לימודי הנדסת חשמל אלקטרוניקה עם התמחות תקשורת אלקטרונית בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה

שירות אישי - צור קשר
לימודי הנדסת חשמל אלקטרוניקה עם התמחות תקשורת אלקטרונית בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בהתמחות תקשורת אלקטרונית בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה


התקשורת של העתיד


מהעברת שיחות בטלפונים הסלולריים ועד להעברתם של נתונים ברשת האינטרנט, תחום התקשורת הוא בעל תפקיד חיוני ומרכזי בעולם הנדסת החשמל והנדסת האלקטרוניקה. אופיין של רשתות התקשורת משתנה בעשורים האחרונים וההתפתחות הטכנולוגית הופכת אותן למורכבות ומתקדמות מאי פעם. בתעשייה של היום יש ביקוש הולך וגובר למהנדסים שמתמחים בתקשורת אלקטרונית, ושיכולים לקדם את תהליכי הפיתוח והמחקר.


בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה מציעים תכנית לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בהתמחות תקשורת אלקטרונית, זהו מסלול התמחות במסגרת לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בו הסטודנטים יכולים לבחור. תכנית זו מתמקדת במגוון שיטות ותהליכים בתקשורת האלקטרונית העכשווית ומעניקה לסטודנטים כלים שיכולים לפתוח בפניהם דלתות להשתלבות בתעשייה.


תכנית הלימודים


מסלול ההתמחות בתקשורת אלקטרונית מתמקד בתשתית העיונית של יסודות התקשורת האלקטרונית ועוסק גם בשיטות תקשורת ובמערכות מודרניות לכל סוגי התקשורת. הסטודנטים דנים בתקשורת תאית, סלולרית, לוויינית, אופטית ואלחוטית ולומדים גם על סיבים אופטיים ומערכות מכ"מ מתקדמות בתעשייה.

 


מתכונת הלימוד


אורכם של לימודי ההנדסה הוא ארבע שנים, בכל שנת לימודים שני סמסטרים. את ההתמחות בוחרים הסטודנטים בשנה השנייה ללימודיהם. במהלך התכנית הם לוקחים חלק בשיעורים עיוניים וגם בעבודה מעשית במעבדות החשמל המתקדמות של המכללה. כמו כן, בשנת הלימודים האחרונה מבצעים פרויקט גמר מסכם שנערך בשיתוף עם גורמים בתעשייה ובליווי של המרצים ובמסגרתו פותרים בעיות עכשוויות מענף האלקטרוניקה.


חיילים משוחררים ובוגרי השירות הלאומי זכאים לשנת לימודים ראשונה בחינם, עד חמש שנים מיום השחרור ובכפוף לחוק לקליטת חיילים משוחררים. נוסף על כך, הסטודנטים במכללה יכולים להיעזר במגוון רחב של מלגות לימוד לסטודנטים להנדסה.


על מוסד הלימוד


עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ממוקמת בירושלים ומתקיימים בה מגוון של מסלולי לימודים בתחום ההנדסה. במסגרת לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, פועלת גם תכנית לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בהתמחות עיבוד אותות. כמו כן, אפשר ללמוד לימודי הנדסת תוכנה, לימודי הנדסת חומרים מתקדמים, לימודי הנדסת תעשייה וניהול ולימודי הנדסה פרמצבטית. המכללה מפעילה קשרים עם ארגונים ומוסדות בתחום ההייטק במטרה לסייע לסטודנטים ולבוגרים להשתלב בתעשייה, ובפרט בתעשיית ההייטק של אזור ירושלים.


תנאי קבלה


תנאי קבלה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה כוללים ממוצע בגרות של לפחות 90, ציון פסיכומטרי בדגש כמותי של לפחות 550 וציון של 100 בחלק הכמותי של הפסיכומטרי. נדרשת גם בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 70 ומעלה או ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה ובגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 ומעלה או ברמת 5 יחידות בציון 65 ומעלה. המכללה מציעה מכינות קדם אקדמיות שמאפשרות למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה לשפר את סיכויי קבלתם לתכנית.


תעודה


לסטודנטים אשר עומדים בהצלחה בכל החובות בתכנית ניתן תואר ראשון B.Sc. בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה על ידי עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה.

 

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים
חוות דעת של סטודנטים על עזריאלי - הנדסת חשמל ותקשורת
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים
13/06/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את מערכת הלימודים שלו אני לא אוהב את הלחץ ביותר שפוגע בי

על הקמפוס

בדרך כלל הקמפוס טוב והוא מכין את הסטודנט להנחה טובה

טיפים

אי אפשר לעלות את המדרגות בפעם אחת כך החיים הסטודנטים צריכים ללמוד כמה שהם יכולים ביותר כדי להצלי קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp