רוצה פרטים על הסתדרות ההנדסאים והטכנאים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הסתדרות ההנדסאים והטכנאים

מחפש/ת מידע על לימודים? הסתדרות ההנדסאים והטכנאים? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


הסתדרות ההנדסאים והטכנאים

 

הסתדרות ההנדסאים בישראל מהווה את איגוד מקצועי הפועל במסגרת הסתדרות העובדים הכללית החדשה. הסתדרות ההנדסאים בישראל כוללת  הנדסאים, שרטטים, טכנאים, לבורטים וכל העוסקים בתחומי הבניה, אדריכלות, מכונות, אלקטרוניקה, מחשוב, תעשייה וניהול, מכשור ובקרה, פיזיקה, חשמל, חקלאות, מדעי הגרעין וכל המקצועות המשיקים. הסתדרות ההנדסאים בישראל כונתה בעבר בשם "הסתדרות הטכנאים וההנדסאים" וכיום היא משמשת כאיגוד מקצועי של העובדים בשוק העבודה, במטרה לקדם את האינטרסים ותנאי ההעסקה של חברי האיגוד.

 

חברי ההסתדרות

 

בשנת 1950 הוחלט כי כל העוסקים בתחומי הטכנאות, האגרונומיה, המדידה, הכימיה ומנהלי העבודה יצטרפו להסתדרות ההנדסאים. בשנת 1956 מספר גדול של מוסדות לימוד הוסיפו למסלולי הלימוד שלהם מסלול ללמודי תואר הנדסאי. בשנת 1971 נקבע כי להסתדרות ההנדסאים יש את הסמכות הבלעדית לייצג את חבריה בענייני סכסוך או הסכמה בעבודה, זכויות במגזרי המשק, תנאי שכר, מעמד משפטי ועוד.

 

תפקידה של ההסתדרות

 

להסתדרות ההנדסאים יש את הסמכות לייצג את ההנדסאים והטכנאים במקצועות השונים במישור המוניציפאלי והלאומי. בנוסף, להסתדרות ההנדסאים האפשרות לקיים משא ומתן ישיר עם המעסיקים השונים בכל הנוגע לתנאי ההעסקה והזכויות השונות להם זכאים חברי האיגוד, בכל המגזרים במשק.

 

הסתדרות ההנדסאים דנה בנושאים רבים מול המעסיקים כגון: תקני משרות וחוזים, תנאי עבודה, פיטורים וקבלה לעבודה, טבלאות ומבנה שכר ועוד. כל נושא העולה לדיון במסגרת איגוד הסתדרות להנדסאים מתבצע באישורו של ראש האגף לאיגוד המקצועי בהסתדרות החדשה.

 

הנדסאים וטכנאים, לבורנטים ושרטטים אשר סיימו את לימודים במוסדות לימוד מוכרים בארץ או בחו"ל וקיבלו דיפלומה של הנדסאים וטכנאים בוגרים בטכנולוגיה מוזמנים להצטרף לאיגוד ההסתדרות להנדסאים. הזכאים, יבדקו על ידי וועדת החברות הארצית ולאחר אישורה יתקבלו כחברים.

 

עלות ההצטרפות לאיגוד ההנדסאים

 

הרישום להסתדרות ההנדסאים כרוך בדמי אגרה וטיפול. חברים המשלמים דמי חבר מלאים להסתדרות החדשה יהנו מתעריפי תשלום נמוכרים העומדים על 50 ש"ח בלבד. חברים המעוניינים לשלם דמי טיפול ארגוני בלבד ישלמו 150 ש"ח ומי שאינו משלם כל תשלום להסתדרות החדשה, יאלצו לשלם תעריף גבוה יותר, העומד על 200 ש"ח.

 

לחברים המשלמים דמי חבר בהסתדרות החדשה, מתווספים שירותים נוספים כגון: יעוץ צרכני, הנחה במוסדות רווחה של הסתדרות כמו "נעמ"ת" ו"משען", מרכזי ספורט, יעוץ וייצוג משפטי ועוד.

 

מרכזים ברחבי הארץ

 

משרדי ההסתדרות להנדסאים מחלוקים למחוזות כאשר המחוזות המרכזיים ממוקמים בירושלים, תל אביב והמרכז, מחוז חיפה והצפון, מחוז באר שבע והדרום ומחוז אשדוד ואשקלון.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הסתדרות ההנדסאים והטכנאים?

רוצה לדעת יותר על הסתדרות ההנדסאים והטכנאים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על הסתדרות ההנדסאים והטכנאים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 509 סטודנטים
המליצו והצביעו על הנדסאי

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    האקדמית נתניה 281 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר 680 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון 448 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: הנדסאי

התקבלו 509 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם