לימודי תואר ראשון בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - צור קשר

הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו

לימודים לתואר ראשון בקריה האקדמית אונו

 

הקריה האקדמית אונו דוגלת במטרה עיקרית של שינוי פני החברה בישראל – סגל המנהלים והמרצים באקדמית אונו מאמינים כי השכלה אקדמית הינה כלי הכרחי ונחוץ בכדי להשתלב באופן מקצועי וראוי בשוק העבודה הישראלי.

 

לימודים לתואר ראשון B.A בפקולטה למנהל עסקים

 

פקולטה זו מציעה לסטודנטים לימודי תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחויות: חשבונאות (ראיית חשבון), שיווק ופרסום, מימון ושוק ההון, ניתוח מערכות מידע וניהול משאבי אנוש. הפקולטה למנהל עסקים הוקמה לפני 7 שנים ומאז תוכניות הלימודים שהיא מציעה הינן תוכניות אשר המותאמות בצורה אופטימאלית לסטודנטים בעלי ראייה נרחבת ומעמיקה המעוניינים לרכוש כלים מעשיים לניהול ולהשתלב בעולם העסקים מיד לאחר סיום הלימודים.

 

לימודים לתואר ראשון .LL.B במשפטים

 

הפקולטה ללימודי משפטים לתואר ראשון בקריה האקדמית אונו הינה פקולטה הדוגלת בהקניית חומר בצורה מרתקת המקנה לסטודנטים אשר תואר ראשון אקדמי במשפטים לצד הכשרה מקצועית לעיסוק במקצוע עריכת הדין. הלימודים בפקולטה זו מקנים לבוגריה מיומנויות אשר יאפשרו להם להשתלב במגוון נרחב של תחומים הלוקחים חלק בעריכת דין ומשפטים.

 

פקולטה זו נחשבת לפקולטה ייחודית ביותר כיוון שהיא מפגישה את הסטודנטים במהלך הלימודים בתכנים עיוניים לצד התנסות מעשית וכמו כן גם בלימודי העשרה שאינם דווקא מעולם המשפטים, לימודים המאפשרים לסטודנטים רכישת השכלה כללית בתחום מדעי הרוח והחברה. הקריה האקדמית אונו מציבה לכל סטודנט וסטודנט השכלה משפטית והשכלה כללית גבוהה ויישומית אשר מאפשרת להם התמודדות עם האתגרים הרבים של עולם המשפטים בישראל וכמובן מצוינות ברמה הארצית והבינלאומית.

 

לימודים לתואר ראשון B.A בהפרעות בתקשורת

 

לימודים אלו הינם לימודי קלינאות תקשורת בחוג להפרעות תקשורת בקריה האקדמית אונו. תחום ההפרעות בתקשורת נחשב כיום לתחום אבחוני וטיפולי - שיקומי, מטרת מקצוע זה היא לקדם תהליכים שונים של התקשורת האנושית בעזרת דיבור, שמיעה ושפה.

 

המקצוע המטפל בהפרעות בתקשורת מדורג כיום במקום גבוה מאוד מרשימת חמישים המקצועות המבוקשים ביותר בארה"ב. אם כן, מהו תפקידו של קלינאי התקשורת? קלינאי התקשורת בעל חלק חשוב מאוד במילוי תפקידי מפתח בתהליכי האבחון, הטיפול והשיקום של אוכלוסיות מגוונות בעלות קשיי תקשורת שונים.

 

קלינאי התקשורת פעילים במגוון מסגרות במערכת החינוך, מערכות הבריאות, הרווחה וכמו כן בקליניקות פרטיות בהתאם לתפקידם. קלינאי התקשורת לרוב עובדים כחלק מצוות מקצועי העוסק בתחומי הרפואה, החינוך, הסיעוד, הריפוי בעיסוק, הפיזיותרפיה, טיפול במוזיקה, בתנועה ובאמנות, פסיכולוגיה וכדומה. אנשי המקצוע הנ"ל עוסקים באבחון, טיפול ושיקום של ילדים ומבוגרים כאחד, הסובלים מליקויים שונים.

 

בין ליקויים אלו ניתן למצוא: בעיות בהתפתחות השפה, בעיות בדיבור והגייה, חירשות, גמגום, צרידות ולקויות קריאה וכתיבה. הלימודים בתחום זה שמים דגש על הרעיון כי גם בגיל מבוגר יש חשיבות באיתור, מניעה ושיקום קשיים ומגבלות מסוג זה.

 

לימודים לתואר .B.O.T בריפוי בעיסוק

 

מקצוע הריפוי בעיסוק הינו מקצוע טיפולי - שיקומי. מטרת לימודי מקצוע זה היא הבנת הדרכים התיאורטיות והמעשיות, אשר תקדמנה את יכולות התפקוד של האדם ואת איכות חייו. כיום, מרפאים בעיסוק רבים ממלאים תפקידי מפתח בעל חשיבות עצומה בתהליכי האבחון, הטיפול, והשיקום ועובדים לצד אוכלוסיות שונות במגוון מסגרות: במערכת החינוך, מערכות הבריאות והרווחה, בקליניקות פרטיות או בבתי המטופלים, בהתאם לתחום בו הם התמחו בעת לימודיהם.

 

בחוג לריפוי בעיסוק בקריה האקדמית אונו מכשירים את הסטודנטים כמרפאים בעיסוק לעתיד, מרפאים מצוינים אשר מתמחים בתחומי התמחות שונים ובעלי רקע תיאורטי מעמיק ויכולת יישומית- מקצועית גבוהה. תוכנית הלימודים בחוג זה הינה תוכנית עדכנית רלוונטית ויישומית בריפוי בעיסוק. הלימודים כוללים הקניית ידע ממדעי הרפואה והריפוי בעיסוק וכמו כן גם מתחום מדעי החברה וההתנהגות.

 

הקריה האקדמית אונו, שמה לה למטרה לשנות את פני החברה בישראל קודם כל באמצעות הרחבת מעגל הצעירים אשר זוכים להשכלה אקדמית בישראל, לימודי תואר ראשון בקריה הינם מקיפים ומעמיקים ובעלי סטנדרטים גבוהים.

 

לימודים לתואר ראשון B.A בחינוך וחברה

 

החוג לחינוך בקמפוס ירושלים של המכללה, מיועד לחשוף את המשתתפים למגוון האתגרים העומדים בפני אנשי הוראה בימינו, תוך בחינתם של היבטים תיאורטיים בהקשר החברתי הרחב בו מתבצעת מלאכת החינוך בישראל. התכנית אינה מתמקדת רק במוסדות הלימוד המסורתיים, אלא מרחיבה את היריעה כך שתכלול גם את האלטרנטיבות השונות שחדרו במהלך השנים למערכת החינוך והיא מטפחת חשיבה יצירתית בקרב תלמידיה. מסלול זה נועד להקנות לסטודנטים תשתית רחבה לעיסוק בעשייה חינוכית, הן בהיבט הפרקטי והן ברמת קבלת ההחלטות וקביעת המדיניות, במטרה לאפשר לבוגרים להשתלב במערכת החינוך, בארגונים חברתיים ובמוסדות תרבות שונים. 

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו

חוות דעת של סטודנטים על הקריה האקדמית אונו - תואר ראשון

התקבלו 84 דירוגיםבציון ממוצע: 4.1 מתוך 5

הקריה האקדמית אונו
05/09/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את המרצים,ואת העזרה של המכללה

על הקמפוס

לימודים ברמה גבוהה

טיפים

לעשות סקר ובדיקה מעמיקה לגבי היכן כדאי להם ללמוד ומה ללמוד,יעזור להם לדעת יותר על לימודים אקדמיים לפ קרא עוד...

הקריה האקדמית אונו
18/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האווירה האינטימית והמענה המהיר לתלמידים, המחירים בקפיטריה מעט גבוהים , ציפיתי שיהיה יותר זול בגלל שה קרא עוד...

על הקמפוס

המרצים טובים, יש הרבה פעילויות מהנות ואיכותיות, מרגישים את ההשקעה.יש פינות ישיבה בחוץ שנותנות אווירה קרא עוד...

טיפים

לא להילחץ!אפשר לשלב עבודה, צריל לדעת לתכנן את הזמן יותר טוב ולא לדחות דברים. צריך להשקיע ולשבת ללמוד קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום הקריה האקדמית אונו

ימי לימוד בתואר עבודה עם נוער בסיכון לחרדים
שירי
ללא תגובה
קבלה לקלינאות תקשורת או ריפוי בעיסוק
פאני
ללא תגובה
אתם מלמדים רכיבה טיפולית?
תרצה
ללא תגובה
התעניינות במסלולי לימודי התואר השונים
יובל אסתר צוקרמן
ללא תגובה
הסבה לאחיות לאחר תואר ראשון במנהל עסקים
לאה סימן טוב
ללא תגובה
שיפור קורסים לפני יציאה להתמחות
חסוי
ללא תגובה
הקלות בקבלה לריפוי ועיסוק בשל הקורונה
מור חזן
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp