רוצה פרטים על הנדסאי תקשורת חזותית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר הנדסאי תקשורת חזותית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הנדסאי תקשורת חזותית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסאי תקשורת חזותית

 

תפקידו של הנדסאי תקשורת חזותית הוא העברת המסר הויזואלי של המוצר, ארגון, חברה. הוא למעשה הצינור להעברת המסרים בין היוצר למוצר הסופי. ההנדסאי הפך היום לתפקיד קריטי וחשוב, משום התפתחות הטכנולוגיה. מעצבים היום עובדים עם מחשבים ואינם מציירים יותר עם עפרונות ומכחולים, תפקיד העיצוב הושפע רבות מתחום הטכנולוגיה ולא יכול להתקיים בלעדיה.

לימודי הנדסאי תקשורת חזותית פתוחים היום למעצבים הגרפיים ולכל העוסקים בתקשורת חזותית, על מנת להקנות להם ידע בטכנולוגיות המתקדמות העוסקות בעיצוב, בדפוס, בתחומים אלקטרוניים ובתוכנות גרפיות משוכללות.

הלימודים מקנים לך ידע נוסף בשיווק ופרסום, אמצעי מדיה: (טלוויזיה, פרסומות, אריזות), מבוא לכלכלה, תמחור צילום מונטאג', תורת הצבעים, עיצוב, כימיה, תולדות האמנות, מבוא לארגון ויחסי אנוש, תוכנות גראפיות כמו פוטושופ או פריהנד, הפעלת מערכות קדם דפוס, שרטוט טכני, עיצוב תלת מימדי, ועוד.

 

במהלך השנה האחרונה של לימודיהם, נדרשים הסטודנטים לבצע את פרויקט הגמר בליווי צוות המגמה. פרויקט הגמר מאפשר לבוגרים להתנסות באופן מעשי ולהוציא אל הפועל את הידע שצברו במהלך לימודיהם. הפרוייקט מקיף את כל תהליך ההפקה, החל משלב העיצוב והמחקר דרך הרעיון העיצובי ועד למוצר עצמו.

 

 

מה הם המוסדות שמכשירים ללימודי הנדסאי תקשורת חזותית?

 

בתי הספר להנדסאי תקשורת חזותית: מכללת אורט, ביה"ס להנדסאים במכללת אשקלון, מכון אבני, הנדסאים באריאל ועוד.

 

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי תקשורת חזותית?

 

תנאי הקבלה ברוב מוסדות הלימוד הם: זכאות לבגרות או ציון חיובי בבגרות באנגלית, מתמטיקה, הבעה עברית, מבחן התאמה או ציון של 500 ומעלה בפסיכומטרי.

 

מה משך הלימודים?

 

לימודי הנדסאי תקשורת חזותית אורכים כשנתיים.

 

מהו שכר הלימוד?

 

במכללות ובבתי ספר המתוקצבים ע"י מה"ט שכר הלימוד הוא כ- 8,000 שקלים לשנת לימוד ועוד 1,800 שקלים לפרויקט הגמר. חיילים משוחררים יוכלו לשלם את כל שכר הלימוד על חשבון הפיקדון הצבאי.

 

איזו הסמכה מקבלים בתום לימודי הנדסאי תקשורת חזותית?

 

הנדסאי תקשורת חזותית יזכו לדיפלומה הנדסאי מטעם המכללה והמה"ט.

 

מה הן האפשרויות ללימודי המשך בתחום התקשורת החזותית?

 

לא קיים תואר ראשון מוכר ומקביל בתחום התקשורת החזותית אך ניתן להמשיך ללימודי תואר בתחומים דומים כגון: תואר ראשון בתחומי העיצוב, ההנדסה, האמנות המחשבים ועוד.

 

מה הן אפשרויות התעסוקה של הנדסאי תקשורת חזותית?

 

הנדסאי תקשורת חזותית יכולים להשתלב במגוון ארגונים בתעשייה כמו: חברות אינטרנט ומולטימדיה, תקשורת ועיתונות, בתי דפוס, משרדי פרסום (כמעצבים בעלי מכוונות טכנולוגית או ביישום ועיצוב) ועוד.

 

מה ההבדל בין תקשורת אינטראקטיבית לתקשורת חזותית?

 

הנדסאי תקשורת חזותית מתמקדים בעיצוב גרפי ואחראים לתרגם רעיונות למסר חזותי ולפתח את הנושא העיצובי. תפקידי מעצב תקשורת חזותית כוללים הפקה, צילום, יצירת סקיצה ובניית מודל . לעומתם, הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית עוסקים בשילוב כל תחומי התקשורת (וידאו, טלוויזיה, אינטרנט וכ'ו) עם המשתמש, באופן המאפשר דו כיווניות ביניהם.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הנדסאי תקשורת חזותית?

רוצה לדעת יותר על הנדסאי תקשורת חזותית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: הנדסאי תקשורת חזותית

התקבלו 13 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp