ללמוד במכללה האקדמית ספיר
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > הנדסאי > ספיר - הנדסאי עיצוב מדיה

לימודי הנדסאי עיצוב המדיה במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - המכללה האקדמית ספיר

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי הנדסאי עיצוב המדיה - המכללה האקדמית ספיר


תחום עיצוב המדיה הוא ענף מתחומי התקשורת הדיגיטאלית והאינטראקטיבית. בעוד תקשורת חזותית עוסקת באמצעי תקשורת מסורתיים כגון הדפוס (העיתונות והספרים) תקשורת אינטראקטיבית עוסקת באמצעי תקשורת חדשים יותר כגון טלפונים סלולאריים, מחשבים, טלוויזיות ועוד.

 

מסלול לימודי הנדסאים בתחום, מהווה שילוב מיוחד בין התקשורת החזותית והמולטימדיה במטרה לספק תוצרים שונים לעולם הבידור, השיווק, השירות, מערכות לימוד מקוונות ועוד. בין התוצרים הללו ניתן למצוא משחקי מחשב, פיתוח ממשקי משתמש, טלוויזיה אינטראקטיבית ועוד.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית הלימודים להנדסאי עיצוב מדיה במכללה האקדמית ספיר מחולקת לחמש קטגוריות לימודיות: קורסי עיצוב שהם לומדים קורסים כמו טיפוגרפיה, עיצוב חזותי ועיצוב ממשקים לטכנולוגיות שונות; קורסי תכניות עיצוביות שבהם לומדים על תוכנות החבילה של ADOBE ובהן פלאש ופוטושופ; קורסי תכנות שבהם לומדים JAVASCRIPT, HTML5 ו -WORDPRESS ; קורסי תכנון ואפיון שהם לומדים אפיון ותכנון ממשקים ותכנון חווית משתמש וקורסים משלימים כמו שיווק וכתיבה ייעודית.

 

צוות המרצים במסלול לימודי הנדסאי עיצוב המדיה כולל אנשי מקצוע מובילים בתחום אשר עובדים בחברות מובילות בתעשיית המולטימדיה. הלימודים מתקיימים במעבדות מולטימדיה מתקדמות, בחדרי עריכת וידאו וכיתות הלימוד תוך שימוש בציודי מערכות מתקדמות כגון ציוד הפקה, מצלמות סטילס, מערכות ציוד והקלטה בווידאו ועוד. כל הציוד זמין לשירותם של הסטודנטים 24 שעות ביממה כדי שיוכלו לתרגל וליישם את החומר הנלמד בשיעורים.

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים נמשכים שנתיים והשיעורים מתקיימים במסלול לימודי בוקר ארבע פעמים בשבוע.

 

תנאי קבלה

 

לבית הספר להנדסאים במכללה האקדמית ספיר מתקבלים המועמדים הבאים: בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי בגרות חלקית הכוללת ציונים עוברים במקצועות מתמטיקה שלוש יחידות, אנגלית שלוש יחידות ועברית שתי יחידות. ניתן להתקבל גם על סמך ציון 50 בארבע או בחמש יחידות מתמטיקה ואנגלית. מועמדים שעברו בהצלחה את המכינה הטכנולוגית, בוגרי מכינה קדם אקדמית, מטעם מוסד להשכלה גבוהה מוכר, בני 35 ומעלה בעלי תעודת השכלה של 12 שנות לימוד.

 

במסגרת תהליך הקבלה, כל המועמדים מוזמנים ליום מבחני התאמה שבו הם עוברים בחינה פסיכוטכנית וראיון אישי ומציגים תיק עבודות. תיקי העבודות יכולים לכלול בין חמש לעשר עבודות בפורמטים ובגדלים שונים מכל תחומי הלימוד של המחלקה, כגון ציור, רישום, איור, עיצוב, קריקטורה, אנימציה, וידאו ועיבוד דיגיטלי. מידת ההתאמה נקבעת על פי שקלול תוצאות המבחן הפסיכוטכני, הריאיון, תיק העבודות והעמידה בתנאי הקבלה לעיל.

 

תעודה

 

הסטודנטים שמסיימים את כל הדרישות המוטלות עליהם, לרבות הגשת פרויקט הגמר, מקבלים דיפלומת הנדסאי עיצוב מדיה מטעם המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הלימודים יכולים להשתלב במגוון של עבודות במחלקות התקשורת השיווקית של תעשיית ההייטק, במחלקות הדרכה שיווקית, בחברות לעיצוב מוצרים בתקשורת החזותית, בחברות לפרסום והפקה, בחברות הכבלים בתחומי הפקת תכני וידאו, במחלקות התוכן, בחברות מולטימדיה ואינטרנט ועוד.

 

נוסף על כך, קיימת אפשרות להשלים את הלימודים לתואר B.A בתקשורת או בקולנוע וטלוויזיה במסלול המשולב ללימודי הנדסאים עם תואר ראשון של המכללה האקדמית ספיר.

 עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר: 

חוות דעת של סטודנטים: ספיר - הנדסאי עיצוב מדיה (3 חוות דעת)
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, ספיר - הנדסאי עיצוב מדיה, 29/10/2018

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהב את האויירה, את הכיתות הממוחשבות ושהכל נמצא באותו בניין

על הקמפוס
קמפוס הנדסאים נמצא בקצה המכללה, בו נמצאים מלא מגמות מעניינות
, הנדסאי עיצוב מדיה- מכללת ספיר, 09/06/2017

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אוהבת את האווירה הנינוחה ושכולם שווים שם. את היחס האישי של המרצים ואת החוסר התיימרות של המכללה שלא נותנת הרגשה שהיא טובה מידי לסטודנטים שלה.

על הקמפוס
מקום הנותן הזדמנות שווה לכל הסטודנטים שלה ומצליחה גם.

    עוד חוות דעת
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המכללה האקדמית ספיר
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
  • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
    קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
    במסלול בו הינך לומד?

המכללה האקדמית ספיר


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English