רוצה פרטים על השתלמות גננת?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסי השתלמות לגננות בערים שונות בארץ

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על השתלמות גננת? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השתלמויות לגננות

 

פורחים בגן

 

ברחבי הארץ מתקיימות השתלמויות רבות ומגוונות, המאפשרות לגננות להעשיר את הידע ולהתפתח מבחינה מקצועית. רוב ההשתלמויות מוכרות על ידי משרד החינוך, ארגון המורים והסתדרות המורים. ההשתלמויות מאפשרות לגננות ללמוד אחת מן השנייה, לפתוח את הלב ולזכות בפרגון ותמיכה הדדית. מבין הנושאים המגוונים ניתן להתמחות בצילום דיגיטלי, ליצור אמנות ירוקה, לפתח כישורי תנועה וצלילים ועוד.

 

להלן הגופים המציעים השתלמויות לגננות:

 

המכללה האקדמית אחוה (קריית מלאכי)

 

מכללת אחוה מציעה סדנה לגננות בשנתן הראשונה לאחר ההתמחות. הסדנה בת 13 מפגשים, המתקיימים אחת לשבועיים בשעות הערב. מטרות ההשתלמות הן העצמת החוסן הפנימי אצל הגננת המתחילה, וניהול תקשורת רצויה בגן הילדים. ללימודים אופי חוויתי, הבא לידי ביטוי במשחקי תפקידים, בדמיון מודרך ובכתיבה אינטואיטיבית ומשקפת. הקורס מוכר לתכנית "אופק חדש".

 

מרפ"ד החברה להגנת הטבע (תל אביב)

 

החברה להגנת הטבע מספקת מגוון רחב של כלים ופעילויות להדרכת טיולים רגליים, עם דגש על שמירת הסביבה ואהבת הארץ. המרפ"ד מציע רעיונות לאמצעי המחשה ופעילויות המעודדות את ילדי הגן לחקור את הסביבה באמצעות החושים והדמיון. קיימות במרפ"ד מגוון השתלמויות לגננות ברחבי הארץ בשיתוף עם משרד החינוך.

 

המכללה האקדמית בית ברל (סמוך לכפר סבא)

 

מכללת בית ברל מציעה קורס שנתי בן 60 שעות אקדמיות, הנערך במתכונת ערב חד שבועית, לליווי ותמיכה של גננות מתחילות. הקורס מוכר לתכנית "אופק חדש" בהיקף של 60 שעות, ובמסגרת "עוז לתמורה" בהיקף של 84 שעות. התכנית כוללת סדנה להעצמה אישית, תקשורת עם הורים, שילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, יחסי צוות ועוד. כמו כן, הגננות זוכות לליווי אישי על ידי גננת מנוסה.

 

מרכז הרפז (תל מונד)

 

מרכז הרפז הממוקם באזור השרון, הוקם ביוזמה אישית של גננת שחיפשה מענה לבעיות שוטפות בניהול הגן ומצאה, ששיתוף ידע וניסיון בין גננות אחרות, הוא היעיל ביותר עבורה. המרכז מספק מבחר קורסים למנהלות גנים פרטיים, המוכרים על ידי משרד החינוך לצורך לימודים בשנת שבתון. הקורסים עוסקים בניהול אסטרטגיות כלכליות, בניהול גן המותאם במיוחד לילדים עד גיל 4, ועוד.

 

 

מכללת סמינר הקיבוצים (תל אביב)

 

בסמינר הקיבוצים מציעים השתלמויות לגננות בתחומים מגוונים, כגון: תנועה לגיל הרך, חינוך דמוקרטי בגני ילדים, סיוע בעזרת בעלי חיים, חינוך לתינוקות, חינוך במגזר הפרטי ועוד. הקורסים נמשכים שנתיים, ומוכרים על ידי משרד התמ"ת.

 

פסיפס (כל הארץ)

 

השתלמויות פסיפס מיועדות לגננות ולצוותי גן, ופועלות במרכזי פסג"ה ברחבי הארץ. ההשתלמויות מותאמות לתכנית "אופק חדש" ועוסקות בעשייה חינוכית בגני ילדים, תוך שימוש ביישומי המחשב בגנים, שכלול כישורי השיח עם ילדים, פיתוח מיומנויות ייעוץ ועוד. ניתן להרכיב השתלמות מכמה נושאים בהתאם לצרכי הגננת והגן.

 

המכללה האקדמית גורדון לחינוך (חיפה)

 

מכללת גורדון מציעה תכנית לפיתוח מקצועי של גננות חדשות, בהתאם לרפורמת "אופק חדש". התכנית כוללת ליווי אישי של הגננות במהלך השנה הראשונה והשנייה, וסדנאות להעצמה ופיתוח הקריירה המקצועית. היקף הלימודים הוא 60 שעות, המתחלקות לעשרה מפגשים עיוניים וחווייתיים. המפגשים נערכים פעם בשבועיים או שלושה, בשעות הבוקר או בשעות הערב, כשכל מפגש אורך ארבע שעות אקדמיות. 20 השעות הנותרות בתכנית מוקדשות לליווי אישי על ידי גננת מנוסה.

 

בנוסף, מכללת גורדון מציעה קורס מיוחד להדרכת צליל ותנועה, המיועד לעבודה עם ילדים בגיל הרך במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי. הקורס בן 240 שעות אקדמיות, המתפרשות על פני 30 מפגשים עיוניים ומעשיים במשך שנה אחת. המשתתפים לומדים להשתמש במוסיקה ככלי לעבודה בתנועה, מתנסים במשחקי תנועה וצעדי ריקוד מובנה, לומדים לשלב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בשיעורי התנועה, מבחינים בין התפתחות תקינה להתפתחות חריגה ועוד.

 

 

עמותת ג'וינט ישראלי אשלים (ירושלים וכל הארץ)

 

ג'וינט אשלים מציעה השתלמויות לגננות ברחבי הארץ בנושאים רב תרבותיים, כגון: קידום השפה במגזר החרדי, עבודה עם ילדים בחברה הערבית, שותפות בין הורים לילדים ועוד. העמותה פועלת בשיתוף עם משרד החינוך.

 

Green Art מרכז הדרכות ליצירת אמנות ירוקה (רעננה)

 

מרכז זה מציע השתלמויות לגננות וסייעות בשנת השבתון, המוכרות על ידי הסתדרות המורים. ההשתלמויות עוסקות סביב נושא החינוך הסביבתי. המשתתפות זוכות להרצאות העשרה בנושאי מיחזור, תרבות הצריכה, משבר המים, והקשר בין האמנות לסביבה. הן מתנסות בסדנאות יצירה עם חומרים מהטבע, לומדות לבנות פסלים אקולוגיים, יוצרות פעילויות מחומרים ממוחזרים לחגי ישראל, ועוד. הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות ברעננה וכוללים בין עשרה ל - 15מפגשים, המתקיימים אחת לשבוע.

 

הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים (מרכזים בערים שונות)

 

הסתדרות המורים מציעה השתלמות לגננות בקורס צילום דיגיטלי המוכר ברפורמת "אופק חדש". המשתתפות לומדות לצלם את האירועים בגן ולהעלות אותן לרשת חברתית, יוצרות תמונות מחזור ואלבומים, ועוד. הקורס חוסך זמן יקר וכסף בהתעסקות עם צלמים חיצוניים ופיתוח תמונות, ומועבר על ידי מומחים בתחום הצילום.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על השתלמות גננת?

רוצה לדעת יותר על השתלמות גננת?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד השתלמות גננת

חוות דעת של סטודנטים: השתלמות גננת

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp