רוצה פרטים על השתלמויות באבני חן לחברות ביטוח ושמאים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסים והשתלמויות בהערכת אבני חן לחברות ביטוח ושמאים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השתלמויות באבני חן לחברות ביטוח ושמאים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 

קורסים והשתלמויות באומדן ערך אבני חן לחברות ביטוח ושמאים

 

 

עולם הביטוח ועולם השמאות הם עולמות מגוונים ומרתקים הטומנים בחובם אין סוף אפשרויות. אנשי מקצוע שעוסקים תחומי הביטוח השונים יכולים לעבוד בחברות ובארגונים העוסקים בענפים שונים של ביטוח, וביניהם: חיים, בריאות, רכוש על כל מרכיביו: דירה, רכב, נזקים ואשראי, וכן הלאה.

 

גם בעולם השמאות ניתן לעסוק בתחום במגוון התמחויות, החל בשמאות ימית, המשך ברכוש וכלה ברכב ומקרקעין. את כל התחומים הללו ניתן ורצוי ללמוד באופן מעמיק ומקצועי.

אך מה עם ציבור העובדים שכבר עובדים בתחומים הללו ורוצים להרחיב את ידיעותיהם והשכלתם? אחת הדרכים לרכוש השכלה נוספת בתחום ההתמחות היא לעבור השתלמות בתחום ספציפי ולהתמקצע בו. לכל עובד, בכל תחום שהוא, ובוודאי בתחומי עיסוק אלו יש תמיד לאן לגדול ולהתפתח; עולמות השמאות והביטוח מעגנים תתי תחומים רבים, בהם ניתן להרחיב את ההשכלה באמצעות לימודי השתלמויות.

מה לומדים?

אחת מהאפשרויות להשתלמות עבור אנשי מקצוע מענפים אלו, היא השתלמות באומדן ערכם של תכשיטים ואבנים יקרות. בקולג’ האירופאי לגמולוגיה, שידוע גם כ - EGC, נפתח בתחום זה מסלול לימודים בן 90 שעות לימוד, המעניק תעודת בוגר סמינר EGL לגמולוגיה.

 

הסמינר מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים להתמחות בתחום הערכת אבנים יקרות ותכשיטים. במסגרת הסמינר המשתתפים רוכשים טכניקות זיהוי מיוחדות לאבני חן מרכזיות במסחר, ובין היתר - יהלומים, רובי, ספיר, אמרלד, פנינים, אופל, טורקיז ועוד.

בין היתר, ילמדו הסטודנטים כיצד לזהות את החיקויים והגרסאות הסינטטיות השונות של האבנים היקרות המגודלות בתנאי מעבדה, לזהות טיפולים ותהליכים שונים שהאבנים עברו, וכן לזהות את מקור האבנים, ומאיזו מדינה הגיעו. ידע מקצועי זה מאפשר לסטודנטים לאמוד את השפעת התכונות השונות של האבנים על ערכן ועל מחירן - המבנה, הצבע, החיתוך שלהן, וכן הלאה.

 

כמו כן, מוצע במכללה גם קורס הערכת יהלומים, במהלכו הסטודנטים לומדים את המאפיינים השונים של יהלומים, ואת הדרכים הבנילאומיות לדירוגם. הם מקבלים הבנה בזיהוי חיקויים, וכך רוכשים את היכולת לאמוד את ערכם של אבני חן יקרות אלו, תוך השתתפות במעבדות, שימוש במיקרוסקופ, תאורת UV, ואמצעים מתקדמים נוספים.

 

השתלמויות באומדן אבני חן מקנות למי שמסיימים אותן ידע תיאורטי ומקצועי רחב, שיכול לתת להם יתרון  בעת חיפושי עבודה בשוק הישראלי התחרותי, וכן לאפשר להם להתקדם בקריירה בארגונים בהם הם פועלים.

 

 


היכן לומדים?


הלימודים במסלול זה מתקיימים במרכז האירופאי לגמולוגי (בEGC), הפועל בישראל מזה למעלה מ-30 שנה. המרכז, המעניק שירותי שמאות לתכשיטים, מפעיל את המכללה הייעודית ללימודי גמולוגיה, EGC  - European Gemological College - הקולג’ האירופאי לגמולוגיה.

 

המרכז במסגרתו פועלת המכללה, מפעיל גם מעבדות כגון מעבדה גמולוגית לזיהוי ותיעוד של יהלומים ואבנים יקרות ומעבדה המתמחה בזיהוי ותיעוד ליהלומים שעברו טיפולי השבחה.

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימוד השתלמויות אלו, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

כמה זמן לומדים?

תוכן הסמינר ושעות הפעילות ייקבעו בתיאום מראש עם המשתתפים על פי בקשתם ולוח הזמנים של המכללה.


מהן אפשרויות התעסוקה?

 

בוגרי הלימודים בתחום זה יוכלו לעסוק בשמאות של תכשיטים ואבני חן יקרות, וכן להשתמש בכישורי ההערכה שהם רוכשים בהכשרות מקצועיות אלו, על מנת לקדם את הקריירה שלהם בעולם הביטוח.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השתלמויות באבני חן לחברות ביטוח ושמאים?

רוצה לדעת יותר על השתלמויות באבני חן לחברות ביטוח ושמאים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: ביטוח

התקבלו 38 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp