המרכז הישראלי לשיווק, המרכז הישראלי להוראת השפות והמדרשה לחוקרים פרטיים וקציני ביטחון אשר מכשירה כוח אדם להשתלבות במקצועות הביטחון השונות בענף הפרטי או הציבורי-ממשלתי.

 

מתפקידי החוקר הפרטי

 

תפקידו של החוקר הפרטי כולל עבודת בילוש, פענוח וחקירה של מקרים שונים. ברוב המקרים, מדובר בעבודה הזהה לזה של חוקר משטרתי, אולם חוקרים פרטיים אינם פועלים כבלשי משטרה מטעם המדינה אלא במסגרת פרטית, אזרחית על פי בקשתו של הלקוח. חוקרים פרטיים נשכרים במקרים שונים המצריכים עזרה בהשגת עדויות ופרטים, כאשר לרוב מדובר במקרים של סכסוכים כגון סכסוכי עבודה, משפחה וכיוצא באלה, המצריכים איסוף של ראיות משפטיות.

 

בנוסף, חוקרים פרטיים מטפלים במקרים אזרחיים הכוללים חקירת הונאות וגניבות, בדיקה של רשויות ממשלתיות, מוסדות בנקאיים, חברת ביטוח ועוד.

 

 

תוכנית לימודים

 

קורס חוקרים פרטיים וקציני ביטחון מתקדמים נועד להכשיר כוח אדם מקצועי לעבודת ביטחון בארגונים ומוסדות ולהקנות ידע וכלים הנדרשים לעריכת חקירות פרטיות. תוכנית הלימודים מתקיימת בשיתוף פעולה עם המדרשה לחוקרים פרטיים וקציני ביטחון ומעניקה ידע נרחב בקשת רחבה של תחומים הנדרשים על מנת לעסוק בתחום כגון: זיהוי פלילי, ידע מקיף בדיני ישראלי הכוללים דמי מזונות, הדין הפלילי, דיני ראיות, חוק החוקרים הפרטיים ועוד.

 

הלימודים מקנים כלים לערוך חקירות פרטיות באמצעות תחקור ותשאול, בחינה של שפת הגוף, מעקבים ותצפיות, ביצוע הקלטות והאזנות וחקירות גוף במקרים של תאונות דרכים. בנוסף, הלימודים כוללים שיעורים פרונטאליים בנושאים מעשירים כגון: האתיקה המקצועית של החוקרים הפרטיים, הפסיכולוגיה של החקירה ועוד. הלימודים בקורס מועברים על ידי מרצים מוסמכים וחוקרים פרטיים כגון מר יחיאל מור שמשמש כחוקר פרטי משנת 1972 ובודק מוסמך בפוליגרף A.P.A משנת 1992.

 

למי מיועד הקורס?

 

הקורס לחוקרים פרטיים וקב"טים מיועד לכל מי שמעוניין להשתלב בעבודה בתחומי הביטחון ו/או החקירות הפרטיות במגזר העסקי, הציבורי והפרטי.

 

קיראו עוד על: קורסים

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי הקורס חוקרים פרטיים וקב"טים הינם: 

 • 12 שנות לימוד
 • מועמדים מעל גיל 21
 • מעבר של ראיון קבלה אישי
 • תעודת יושר המוכיחה כי אין עבר פלילי

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים כוללת מגוון של נושאי לימוד כגון:

 

 • חקירות כלכליות
 • חקירות ביטוח
 • חקירות אישיות
 • ניהול תהליך חקירה
 • מעקב מתוחכם
 • מבצעים מורכבים
 • איסוף עדויות וראיות משפטיות
 • ועוד...

 

משך הלימודים ותעודות

 

הקורס לחוקרים פרטיים וקב"טים במכללת סלע דעת כולל 150 שעות לימוד אקדמיות, במסגרת לימודים חד שבועית. בסיום הלימודים תעניק המכללה תעודת גמר מטעם המכללה בשיתוף עם המדרשה לחוקרים פרטיים. בעלי וותק בתחום יכולים לגשת למבחני ההסמכה של משרד המשפטים.

 

אפשרויות תעסוקה

 

עבור בוגרי הקורס יפתחו דלתות מרובות של אפשרויות תעסוקה כחוקרים פרטיים וקציני ביטחון מתקדמים: עבודה בענפי הביטחון במשרדים ציבוריים ממשלתיים, השתלבות במשרד חקירות פרטי או פתיחה של משרד חקירות עצמאי, עבודה כחוקר פרטי בארגון הזקוק לחוקרים באופן שוטף ועוד מגוון של אפשרויות. הבוגרים יכולים להיעזר ביחידת ההכוונה וההשמה המופעלת על ידי מכללת סלע דעת המקיימת קשר עם ארגונים ומוסדות רבים בצפון על מנת לעזוק לבוגרים להשתלב בעבודה בקלות.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע דעת

עוד מסלולי לימוד - מכללת סלע דעת

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס למבחן טופל באנגלית
אביב כלש
ללא תגובה
לימודי תרפיה בארגז החול
עדי לוי
1 תגובות
קורס תרגום אנגלית/עברית
דניאל
1 תגובות
טיפולי מגע לילדים ונוער
אתי לוי
1 תגובות
האם לימודי תעודה מתקיימים אונליין ?
יפי
1 תגובות
קורס לימודי ניהול גני ילדים
סמאח טאהא נג׳אר
1 תגובות
לימודי תעודה לתחום שיש לי זיקה אליו
דר מימון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,265 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp