קורס הבטחת איכות תוכנה QA במכללה למינהל

המכללה למינהל

קורס בודקי תוכנה QA במכללה למינהל


איכות ומצוינות בתחום התוכנה


לפני שמוצרי תוכנה מגיעים אלינו הצרכנים, הם צריכים לעבור שורה ארוכה של בדיקות. על ביצוע מבדקים אלה אחראיים בודקי התוכנה, שעורכים בדיקות אוטומטיות וידניות שבאות לוודא את איכות ועמידות התוכנה ולאתר תקלות וכשלים, כך שהמערכת תעמוד בדרישות הגבוהות של הלקוחות ותפעל בצורה הטובה ביותר. עבודתם נעשית בסביבה טכנולוגית מתקדמת והיא מצריכה מהם ידע רב בתכנות, במערכות הפעלה ובבסיסי נתונים.


קורס בדיקות תוכנה QA במכללה למינהל מעניק לתלמידיו כלים מעשיים וידע רב בתחום הבטחת איכות התוכנה. במהלך המסלול מכירים מגוון כלים ושיטות לבדיקה של מערכות תוכנה מורכבות וגם מתנסים באופן מעשי במיומנויות העבודה. בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון תפקידים בתעשיית הייטק הפורחת, כיום ישנו ביקוש רב בארגונים ובחברות לפיתוח תוכנה לבודקי תוכנה ומהנדסי בדיקות מנוסים.

 

קורס בדיקות תוכנה מתקיים בסניפי המכללה למינהל בערים - אלעד (בהפרדה לגברים ונשים)

 

תכנית הלימודים


קורס בדיקות תוכנה בא להכין את תלמידיו לקראת ביצוע של בדיקות אוטומטיות וידניות בסביבת NET. בתחילת הקורס, מתוודעים המשתתפים לעקרונות מרכזיים בתכנות, בחומרה, במערכות הפעלה, בתקשורת מחשבים ובווירטואליזציה. בהמשך, הם לומדים על השלבים השונים בתהליך בדיקות התוכנה ומכירים את הכלים המעשיים השונים להרצת הבדיקות, לתמיכה ולבקרה. כמו כן, הם מכירים את תקני איכות התוכנה הבין לאומיים וגם מתכוננים למבחני ההסמכה בבדיקות תוכנה.


מתכונת הלימוד


קורס בדיקות תוכנה במכללה למינהל כולל כ - 350 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגולים מעשיים בביצוע הבדיקות. כמו כן, התכנית מכינה את התלמידים לקראת בחינת ההסמכה הבין לאומי ISTQB ברמת - Foundation להכשרת בודקי תוכנה. לקראת סיום הקורס, המשתתפים צריכים להכין גם פרויקט גמר יישומי בבדיקות תוכנה בליווי צוות המרצים.


נושאי הלימוד

 

 • עיצוב בדיקות תוכנה STD
 • כלים בהרצת בדיקות STR
 • פיתוח ותכנות מונחה עצמים
 • תרשימי זרימה ואלגוריתמים
 • מתודולוגיות בבדיקות תוכנה
 • הטמעת כלי תמיכה ואוטומציה    
 • יסודות בחומרה
 • כלי בדיקה ובקרה
 • בסיסי נתונים SQL
 • תקשורת ווירטואליזציה
 • תוכנה ומערכות הפעלה    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


במכללה למינהל ניתן ללמוד במגוון הכשרות מקצועיות ותכניות לימודי תעודה. במכללה, שפועלת זה למעלה מ - 60 שנה, מתקיימים קורסים במקצועות הניהול, המזכירות, הביטוח, החשבונאות, הטכנולוגיה, החשמל וההייטק. תכניות הלימוד מותאמות לדרישות העדכניות של משק העבודה הישראלי ומתאימות למעוניינים לרכוש מקצוע חדש או לעבור הסבה. המכללה למינהל מפעילה 11 סניפים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום. קורס QA מוצע בשלוחות המכללה בבאר שבע ובאשדוד.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לקורס QA בדיקות תוכנה במכללה למינהל, המועמדים צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה ולעבור ראיון שמתקיים מול ועדת קבלה.

 


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר ממשלתית, שניתנת על ידי המכללה למינהל ומשרד הכלכלה. על מנת לקבל את הדיפלומה הזו, המשתתפים צריכים לעבור בהצלחה את כל המבחנים הפנימיים ואת מבחני ההסמכה החיצוניים ולבגיש את פרויקט הגמר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה למינהל

חוות דעת של סטודנטים על המכללה למינהל - קורס QA

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המכללה למינהל
03/01/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הצוות, עוזר ממש לתלמידיו

על הקמפוס

המקום מאורגן מאוד,ומסודר, בכל בעיה הכי קטנה יש למי לפנות...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום המכללה למינהל

הרשמה ללימודי הנדסאי בניין
אברהם צבי
ללא תגובה
דחייה של קורס הנהלת חשבונות
רויטל
ללא תגובה
יש התמחות להנדסאי תעשייה וניהול במקומות עבודה?
שני כהן
ללא תגובה
קבלה לקורס ניהול ועיצוב אירועים
לוטם דרעי
ללא תגובה
קורס למטפלות סוג 2
רוז
ללא תגובה
האם יש קורס פוטושופ בבאר שבע?
אתי
ללא תגובה
קורס קרוב ללימודי הנהלת חשבונות
משה בן ארוש
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp