קורס מיישמי מודול MM ו - FI ב - SAP במכללת iNT

שירות אישי - צור קשר
קורס מיישמי מודול MM ו - FI ב - SAP במכללת iNT

קורס הכשרת מיישמי SAP במודולי MM ו - FI במכללת iNT

  

ניהול יעיל של המידע הארגוני


SAP היא מערכת ממוחשבת לניהול ארגוני, שמטפלת בכל רמות החברה מבחינה כלכלית, תפעולית, אדמיניסטרטיבית ומשאבי אנוש. טכנולוגיה זו מסייעת לחברות לנתח מידע, לשפר את תהליכי קבלת ההחלטות ולייעל את פעילותן וכך לבלוט בתחרות במשק. הביקוש הגובר למערכות אלה יוצר דרישה גם למומחים שיוכלו ליישם את הטכנולוגיה ולהטמיע אותה בהצלחה בארגון.


מכללת iNT עורכת קורס שמכשיר מיישמים למודול FI , שמתמקד בפיננסים, ומודל - MM לניהול לוגיסטי במערכות SAP ו - ERP. לאורך המסלול מכירים את שלל הכלים שנחוצים בענף ומתוודעים לתכניות שיכולות לקדם את הפן הכלכלי והתפעולי של ארגונים רבים במשק. המכללה מקיימת שיתוף פעולה עם חברת SAP העולמית וכך תכנית הלימוד מותאמת להנחיות החברה העדכניות. הקורס מתקיים בשלוחת המכללה בתל אביב.

 


תכנית הלימודים


לאורך הכשרה זו המשתתפים מעמיקים בכלים טכנולוגיים של מערכות ERP ומתמקדים בשני מודולים: מודול FI לניהול הכספים בארגון ומודול MM להובלת מערך הרכש והמלאי. כך הם לומדים להפעיל ולנתח את מערכות המידע באמצעות יישומי התוכנה ובוחנים דרכים להפקת דוחות בעזרתה. כמו כן הם רוכשים מיומנויות ניהול שונות שמסייעות להוביל שינוי בסביבת הארגון ולקדם את ההיבטים המגוונים שבו.


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת כ - 255 שעות לימוד אקדמיות. המסלול משלב בין הרצאות תיאורטיות והדגמות לבין התנסות מעשית שכוללת סימולציות ותרגילים יישומיים שמדמים את סביבת העבודה במערכת SAP. כמו כן, כ - 25 שעות מוקדשות לביצוע של פרויקט גמר מסכם שמאפשר לתלמידים להתנסות בסוגיות אמיתיות בעולם הארגוני. המשתתפים מתבקשים גם להמשיך לתרגל באופן אישי בין המפגשים באמצעות ערכת חומרי לימוד.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים שנידונים במהלך הקורס אפשר לכלול גם:

 

  • פיתוח למיישמים ABAP
  • מודול תמחיר ובקרה CO
  • מודול רכש ברמת משתמש
  • מחולל שאילתות SAPQuery
  • דוחות האיחוד Consolidations
  • ניתוח מערכות מידע בסביבת ERP    


על מוסד הלימוד


מכללת iNT למקצועות ההייטק והמחשוב עורכת מגוון של הכשרות מקצועיות. כך למשל מציע מוסד הלימוד קורס מומחי סייבר, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס ניתוח מערכות BA, קורס תכנות בשפת JAVA וקורס הנדסת תוכנה לאינטרנט של הדברים. המכלה מפעילה ארבע שלוחות ברחבי הארץ, בערים תל אביב, ירושלים, רחובות ובאר שבע.


תנאי קבלה


למסלול זה מתקבלים מועמדים שלהם רקע קודם ברמה בסיסית בענף מערכות המידע, שברצונם לשלוט ביישומי SAP במסגרת עבודתם.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל הדרישות לאורך הקורס מקבלים בסיומו תעודת גמר שמוענקת על ידי מכללת iNT. כדי לזכות בדיפלומה עליהם להיות נוכחים בלפחות 85 אחוזים מכלל השיעורים ולהשלים את הפרויקטים והמטלות לאורך המסלול.


מי שמסיימים מסלול זה בהצלחה יכולים להמשיך את הכשרתם בקורסי המשך של חברת SAP שמציעה המכללה. אלו מאפשרים התמחות נוספת במודולים ובכלים של המערכת.

Whatsapp Whatsapp