הקריה האקדמית אונו - לימודי תואר ראשון ושני
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תואר ראשון > הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון

לימודי תואר ראשון בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - הקריה האקדמית אונו

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודים לתואר ראשון בקריה האקדמית אונו

 

הקריה האקדמית אונו דוגלת במטרה עיקרית של שינוי פני החברה בישראל – סגל המנהלים והמרצים באקדמית אונו מאמינים כי השכלה אקדמית הינה כלי הכרחי ונחוץ בכדי להשתלב באופן מקצועי וראוי בשוק העבודה הישראלי.

 

לימודים לתואר ראשון B.A בפקולטה למנהל עסקים

 

פקולטה זו מציעה לסטודנטים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחויות: חשבונאות (ראיית חשבון), שיווק ופרסום, מימון ושוק ההון, ניתוח מערכות מידע וניהול משאבי אנוש. הפקולטה למנהל עסקים הוקמה לפני 7 שנים ומאז תוכניות הלימודים שהיא מציעה הינן תוכניות אשר המותאמות בצורה אופטימאלית לסטודנטים בעלי ראייה נרחבת ומעמיקה המעוניינים לרכוש כלים מעשיים לניהול ולהשתלב בעולם העסקים מיד לאחר סיום הלימודים.

 

לימודים לתואר ראשון .LL.B במשפטים

 

הפקולטה ללימודי משפטים לתואר ראשון בקריה האקדמית אונו הינה פקולטה הדוגלת בהקניית חומר בצורה מרתקת המקנה לסטודנטים אשר תואר ראשון אקדמי במשפטים לצד הכשרה מקצועית לעיסוק במקצוע עריכת הדין. הלימודים בפקולטה זו מקנים לבוגריה מיומנויות אשר יאפשרו להם להשתלב במגוון נרחב של תחומים הלוקחים חלק בעריכת דין ומשפטים.

 

פקולטה זו נחשבת לפקולטה ייחודית ביותר כיוון שהיא מפגישה את הסטודנטים במהלך הלימודים בתכנים עיוניים לצד התנסות מעשית וכמו כן גם בלימודי העשרה שאינם דווקא מעולם המשפטים, לימודים המאפשרים לסטודנטים רכישת השכלה כללית בתחום מדעי הרוח והחברה. הקריה האקדמית אונו מציבה לכל סטודנט וסטודנט השכלה משפטית והשכלה כללית גבוהה ויישומית אשר מאפשרת להם התמודדות עם האתגרים הרבים של עולם המשפטים בישראל וכמובן מצוינות ברמה הארצית והבינלאומית.

 

לימודים לתואר ראשון B.A בהפרעות בתקשורת

 

לימודים אלו הינם לימודי קלינאות תקשורת בחוג להפרעות תקשורת בקריה האקדמית אונו. תחום ההפרעות בתקשורת נחשב כיום לתחום אבחוני וטיפולי - שיקומי, מטרת מקצוע זה היא לקדם תהליכים שונים של התקשורת האנושית בעזרת דיבור, שמיעה ושפה.

 

המקצוע המטפל בהפרעות בתקשורת מדורג כיום במקום גבוה מאוד מרשימת חמישים המקצועות המבוקשים ביותר בארה"ב. אם כן, מהו תפקידו של קלינאי התקשורת? קלינאי התקשורת בעל חלק חשוב מאוד במילוי תפקידי מפתח בתהליכי האבחון, הטיפול והשיקום של אוכלוסיות מגוונות בעלות קשיי תקשורת שונים.

 

קלינאי התקשורת פעילים במגוון מסגרות במערכת החינוך, מערכות הבריאות, הרווחה וכמו כן בקליניקות פרטיות בהתאם לתפקידם. קלינאי התקשורת לרוב עובדים כחלק מצוות מקצועי העוסק בתחומי הרפואה, החינוך, הסיעוד, הריפוי בעיסוק, הפיזיותרפיה, טיפול במוזיקה, בתנועה ובאמנות, פסיכולוגיה וכדומה. אנשי המקצוע הנ"ל עוסקים באבחון, טיפול ושיקום של ילדים ומבוגרים כאחד, הסובלים מליקויים שונים.

 

בין ליקויים אלו ניתן למצוא: בעיות בהתפתחות השפה, בעיות בדיבור והגייה, חירשות, גמגום, צרידות ולקויות קריאה וכתיבה. הלימודים בתחום זה שמים דגש על הרעיון כי גם בגיל מבוגר יש חשיבות באיתור, מניעה ושיקום קשיים ומגבלות מסוג זה.

 

לימודים לתואר .B.O.T בריפוי בעיסוק

 

מקצוע הריפוי בעיסוק הינו מקצוע טיפולי - שיקומי. מטרת לימודי מקצוע זה היא הבנת הדרכים התיאורטיות והמעשיות, אשר תקדמנה את יכולות התפקוד של האדם ואת איכות חייו. כיום, מרפאים בעיסוק רבים ממלאים תפקידי מפתח בעל חשיבות עצומה בתהליכי האבחון, הטיפול, והשיקום ועובדים לצד אוכלוסיות שונות במגוון מסגרות: במערכת החינוך, מערכות הבריאות והרווחה, בקליניקות פרטיות או בבתי המטופלים, בהתאם לתחום בו הם התמחו בעת לימודיהם.

 

בחוג לריפוי בעיסוק בקריה האקדמית אונו מכשירים את הסטודנטים כמרפאים בעיסוק לעתיד, מרפאים מצוינים אשר מתמחים בתחומי התמחות שונים ובעלי רקע תיאורטי מעמיק ויכולת יישומית- מקצועית גבוהה. תוכנית הלימודים בחוג זה הינה תוכנית עדכנית רלוונטית ויישומית בריפוי בעיסוק. הלימודים כוללים הקניית ידע ממדעי הרפואה והריפוי בעיסוק וכמו כן גם מתחום מדעי החברה וההתנהגות.

 

הקריה האקדמית אונו, שמה לה למטרה לשנות את פני החברה בישראל קודם כל באמצעות הרחבת מעגל הצעירים אשר זוכים להשכלה אקדמית בישראל, לימודי תואר ראשון בקריה הינם מקיפים ומעמיקים ובעלי סטנדרטים גבוהים.

 

לימודים לתואר ראשון B.A בחינוך וחברה

 

החוג לחינוך בקמפוס ירושלים של המכללה, מיועד לחשוף את המשתתפים למגוון האתגרים העומדים בפני אנשי הוראה בימינו, תוך בחינתם של היבטים תיאורטיים בהקשר החברתי הרחב בו מתבצעת מלאכת החינוך בישראל. התכנית אינה מתמקדת רק במוסדות הלימוד המסורתיים, אלא מרחיבה את היריעה כך שתכלול גם את האלטרנטיבות השונות שחדרו במהלך השנים למערכת החינוך והיא מטפחת חשיבה יצירתית בקרב תלמידיה. מסלול זה נועד להקנות לסטודנטים תשתית רחבה לעיסוק בעשייה חינוכית, הן בהיבט הפרקטי והן ברמת קבלת ההחלטות וקביעת המדיניות, במטרה לאפשר לבוגרים להשתלב במערכת החינוך, בארגונים חברתיים ובמוסדות תרבות שונים. עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו: 

חוות דעת של סטודנטים: הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון (55 חוות דעת)
התקבלו 55 דירוגים בציון ממוצע: 4.1 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון, 18/03/2019

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את אווירת הלימודים שיש במכללה . וגם את האווירה בזמן ההפסקות . לפעמים יש מוזיקה בהפסקות , הפסקות פעילות , הופעות בתחילת סימסטר ומסיבות במהלכו . צוות המורים נענה לדרישות הסטודנטים ומנסה לעזור כמה שיכול או להפנות למנהלות הסטודנטים שיסייעו . במהלך הלימודים יש לנו קורסים שמלווים בתירגולים מעשיים שעוזרים להבין את החומר בצורה טובה יותר וכייפית יותר . גם בספריה יש אפשרות להשאיל דגמים או אמצעים שונים שמסייעים בהבנת החומר בצורה טובה יותר ואני חושבת שזה ממש חשוב ועוזר .

על הקמפוס
יש פינות ישיבה רבות , צבעוניים ונוחות בכל רחבי המכללה , 2 קפיטריות , מרחבי לימוד שונים . יש ספריה גדולה עם מרחבים שונים ללמידה בקבוצות או לבד , מחשבים ומדפסות , צוות שעוזר ומחייך .
הקמפוס מלא בדשא ועצים שמשיות וכורסאות.
, הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון, 18/03/2019

דירוג: 4/5 
שני, הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
האווירה האינטימית והמענה המהיר לתלמידים, המחירים בקפיטריה מעט גבוהים , ציפיתי שיהיה יותר זול בגלל שהמכללה יקרה מלכתחילה. האווירה טובה, הרמה טובה.

על הקמפוס
המרצים טובים, יש הרבה פעילויות מהנות ואיכותיות, מרגישים את ההשקעה.יש פינות ישיבה בחוץ שנותנות אווירה חופשית יותר.

    עוד חוות דעת

מה חושבים הסטודנטים על מוסד הלימודים
 • באיזו מידה היה קשה להתקבל ללימודים?
  (מ: 1- קל מאד, עד: 5 - קשה מאד) 
  11%
   
  1
  11%
   
  2
  18%
   
  3
  40%
   
  4
  20%
   
  5
 • דרג את מידת שביעות רצונך ממוסד הלימודים והמסלול
  (מ:1 - שביעות רצון נמוכה, עד: 5 - שביעות רצון גבוהה) 
  2%
   
  1
  2%
   
  2
  11%
   
  3
  60%
   
  4
  25%
   
  5
 • באיזו מידה עמד מוסד הלימודים במה שהבטיח לנרשמים?
  (מ: 1 - לא עמד בכלל, עד 5 - עמד בהכל) 
  2%
   
  1
  2%
   
  2
  15%
   
  3
  53%
   
  4
  29%
   
  5
 • באיזו מידה היית ממליצ/ה לחבריך ללמוד במוסד לימודים זה?
  (מ: 1 - בשום אופן לא ממליצ/ה, עד 5 - ממליצ/ה לכולם) 
  2%
   
  1
  2%
   
  2
  15%
   
  3
  45%
   
  4
  36%
   
  5
 • האם היית ממשיך/ה ללימודי המשך באותו מוסד לימודים?
   
  42%
   
  כן
  11%
   
  לא
  47%
   
  אולי
 • באיזו מידה את/ה מרוצה מהקפיטריה בקמפוס?
  (מ: 1 - בכלל לא מרוצה, עד 5 - מאד מרוצה) 
  11%
   
  1
  9%
   
  2
  27%
   
  3
  27%
   
  4
  25%
   
  5
 • באיזו מידה את/ה מרוצה מדרכי ההגעה/ מקומות חניה?
  (מ: 1 - לא מרוצה בכלל, עד 5 - מרוצה מאד)  
  13%
   
  1
  25%
   
  2
  18%
   
  3
  22%
   
  4
  22%
   
  5
 • באיזו מידה את/ה מרוצה משירותי המזכירות של מוסד הלימודים?
  (מ: 1 - כלל לא מרוצה, עד 5 - מרוצה מאד)  
  2%
   
  1
  2%
   
  2
  11%
   
  3
  35%
   
  4
  51%
   
  5

עוד דברים שהסטודנטים מספרים על הקריה האקדמית אונו
 • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
 • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
 • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
 • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
 • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
  קשור לתחום הלימודים שלך?
 • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
  במסלול בו הינך לומד?

הקריה האקדמית אונו


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English