לימודי הנדסאי תעשייה וניהול באורט קריית ביאליק

שירות אישי - צור קשר

אורט קריית ביאליק

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול - אורט קריית ביאליק


מובילים את הדרך בתעשייה


כל ארגון או עסק ששואפים לצמיחה ולהצלחה צריכים להקפיד על יעילות תהליכי העבודה ועל רמת תפוקה גבוהה. הנדסת תעשייה וניהול היא ענף הנדסי שבוחן תהליכי ייצור ומתמקד במציאת פתרונות חדשניים ויצירתיים להוזלת עלויות ולשיפור התפעול. הנדסאי תעשייה וניהול הם אנשי מקצוע בעלי תפקידים מאתגרים ובכירים שנדרשים לשלוט בתחומי ידע רבים כחלק מעבודתם, שהיא חיוניות לתפוקת העסק.


במכללת אורט קריית ביאליק מתקיים מסלול לימודי הנדסאי תעשייה וניהול אשר מספק לסטודנטים כלים לאפיון ולניתוח של מצבים בארגונים על מנת שיוכלו להתמודד בהצלחה עם פרויקטים מורכבים. בוגרי התכנית יכולים להשתלב בתפקידים ניהוליים בכל הענפים במשק, הם פועלים ליצירה של חיבור בין מחלקות בארגונים ועוסקים בהיבטים הטכנולוגיים והתפעוליים של הרכש, המלאי, השיווק, הבקרה, אבטחת המידע והלוגיסטיקה.

 


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול זה יכולים לבחור להתמחות בלוגיסטיקה או בשיווק. בלימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות בשיווק, הם לומדים כיצד מנתחים מצבים בארגונים ומעניקים שירותי הערכה ובייעוץ מתאימים. הם גם מבינים את צרכי השוק של ימינו ואת מערך העבודה בכל ארגון.


בלימודי הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות בלוגיסטיקה, הסטודנטים מקבלים כלים להובלה במפעלים, חברות וארגוני תעשייה. הם מכירים היבטים מרכזיים בניהול של מלאי, בתכנון לוגיסטי ובסחר בין לאומי. כמו כן, הם דנים באחריות ההנדסאים בניהול של שרשראות אספקה בתעשייה.


מתכונת הלימוד


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול במכללת אורט קריית ביאליק מתפרשים על פני כשלוש שנים. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב ובימי שישי בשעות הבוקר, באופן שמאפשר לתלמידים לשלב עבודה ולימודים. הסטודנטים לוקחים חלק בהרצאות פרונטליות ובעבודה מעשית במעבדות ניהול הפרויקטים והמחשבים של המכללה, שם הם מתנסים בתפעול של מערכות מתקדמות. בנוסף, הם עורכים פרויקט גמר יישומי בו הם מנתחים את תנאי השוק העכשווי.


נושאי הלימוד

 

 • התנהגות צרכנים
 • ניהול ייצור
 • כלכלה תעשייתית
 • תמהיל שיווק
 • מערכת PRIORITY
 • תכנון לוגיסטי
 • שילוח וסחר בין לאומי
 • מחקר שווקים
 • סטטיסטיקה והסתברות
 • הנדסת תעשייה
 • ניהול רכש ומלאי    
 • ERP - תכנון משאבי ארגונים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת אורט קריית ביאליק נוסדה לפני למעלה מ - 45 שנים כמוסד לימודי הנדסאים ולימודים טכנולוגיים. המסלולים במוסד זה מקנים כלים להשתלבות בתפקידים בתעשייה בצפון הארץ ובכלל. בנוסף, מתקיימים במכללה קורסים ללימודי תעודה שמיועדים לאנשי מקצוע או לתלמידים שמעוניינים לרכוש כישורים מעשיים נוספים לעבודתם.


תנאי קבלה


ללימודי הנדסאי תעשייה וניהול באורט קריית ביאליק מתקבלים מועמדים שבידיהם תעודת בגרות מלאה, או בגרות חלקית עם ציונים חיוביים בבגרות באנגלית ובמתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד לפחות ובמקצועות ספרות, הבעה או לשון בהיקף 2 יחידות. בנוסף, יכולים להתקבל למסלול גם בוגרי מכינות טכנולוגיות או קדם אוניברסיטאיות, או מועמדים בני 35 שנים ומעלה שהם בוגרי 12 שנות לימוד.


תעודה


סטודנטים שמסיימים בהצלחה את לימודיהם במסלול ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת הנדסאי תעשייה וניהול, המוענקת מטעם מכללת אורט קריית ביאליק והמכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע (מה"ט) במשרד הכלכלה.

חוות דעת של סטודנטים על אורט קריית ביאליק - הנדסאי תעשייה וניהול

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

אורט קריית ביאליק
11/07/2015

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת שמרצים לא מסברים מספיק את החומר

טיפים

יותר שעורים ויותר הסברה על החומר

אורט קריית ביאליק
20/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המכללה קרובה לבית ונמצאת במקום מרכזי בקריות. ניתן להגיע אליה בקלות

על הקמפוס

המכללה קרובה לבית ונמצאת במקום מרכזי בקריות. ניתן להגיע אליה בקלות

טיפים

המכללה קרובה לבית ונמצאת במקום מרכזי בקריות. ניתן להגיע אליה בקלות


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp