סטודיו לאומנות - יניב שפירא

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על סטודיו לאומנות יניב שפירא.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סטודיו לאומנות יניב שפירא

 

יניב שפירא הינו צורף ומעצב תכשיטים אשר עוסק בתחום זה יותר מ- 15 שנים. כמו כן, יניב שפירא נחשב למותג בתחום התכשיטנות ובעל בית- ספר יישומי לצורפות ועיצוב תכשיטים.

 

בית- הספר היישומי לצורפות ועיצוב הוקם על ידי יניב שפירא במטרה אחת ויחידה: לאפשר לצורפים מומחים לצד צורפים מתחילים, לקבל את מיטב הידע וההשכלה בכדי לעסוק בצורפות ועיצוב תכשיטים. החזון של יניב שפירא ובית ספרו הוא 'להגשים את החופש היצירתי שבך' ובדיוק כמו משפט זה, כך גם מתנהל בית הספר. הקורסים הנלמדים משמשים מעין 'חממה' למעצבי תכשיטים וצורפים רבים, הלימודים כוללים מסלולים גמישים ביותר, המותאמים ליכולותיהם של המשתתפים ומאפשרים קורסי התמחות בסיסיים וקצרים לכל המעוניינים בהשלמת ידע.

 

קיראו על: לימודי עיצוב

 

הלימודים בבית- הספר של יניב שפירא, פועלים בשיתוף פעולה עם גורמים רבים בשוק העבודה, זאת בכדי לאפשר השמת בוגרים איכותית בתום הלימודים. כמו כן, בוגרי בית- הספר יכולים לעבור הכשרה בהקמת עסק עצמאי.

 

שיטת הלימוד הייחודית

 

בית הספר היישומי לצורפות ועיצוב של יניב שפירא כולל שיטת לימוד ייחודית. שיטה זו מאפשרת למשתתפי הקורסים ללמוד בקצב גמיש המותאם ליכולותיהם. הלימודים מתנהלים בכתות קטנות של מקסימום 7 תלמידים בכתה, בכדי למקסם את תפוקת המשתתפים בכל שיעור. כמו כן, המשתתפים זוכים לתמיכה וליווי אישי החל משלב הרעיון של המוצר, דרך היצירה והעיצוב, וכלה בייצור הסופי. נדגיש כי הליווי האישי מצוות בית- הספר מתבצע גם בתום הלימודים.

 

מסלולי לימוד

 

בית הספר היישומי לצורפות ועיצוב של יניב שפירא מציע מספר מסלולי לימוד מתחילים ומספר מסלולי לימוד מקצועיים. מטרת הלימודים בקורסים אלו היא רכישת תורת הצורפות כאומנות וכמקצוע לחיים. המסלולים המקצועיים בעצם מורכבים מכמה קורסים בסיסיים, המקנים למשתתפי הקורס את כל הידע הדרוש לעסוק בצורפות, ידע בסיסי ומתקדם כאחד. המסלולים הבסיסיים פונים גם למחוסרי ידע וגם לבעלי הידע בתחום, אשר מעוניינים לקבל ידע נוסף או מקצועי יותר בתחום.

 

קורס צורפות למתחילים

 

קורס צורפות למתחילים, פותח עבור משתתפיו צוהר לסודות הנכספים של עולם הצורפות. הלימודים בקורס זה מקנים למשתתפים ידע בסיסי בצורפות והמשתתפים נהנים מיחס אישי לאורך כל תהליך הלמידה. המשתתפים רוכשים כלים ומיומנויות ליצירת תכשיטים מרהיבים ביופיים, בצורה עצמאית לחלוטין. תוכנית הלימודים בקורס צורפות למתחילים מותאמת באופן אישי לכל אחד ממשתתפי הקורס, בהתאם ליכולותיו האישיות, היצירתיות, החשיבה וקצב ההתקדמות.

 

קורס צורפות למתקדמים

 

קורס זה פונה לבוגרי הקורס "צורפות למתחילים" או למשתתפים בעלי ידע כלשהו בעולם הצורפות. הלימודים בקורס מקנים לכל תלמיד ותלמיד את מיומנויות העבודה והכלים ליצירה ועיצוב תכשיטים באופן עצמאי. כמו כן לומדים המשתתפים להכין כלי עבודה ולתחזק אותם, עובדים עם חומרי גלם רבים, לומדים להכיר את ענף הצורפות, הספקים, היבואנים, היצרנים, הלקוחות וכדומה.

 

קורס פיסול בשעווה למתחילים

 

קורס זה מלמד את המשתתפים את טכניקות השעווה הבסיסיות. טכניקת הפיסול באמצעות השעווה נחשבת לטכניקה עתיקה מאוד, המאפשרת יצירת תכשיטים מיוחדים ומורכבים. מהות הטכניקה היא שבעזרת גילוף השעווה בעודה קשה, ניתן ליצור תבנית אשר לתוכה אפשר ליצוק מתכות.

 

הלימודים בקורס זה מקנים למשתתפים ידע בסיסי בפיסול בשעווה, בכלי העבודה ובשיטות העבודה, בסוגי השעווה ובטכניקות הגילוף. השעווה מאפשרת ליוצרי התכשיטים מגוון יצירה נרחב ואפשרויות רבות ביותר להפגנת יכולותיהם.

 

קורס פיסול בשעווה למתקדמים

 

קורס זה מיועד לבוגרי הקורס "פיסול בשעווה למתחילים" או למשתתפים בעלי ידע חופף לתכני הקורס. הקורס נחשב למעין פרק ב' לקורס המתחילים ומקנה למשתתפיו ידע רב יותר אודות עולם הפיסול בעזרת שעווה, טכניקות הפיסול וטכניקות הגילוף.

 

משך הלימודים

 

בבית-הספר היישומי לצורפות ועיצוב של יניב שפירא ישנם מסלולי לימוד הכוללים 3 חודשי לימוד, אחרים כוללים 6 חודשי לימוד וישנם אף מסלולים הנפרשים על פני שנתיים של לימודים. למרות זאת, יש לציין כי הלימודים בכל הקורסים המוצעים בבית הספר מתאפיינים בגמישות רבה, המשתתפים יכולים להאריך או לקצר את משך הלימודים בהתאם לרצונם, יכולותיהם האישיות וכדומה.

 

סיום הלימודים, תעודות ואפשרויות תעסוקה

 

עם סיום הלימודים תלמידי בית- הספר מקבלים תעודת גמר בהתאם לקורס אותו למדו. לאחר מכן הם יכולים לפתוח עסק עצמאי ולעסוק בצורפות ועיצוב תכשיטים.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp