Wall Street- בית הספר ללימודי אנגלית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על Wall Street - לימודי אנגלית.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


Wall Street- בית הספר ללימודי אנגלית

 

וול סטריט הוא בית ספר ללימודי אנגלית הפועל ברחבי העולם. וול סטריט החל את פעילותו בשנת 1973 וכולל 23 מדינות ו- 420 מרכזי לימוד. בכל שנת לימוד מסיימים את לימודי האנגלית מאות אלפי בוגרים במרכזי וול סטריט ברחבי העולם.

השם וול סטריט ניתן על ידי מייסד בית הספר, שבחר בשם בגלל רחוב העסקים המפורסם. מבחינתו, ההשקעה בלימודי האנגלית שווה לכל השקעה אחרת בנכס פיננסי גדול.

 

בשנים האחרונות, בעיקר מאז שהאינטרנט והטכנולוגיות החדישות חדרו לשגרת החיים היום- יומית שלנו, הפכו כל המדינות בעולם לנגישות יותר ולפתוחות לקשרים מסחריים, תרבותיים, פוליטיים, חברתיים ועוד.

 

השפה האנגלית היא כיום השפה הבינלאומית הנפוצה ביותר, ובאמצעותה ניתן לקיים קשרים בקנה מידה בינלאומי. שפה זו היא המכנה המשותף המרכזי, הנותן אפשרות לאנשים ברחבי העולם לתקשר ביניהם.

 

מסיבה זו, עבור רבים מאיתנו, לימודי אנגלית הם לא בגדר זכות אלא בגדר חובה. אנשי עסקים, אנשי היי טק, סטודנטים או אנשים העובדים בחברה בינלאומית מחוייבים לשלוט בשפה האנגלית בקריאה, בדיבור שוטף ובכתיבה.

 

עבור מי שמתקשים להשתמש בשפה בפועל, לקרוא, לכתוב או לנהל שיחה ברמה גבוהה, ידע תיאורטי לרוב אינו מספיק; לעתים קרובות, תרגול מעשי והתנסות חווייתית מסייעים לחזק את רמת השליטה בשפה.

 

באפשרותם של מי שמעוניינים לחזק את השליטה שלהם בשפה, לשפר את רמת האוריינות שלהם ולטפח את יכולות הדיבור וניהול השיחה השוטפת, להשתתף בלימודי אנגלית ממוקדים שיכולים לעשות את ההבדל.

 

 

קורסי האנגלית בוול סטריט הם קורסים מקצועיים וממוקדי מטרה. משום כך, שיטת הלימוד שפותחה בוול סטריט דוגלת בלימוד מעשי יותר, בכיתות לימוד קטנות, תוך תרגול נרחב ושימוש באמצעים טכנולוגיים עדכניים, כולל מערכת מולטימדיה מתקדמת.
 

מרכזי הלימוד של בית הספר וול סטריט:

 

לבית הספר ללימודי האנגלית יש מספר מרכזי לימוד הפזורים ברחבי הארץ: רעננה, אשדוד, באר שבע, חיפה, הקריות, ירושלים, נצרת, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, ותל אביב.

 

 

להלן היצע הקורסים המועברים בוול סטריט:

 

  • קורס אנגלית עסקית: בוול סטריט מתקיימים מגוון קורסים בתחום זה, במבחר של פורמטים. הקורסים נערכים לרוב עבור חברות ולקוחות עסקיים, ולכן מתאפשר לכל חברה לבחור אם לקיים קורסים במשרדיה, או לשלוח את העובדים ללמוד בסניפים השונים ברחבי הארץ. כמו כן, קיימת אפשרות להזמין קורס מקיף או סדנה ממוקדת, וכן לספק שיעורים פרטיים. השתתפות בקורסים המקיפים מאפשרת לתלמידים להיעזר בצוות המורים בוול סטריט כדי לתרגם ולנסח מיילים, להתכונן לקראת פגישות עסקיות בינלאומיות, להכין מצגות, ועוד.

 

  • קורס אנגלית למתחילים: בקורס זה, הסטודנטים מתחילים ללמוד את השפה החל מהבסיס. הם מקבלים היכרות עם האותיות השונות, ומתחילים לתרגל כתיבה וקריאה. נוסף על כך, הם לומדים כיצד להגות את המילים הנלמדות בצורה נכונה. קורס מבואי זה נותן בסיס למי שאין להם כלל היכרות עם השפה, ומסיימיו יכולים להשתלב ברמת הלימוד הראשונה בבית הספר.

 

  • קורס אנגלית למתקדמים: הקורס מורכב משני שלבים: Milestone ו – Mastery. הסטודנטים מחזקים את האוריינות שלהם באנגלית, ומשפרים את יכולות הקריאה, הכתיבה, הבנת הנשמע והדיבור שלהם. הם משתתפים בשיחות יומיומיות ושיחות עסקיות, ולומדים מבנים דקדוקיים ותחביריים מתקדמים. דגש חשוב ששמים במהלך הלימודים בשני השלבים הוא חיזוק שטף הדיבור והרחבת אוצר המילים של הסטודנטים. לשם כך, הסטודנטים נעזרים במערכת מולטימדיה, בערכת ספרי לימוד, וכן נפגשים עם דוברי אנגלית כשפת אם.

 

  • קורס אנגלית למבוגרים: הקורס מתאים למי שרוצים לחזק את התקשורת שלהם בשפה זו על מנת לטייל בעולם בנוחות, וכן עבור מי שמעוניינים לבצע הסבה מקצועית ועל כן צריכים לחזק את שליטתם בשפה. בנוסף, הקורס מתאים למי שרוצים ללמוד את השפה כדי לשפר את הכישורים הטכנולוגיים שלהם בשימוש באינטרנט, במנועי חיפוש, ברשתות החברתיות ובסמארטפון. הלימודים מתקיימים בכל הרמות, ומותאמים לקצב ההתקדמות האישי של כל תלמיד. הסטודנטים יכולים ללמוד, למשל, אנגלית עסקית או אנגלית למתחילים, תוך התאמה לאתגרים הייחודיים עמם מתמודדים מי שבוחרים לרכוש שפה חדשה בגיל השלישי.

 

  • קורס אנגלית לבני נוער: הקורס מיועד למי שרוצים לשפר ולחזק את שליטתם בשפה החל מגיל צעיר, וכך לפתוח מגוון הזדמנויות ללימודים, לעסקים וכן לבידור ולפנאי. השיעורים נערכים בכיתות קטנות, תוך התאמת קצב ורמת הלימוד לכל תלמיד. מעבר לכך, התלמידים יכולים להיעזר במערכת ממוחשבת אינטראקטיבית ובאמצעותה ניתן לתרגל גם בבית, לצפות בסרטוני העשרה, וכן לקבל מענה לשאלותיהם.

 

קורס אנגלית ללא הגבלה


ניתן להשתתף בקורסים השונים במתכונת ללא הגבלה של רמת הלימוד או של מספר המפגשים, ולקבוע את משך הזמן בו מעוניינים ללמוד: חצי שנה, 9 חודשים, שנה או 15 חודשים. התלמידים בקורסים ללא הגבלה יכולים להגיע למרכזי הלימוד בזמנים הנוחים להם, ללא הגבלה של משך השיעורים.


כמו כן, קורסים אלו מאפשרים ללקוחות עסקיים שמעוניינים לקבל שירותים נוספים, כגון תרגום וניסוח תכתובות עסקיות, כתיבת מסמכים עסקיים, הכנה לקראת שיחות טלפון ופגישות מקצועיות, בנייה והעברה של מצגות באנגלית, וכן הלאה.

 

קורס אנגלית בהתאמה אישית


ניתן להשתתף בקורס בהתאמה אישית לצרכים וליכולות הספציפיים של כל תלמיד. בקורסים משלבים בין הרצאות פרונטליות ובין תרגול בבית, ונוסף על כך ניתן להשתתף בפעילויות העשרה שונות, בשיעורי דיבור, וכן בהכוונה וייעוץ מהמרצים והמומחים בוול סטריט.


בתחילת הלימודים התלמידים משובצים לרמת אנגלית מתוך 20 רמות אפשריות, וקובעים יעדים לשיפור יכולות שליטתם בשפה – כאשר מטרת העל היא לשפר את הביטחון העצמי שלהם בשימוש בה. כל רמת לימוד אורכת כ – 3 חודשים, וניתן לבחור להאריך את הקורס במידת הצורך.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp