לימודי הנדסאים בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

על מוסד הלימוד


הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה הוקמה בשנת 1998 והיא בעלת קמפוס מודרני אשר ממוקם בצפון תל אביב. מאז היווסדה של הקריה ללימודי הנדסה היא פועלת לקידום ערכי המצוינות בתחום לימודי ההנדסאים ושואפת להכשיר הנדסאים איכותיים ומקצועיים להשתלבות בענפי המשק השונים, שכן זהו צורך שהולך וגובר בתעשייה הישראלית בשנים האחרונות בענפים רבים.


בקריה ללימודי הנדסה קיימים לימודי הנדסאים בהתמחויות שונות ובהתמקדות בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה הנדרשים ביותר היום, בהם ענפי התוכנה, החשמל, המכונות, ההנדסה הרפואית, ההנדסה האזרחית וענפים נוספים. הקריה ללימודי הנדסה קשובה לשינויים שמתחוללים בשוק התעסוקה והיא מטמיעה שינויים בהתאם בתכניות הלימוד, במטרה להעניק לסטודנטים שלה את הידע העדכני והמתקדם ביותר לקראת הכשרתם כהנדסאים. כמו כן, מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גופים מרכזיים בתעשייה כגון מפעלים וחברות גדולות, במטרה לסייע לבוגרים בעת צאתם לשוק העבודה.


תנאי הלימוד שמציעה הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, סגל ההוראה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בעלי ותק בתחומם, הלימודים מתבצעים בצורה מקצועית, ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על ליווי ויחס אישי לכל תלמיד ותלמיד.


אורכם של הלימודים במרבית המגמות הוא בין שנתיים לשלוש שנים. הסטודנטים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים לצד עבודה מעשית במעבדות ובסדנאות אשר מאפשרת להם לבחון מרוב תהליכים כפי שאלה מתרחשים בתעשייה של היום. לקראת סיום הלימודים, הסטודנטים עורכים פרויקט גמר ובו הם מוצאים פתרונות מקוריים לבעיות הנדסיות בתעשייה. הפרויקט מתקיים בשיתוף עם גורמים שונים בתעשייה והוא יכול לשמש גם כתור בסיס למיזם עסקי בעת היציאה לתעשייה.


בית הספר להנדסאים של הקריה ללימודי הנדסה מפעיל מגוון של מעבדות בתחומים כגון אלקטרוניקה, הידראוליקה, תקשורת, חשמל, מחשבים, רובוטיקה, CIM, פיזיקה וענפים נוספים. מעבדות משוכללות אלה מצוידות בתוכנות עדכניות ובשלל עזרים ממוחשבים וטכנולוגיים להדרכה, מה שמאפשר לסטודנטים להכיר מקרוב תהליכים בתעשייה עוד בזמן לימודיהם. נוסף על כך, במוסד הלימוד ישנם סימולטורים לחריטה ולכרסום, אשר מציעים התנסות שחופפת את תנאי העבודה במפעלים.


בקריה ללימודי הנדסה, יכולים חיילים משוחררים לקבל  מלגות בסך של 80 אחוזי מימון של שכר הלימוד, ללא מימון תשלומים נלווים, בשנה הראשונה והשנייה, עד חמש שנים ממועד השחרור. כמו כן, הסטודנטים יכולים להגיש בקשות לשלל מלגות לימוד מטעם קרנות סיוע שונות שמעניקות מלגות להנדסאים.

 

מסלולי לימוד

בקריה ללימודי הנדסה ניתן ללמוד במגוון של תכניות לימודי הנדסאים ובמכינה טכנולוגית. בין התכניות שמתקיימות במוסד זה נכללות:

 

 • הנדסאי בניין - הנדסה אזרחית: לימודי הנדסאי בניין מעניקים לסטודנטים כלים יישומיים להשתלבות בתפקידי פיתוח פרויקטים בבנייה ותשתיות ובפיתוח עבור לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים. הלימודים כוללים שני תחומי התמחות, מסלול ניהול בנייה שמתמקד בניהול של פרויקטים בתשתיות ואתרי בנייה וכן פיקוח על עבודות בנייה; ומסלול תכנון מבנים שמכשיר לתכנון של מבנים עד 4 קומות בעלי מפתחים של 12 מטרים. ניתן ללמוד במסלול לימודי יום שאורכו כשנתיים או בתכנית לימודי ערב שאורכה שלוש שנים.

 

 • הנדסאי תעשייה וניהול: במהלך לימודי הנדסאי תעשייה וניהול הסטודנטים מקבלים הכשרה להשתלבות בתפקידי מפתח בתחומי תעשייה רבים תוך שימת דגש על ייעול של תהליכים מציאת פתרונות מתקדמים לבעיות שעולות בתעשייה. הלימודים במגמה זו כוללים עיסוק בנושאים כגון חקר ביצועים, כלכלה, ניהול ייצור, ניהול מחסנים, ניהול פרויקטים, הנדסת שיטות ועוד שלל נושאים. הלימודים מתקיימים במסלול הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות לוגיסטיקה. הלימודים כוללים תכניות לימודי תעודה, בתחומי ניהול הפרויקטים PMO וכן הכשרת SAP ברמת משתמש.

 

 • הנדסאי תוכנה: לימודי הנדסאי תוכנה מתקיימים במסלול יום שנפרש על פני שנתיים או במסלול ערב בהיקף של שלוש שנים. התכנית מקנה מגוון של כלים להשתלבות במשרות נחשקות בתחום ההייטק וכן בתפקידי ניהול, בקרה ופיתוח בחברות מובילות במשק. לאורך הלימודים במסלול נחשפים למגוון של שפות תכנות ומתמקדים בענפים כגון מסדי נתונים, תקשורת, רשתות ומערכות זמן אמת. דרך הכלים הנלמדים ניתן להתמקצע בענפי החומרה והתוכנה ולהכיר מגוון של יישומים ותוכנות בהם משתמשים בענפי התעשייה השונים.

 

 • הנדסאי רפואי: הסטודנטים ללימודי הנדסאי רפואי מקבלים, נוסף על דיפלומת ההנדסאים גם תעודת טכנולוג רפואי, שניתנת על ידי המכונים הביוטכנולוגיים. באמצעות הכשרתם יכולים הבוגרים להשתלב במכונים רפואיים ובבתי חולים ולתפעל ציוד רפואי מתקדם. תכנית זו, שהיקפה הוא כשנתיים, מסייעת לסטודנטים לקבל התנסות קלינית בבתי חולים, אשר מאפשרת להם לתרגל את כל המיומנויות הנלמדות במהלך הלימודים בפועל, דרך עשייה בשטח. הנדסאים רפואיים הם בעלי ביקוש רב בתעשייה של היום, ובמסגרת תפקידם הם מסייעים לפיתוח ולתחזוקה של מכשור רפואי מכני או אלקטרוני וכן עורכים ומנתחים מידע רפואי אשר מתקבל מן השימוש במכשור הרפואי לשם עיבודו והסקת מסקנות בהתאם.

 

 • הנדסאי מכונות: תכנית לימודי הנדסאי מכונות חושפת את תלמידיה לתהליכי פיתוח של מוצרים, לניהול של תהליכי עבודה, לפיקוח על עבודות ייצור במפעלים ולתחזוקה של מערכות מתקדמות בתעשייה. הלימודים מתקיימים בהתמחות מערכות ייצור ממוחשבות, אשר פותחה בשיתוף עם מה"ט ועם התאחדות התעשיינים. מטרתה של התמחות זו היא להכשיר את ההנדסאים למקצועיות בתהליכי ייצור עדכניים בתעשייה. היא משלבת השתלמות פרקטית בתעשייה וכן שימוש בסימולטורים דרכם ממחישים את תהליכי התכנון והייצור ומתנסים בהתמודדות עם שגיאות ותקלות שעלולות להתרחש במערכת הייצור. הסטודנטים יכולים לבחור בין לימודי יום ולימודי ערב.

 

 • הנדסאי חשמל: במהלך לימודי הנדסאי חשמל של הקריה ללימודי הנדסה, הסטודנטים לומדים על מערכות חשמל תעשייתיות וביתיות ומקבלים את כל הכלים הדרושים להשתלבות בתעשייה בשלל מסגרות. הלימודים מעניקים לבוגרים דיפלומת הנדסאים מטעם מה"ט וכן זכות לרישום בתור חשמלאי מוסמך. הלימודים מתקיימים גם במסגרת לימודי ערב להנדסאים. בפרויקט הגמר, הסטודנטים מתמודדים עם שלל שיקולים שכרוכים בתכנון ובהקנה של מערכות בעצמה שבין 400 - 600 אמפר, הם מתבקשים להסביר תהליכי קבלת החלטות בבסיס המערכת ועוסקים בהיבטים כגון מיקומי שנאים, חיווט, מנועים ובקרת טמפרטורה.

 

 • הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים: מסלול הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים של הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מעניק לסטודנטים מגוון של כלים לתכנון וביצוע של מבנים בהתאם לתחומי האחריות של הנדסאים. הסטודנטים רוכשים מיומנויות לשימוש בתוכנות מוכרות בעולם האדריכלות, כגון תוכנת רוויט ותוכנת אוטוקאד. הלימודים מתקיימים במסלול לימודי ערב שנוח לשילוב עם עבודה.

 

 • מכינה טכנולוגית: המכינה הטכנולוגית מתאימה למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה הנדרשים ללימודי ההנדסאים, אשר מעוניינים לשפר את סיכויי קבלתם. לאורך מכינה זו נלמדים שיעורים באנגלית, בעברית, במתמטיקה ובמיומנויות למידה, אשר מעניקים בסיס להמשיך הלימודים להכשרת הנדסאים. המכינה מאפשרת להשלים את תנאי הקבלה ובסיומה ניתן להשתלב במגוון מסלולי הלימודים להנדסאים שמתקיימים בקריה ללימודי הנדסה. המכינה כוללת 660 שעות לימוד. תלמידי המכינה יכולים ללמוד במסלול בוקר בו נערכים שלושה או ארבעה מפגשים בשבוע, או במסלול ערב בו מתקיימים שלושה שיעורים שבועיים.

 

תנאי קבלה להנדסאים


תנאי הקבלה ללימודים מתבססים על דרישות מה"ט, במסגרתם על המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה או בגרות חלקית ובה ציון עובר בבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות, בבגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד ובבגרות בעברית (לשון, ספרות והבעה) ברמת 2 יחידות לימוד. מתקבלים עם מועמדים שברשותם ציון 50 במקצועות מתמטיקה ואנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד. כמו כן, יכולים להתקבל ללימודים בוגרי מכינה טכנולוגית להנדסאים או מכינה 30+ ממוסד אקדמי מוכר. גם מועמדים מעל גיל 35 שברשותם אישור על השלמת 12 שנות לימוד, יכולים להתקבל ללימודים והם פטורים מן התנאים לעיל.


קראו עוד על:

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה

התקבלו 29 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
26/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרצה נותן ביטחון שנצליח. מתאמץ מאוד שנבין את החומר אין לי משהו שלילי כי רק התחלתי . שנה א :)

על הקמפוס

מקום נחמד וצעיר. יש עם מי לדבר.. שוב בינתיים הכל בסדר..מקווה שימשיך ככה במשך שלוש השנים.

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
06/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

התייחסות לסטודנטים ומורים טובים עבודה טובה של סגל הנהלה

על הקמפוס

הקמפוס ניראה ממש טוב דואגים לניקיון ותמיד כייף להיות שם

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
24/12/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את ההתייחסות הרצינית של המרצים לצורכיהם ובקשותיהם של הסטודנטים.

על הקמפוס

מקום מלא באנשים בעלי שאיפות ונכונות ללמוד. סטודנטים חברותיים ומרצים נהדרים בעלי נכונות ללמד בצורה נ קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
22/07/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין הרבה לאהוב למעט רוב המרצים שהם בסה"כ בסדר. גם הם לעיתים מראים את חוסר שביעות רצונם מהמכללה. המכ קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
31/01/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מוסד הלימודים נמצא בצפון תל אביב המקום ללא חניה וזה מקשה על ההגעה שלי למוסד הלימודים

על הקמפוס

אני לומד לתאור ראשון בתחום הנדסת בניין המכללה מעניקה שיעורי עזר ותמיכה מקצועית

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
20/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהב את היחס של ההנהלה כלפי הסטודנטים וחוסר ההקשבה

על הקמפוס

מקום נקי ומסודר יש הרבה סטודנטים בכיתה אחת. המכללה דוחסת הרבה סטודנטים בכיתה אחת וזה מקשה על המרצה  קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
16/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המוסד נקי ומסודר , עם קפטיריה טובה ועם חדרי שירותים רבים ומתקני מים מפוזרים התחומי המכללה.

על הקמפוס

הקמפוס יפה ומושקע , רק קצת קשה עם מקומות החנייה בשעות מסויימות

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
08/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מוסד הלימודים מעניק חוויה מיוחדת לסטודנטים. הקריה ללימודי הנדסה הוא מקום מיוחד, המענה מכל אנשי הסגל  קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס בקרייה ללימודי הנדסה ניראה טוב ונוח ץ קל להגיע ולמצוא כל כיתה במקום ולא צריך להסתבך. המקום מא קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
21/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את המרצאים הם מלמדים בצורה מאוד טובה ומובנת יש להם יחס טוב עם הסטודנטים

על הקמפוס

הקמפוס מאוד טוב ונקי נעים להסתובב בו בהפסקות נותן הרגשה של מכללה

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
01/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהב את זה שיש המון תלמידים בכיתה - 50 תלמידים בכיתה אוהב את זה שיש אתר בשם "גול" שעוזר הרבה לת קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס גדול ונחמד. הקפיטריה נחמדה יש ספרייה בקמפוס. הכיתות קטנות שבנויות ל30 תלמידים

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
31/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יחס אישי מרצים מעולים מספר תלמידים רב מדי חניון גדול - בדר"כ עמוס

על הקמפוס

בסך הכל ההתרשמות מהקמפוס בתחילת הסמסטר הראשון היא חיובית מאד. מרצים מעולים וחומר מעניין ויש נכונות  קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
24/07/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את היחס של חלק מהמרצים, לחלקם חשוב שכל סטודנט יצליח ויממש את עצמו ב100 אחוז

על הקמפוס

הקושי הוא שלפני ההרשמות הבטיחו שיהיו לנו מתרגלים,ולא קיבלנו את זה בכל המקצעות שהזדקקנו בהם לעזרה.בנו קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
01/05/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האחווה, השאיפה להצלחה ולמצוינות, יזמות ויצירתיות כאשר הסגל דוחף את הסטודנטים קדימה וע"י כך כולם מתקד קרא עוד...

על הקמפוס

משרה אוירה נוחה וחיובית כאשר הם רוצים שנצליח ונותנים לנו את כל התנאים לכך.

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
20/04/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את ההתנהלות של המכללה הם באים לקראת הסטודנטים המרצים מעולים , אני לא אוהב את זה שבספריה יש  קרא עוד...

על הקמפוס

הסטודנטים מתקשרים טוב אחד עם השני וזה נותן בטחון לכולם ככה שכולם מדברים עם כולם והקמפוס מרגיש לי כמו קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
24/02/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המקצוענות של המורים . דרישות להכשרה . אפשרות ליחס אישי לבעיות אישיות .

על הקמפוס

אני אישית מאוד רציתי להתקבל דווקא למוסד הזה, אפילו שידעתי שהלימודים בו ברמה מאוד גבוהה ואינטנסיבית א קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
06/01/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את האווירה, הפנאי שיש, גם לעבוד, וגם ללמוד... וכל מה שקשור למרצים

על הקמפוס

מה כבר יש לספר? אחלה מקום, די נגיש, ת"א, ספריה ממש נוחה.. ו.. זהו

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
19/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני שנה א', הכל חדש לי... עוד מעט הכל יצוף, בהמשך אני חושב שיתגלו המון דברים חדשים

על הקמפוס

יחס אישי וחם! גם מהמזכירה :) שיעורים מעניינים, כלים נכונים, ומסגרת מעולה!

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
09/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב אוירת הטכניון בחיפה ואוהב הלימודים בגלל שאני אוהב ללמוד וגם היחס הכללי מאוד יפה

על הקמפוס

בדרך כלל אני נהנה מהשירות ומהיחס, אומנם בכל עסק ובכל מוסד או חברה תמיד יש פשלות קטנות אבל זה לא משמע קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
07/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את ההתמחות שהמכללה בחרה להתמקד בו בהנדסאי מכונות. יש דרישה מטורפת לתחום.

על הקמפוס

קמפוס קטן משולב עם מכללת אפקה שזו אחת המכללות השוות ללימודי הנדסה אז יש אווירה אקדמאית מעולה

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
01/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני מאוד מרוצה מהמרצים הרבה פעמים מקבלים ציונים הרבה זמן אחרי המבחן

על הקמפוס

הקמפוס שהיה לנו שנה שעברה סגר, אז שנה הזאת נהיה במקום חדש ויותר גדול , קרוב לבית , יש שם קפיטריה וה קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
30/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

קטן מידי, אין מספיק מקום לשבת בהפסקות, הקפיטריה. טובה אך יקרה, מבחר גדול של מאכלים....

על הקמפוס

כמו משפחה כשצריך עוזרים לך בכל דבר שאתה צריך, כיף לביא וללמוד ששם

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
23/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הלימודים מאד מעניינים, צוות ההוראה מקצועי, ההנהלה קשובה לצרכי הסטודנטים

על הקמפוס

זוהי שלוחה לבנות דתיות, המותאמת לצרכים הספציפיים של המגזר הדתי

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
22/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את המרצים ואת השיעורים. המזכירה של מכשור רפואי מדהימה ועוזרת בהכול. אבל הקפיטריה מאוד יקר קרא עוד...

על הקמפוס

מקום איכותי ,לימודים קשים,מרצים מעולים ומזכירות איכותית...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
12/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את האוירה של הלימודים אנחנו קבוצה מגובשת.ואני לא אוהב את הקפיטריה המחירים שם לא סטנדרטים בכ קרא עוד...

על הקמפוס

בגדול אני מרוצה מהקמפוס זה מקום מסודר אחלה מרצים ואחלה הנהלה

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
21/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מוסד ממש טוב גם מבינת מקצועיות וגם יחס בין אישי ממש נהנה ללמוד בו ומחכה להתחיל שנה חדשה ולגשת לפרויק קרא עוד...

על הקמפוס

אוירה צעירה ומרעננת כיתות מרווחות היטב עם מקרנים כמאט בכל כיתה מורים עם יכולת ללמד את החומד בצורה מע קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
20/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אהבתי את התוכן של הלימודים שהוי מאוד מעניינים ולא קשה מדי.

על הקמפוס

הקמפוס מרווח, קל להגיע גם באוטובוס גם באוטו. היו כל מה שצריך

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
17/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

רוב המרצים מקצוענים, מזכירות עם אוזן קשבת, יחס טוב, הכל מתנהל מאוד מדוייק. חסרון: מחירים וסוג האוכל  קרא עוד...

על הקמפוס

רוב המרצים מקצוענים, מזכירות עם אוזן קשבת, יחס טוב, הכל מתנהל מאוד מדוייק. חסרון: מחירים וסוג האוכל  קרא עוד...

הנדסאים - הקריה ללימודי הנדסה
30/06/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את האווירה והמרצים

על הקמפוס

קמפוס קטן ביתי ונעים, הצוות אדיב וקשוב לכל בעיה.


ssssssssss

מעל 28,852 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון588 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,054 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא הנדסאי

ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב מאמינה שלימודי ההנדסאים הם כלי חשוב בהתקדמות המשק הישראלי. "ההשכלה הטכנולוגית היא בסיס למקצועות עתידיים. המומחיות שלימודי ההנדסאים מעניקים הם הבסיס לכל מערכת." לדבריה, הלימודים פותחים דלת למגוון רחב מאוד של אפיקי תעסוקה. "הנדסאים הם ללא תקרת זכוכית, הם מנוף להצלחה."
"הסטודנטים צריכים להתייחס ברצינות ללימודי ההנדסאים, שהם תובעניים אך מגיעים עם המון תפוקה לצדם... הנדסאי טוב הוא איש מקצוע מיומן, ואם התברך גם באישיות המתאימה, הוא יכול לטפס במעלה הסולם ולהגיע רחוק."
ד"ר יוכבד פנחסי אדיב
יו"ר פורום המכללות הטכנולוגיות
Whatsapp Whatsapp