רוצה פרטים על הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית, אוהב להסתכל מבעד לעדשה? 

עולם הצילום צבר תאוצה בשנים האחרונות עם ההתפתחות של אמצעי התקשורת הכתובה והאלקטרונית. אם בעבר אמצעי התקשורת היו בודדים והסתכמו בכמה עיתונים ובערוץ טלוויזיה אחד או שניים, כיום, יש לנו עשרות ערוצים, מספר גדול יותר של עיתונים, וכמובן, אין סוף אתרי אינטרנט המשלבים צילומי וידאו כחלק מעולם התוכן שלהם.

 

לכן, נוצר ביקוש גדול לא רק לצלמים, אלא גם להנדסאים העוסקים בתחום. על מנת להיות הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית יש ללמוד את התחום בצורה מסודרת במוסדות הלימוד שמכשירים למקצוע. 

 

מה לומדים ולמה כדאי לי ללמוד להיות הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית?

 

צילום מקצועי הינו מדיום בעל חשיבות עליונה בעולם התקשורתי בו אנו חיים, באמצעותו ניתן לבצע פעולות הסברה ועיצוב דעת קהל, פירסום ושיווק, חינוך ועוד. עבודתם של הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית מקיפה מגוון התמחויות צילום, ביניהן, צילום עיתונות וחדשות, מגזינים ותכניות טלוויזיה, קולנוע, צילום אירועים, וצילום תיעודי.

 

 

לימודי הנדסאי צילום מדיה דיגיטלית הם רב-תחומיים , תיאורטיים ויישומיים, ששואפים לספק לסטודנטים ידע מקצועי ולהכשירם לאיכות טכנית ויצירתיות.

 

מטרת לימודי הנדסאי היא להקנות לסטודנטים כלים מעשיים ותיאורטיים בתחום הצילום כאשר הדגש הוא על פיתוח שפה ייחודית של צילום במדיה הדיגיטאלית והאלקטרונית. בין הנושאים הנלמדים: יסודות הצילום, יסודות הוידאו, צילום טכני מדעי, צילום דרך המיקרוסקופ, צילום מעשי, יסודות העיצוב, תולדות הצילום, תולדות האמנות, כימיה כללית וצילומית, מסחרי, תעשייתי, תיעודי ואילוסטרטיבי, אולפן, אלקטרוניקה ותורת הצבע, יסודות המחשב והמחשב הגרפי, הדמיה אלקטרונית ועיבוד.

 

הסטודנטים במהלך הלימודים נחשפים לענפי צילום שונים ויכולים, תוך כדי, לפתח העדפה אישית לתחום מסויים. מבין סוגי הצילום ניתן למצוא: צילום אופנה, עיתונות, צילום טבע פרסום, צילום תיעודי, צילום תעשייתי ואדריכלי, צילום אלקטרוני ודיגיטלי.

 

אז אם אתם מתחברים לעולם הצילום ורוצים ליצור סרטים, סרטוני ווידאו לאינטרנט ופרסומות באמצעות כלי מרתק זה, הירשמו למסלול של צילום ומדיה דיגיטאלית ובנו לעצמכם קריירה מפוארת בתחום מבוקש ומכניס.

 

הנדסאי הוא כידוע איש מקצוע אשר יש לו אוריינטציה טכנולוגית יישומית הבאה לידי ביטוי בתחומים רבים כמו עיצוב תעשייתי, פלסטיקה, אדריכלות, עיצוב פנים, רכב ואנימציה.

 

הגוף המפקח על הכשרה והסמכה של הנדסאים בישראל הוא המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע (מה"ט) אשר כפוף למשרד התמ"ת. כל מי שרוצה להיות מוסמך כהנדסאי חייב לעמוד בכל הדרישות והקריטריונים של גוף זה.

 

היכן לומדים?

ניתן ללמוד תחום זה במכללת הדסה ירושלים, במכללת ספיר ובמכללה הטכנולוגית תל חי. חשוב לוודא כי הלימודים במוסד שבחרתם מוכרים על ידי המכון להכשרה טכנולוגית (מה"ט).

 

מה הם תנאי הקבלה למסלול הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית?

 

בעלי ציונים סופיים במקצועות הבגרות: מתמטיקה, חיבור ואנגלית, יכולים להתקבל למסלול הנדסאי זה. גם בוגרי מכינות טכנולוגיות להנדסאים מתקבלים לתכנית. ניתן לשלם שכר לימוד למסלולים אלה באמצעות חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים. 

 

כמה זמן לומדים?

הכשרת ההנדסאים נמשכת כשנתיים עד שלוש שנים, בהתאם למסלול של כל תלמיד. לימודי יום, שהם בדרך כלל אינטנסיביים יותר מלימודי הערב אורכים שנתיים ואילו לימודי הערב נמשכים כשלוש שנים. רבים בוחרים ללמוד במסלול של לימודי ערב על מנת לשלב את לימודיהם עם עבודה במשרה מלאה.

 

להנדסאים ניתנת בדרך כלל האפשרות להמשיך ללימודי תואר ראשון מקוצר בתחומי הנדסה רבים ובעיקר בתחום התמחותם.

מהן אפשרויות התעסוקה?

אפשרויות התעסוקה בתחום זה הן רבות ומגוונות מכיוון שעולם התקשורת התפחת מאוד בשנים האחרונות ולאנשים העוסקים בתחום הצילום יש אפשרויות עבודה רבות. בין היתר יוכלו הבוגרים להשתלב כהנדסאי צילום עבור פרסומות, חברות אופנה, עיתונים, תכניות טלוויזיה, אתרי אינטרנט ועוד. הבוגרים יוכלו לעבוד (כשכירים או כעצמאיים) בגופים ציבוריים וכן בגופי התקשורת הרבים הקיימים בישראל.

 

מה עדיף, קורס צילום או לימודי הנדסאי צילום?

 

קורס צילום הוא בדרך כלל קצר יותר ולפיכך פחות מקיף. השאלה שצריכה להשאל היא, מה מטרת ההכשרה? אם התשובה לכך היא רכישת מקצוע , אז כדאי להשתלב במסגרת לימודי הנדסאי צילום ומדיה, שמזכה את המסיימים בדיפלומה. תוכניות הלימוד בלימודי הנדסאים מעניקות כלים מקצועיים ופרקטיים וכפופות לפיקוח של המה"ט , משמעות הדבר שתכני הלימוד הינם מקצועיים ומכוונים לצרכי השוק. בנוסף, במידה ויש עניין להשלים לתואר אקדמי בתחום, יינתנו הקלות ופטורים לבוגרי לימודי הנדסאי צילום ומדיה דיגיטאלית
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית?

רוצה לדעת יותר על הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 3.5 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp