לימודי הנדסאי סאונד במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

לימודי הנדסאי סאונד - המכללה האקדמית ספיר

 

בית הספר להנדסאים וטכנולוגיה ספיר

 

בית הספר להנדסאים במכללה, מקיים מגוון רחב של תוכניות לימוד להכשרת כוח אדם מקצועי שיוכלו להשתלב ולהוביל בתעשייה הישראלית המודרנית. בית הספר מעדכן את תוכניות הלימוד שלו באופן שוטף בהתאם לדרישות השונות ולשינויים וההתפתחויות התמידיות במשק.

 

צוות ההוראה בבית הספר כולל אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם בארץ, רובם בעלי ניסיון עשיר בהוראה והם מלווים את הסטודנטים במהלך לימודיהם תוך מתן יחס אישי וסביבה תומכת. מכללת ספיר היא המכללה הציבורית הגדולה בארץ, וסטודנטים רבים מכל קצוות הארץ מגיעים ללמוד בקמפוס הכפרי של המכללה ואף להתגורר בקיבוצים ובמושבים באזור.

 

האווירה הסטודנטיאלית החמה של הקמפוס, מורגשת בכל הסביבה והסטודנטים נהנים מחיים חבריים עשירים ולימודים ברמה הגבוהה ביותר המאפשרת להגיע להישגים גבוהים. קיימת אפשרות לשלב לימודי הנדסאים עם לימודי תואר ראשון במכללה, כך בוגרי הלימודים מתקבלים בקלות לעבודה כשברשותם תעודת הנדסאי ותעודת תואר B.A. תלמידים שבחרו במסלול הלימודים המשולב יקבלו פטורים מקורסים מסוימים ואף זיכוי בשכר הלימוד.

 

תוכנית הלימודים להנדסאי קול (סאונד)

 

מסלול לימודים זה הינו מסלול לימודים ייחודי המשלב יצירתיות וטכניקה. תוכנית הלימודים כוללת טכנולוגיות הקלטה והגברה מתקדמות, כאשר הסטודנטים מתנסים בעבודה באולפן בית הספר הכולל את כל הציוד המתקדם ביותר בתחום. בנוסף, הלימודים כוללים שיעורים עיוניים בנושאי יצירה ומוסיקה. חלק גדול מתוכנית הלימודים מוקדש ללימודי תוכנות מחשב בעריכת קול והשימושים השונים המאפשר מחשב לעריכת סאונד.

 

בנוסף, הסטודנטים במסלול מתנסים בהפקות מוסיקליות שונות, ביצירה של תוכניות טלוויזיה ורדיו, תרגול במופעים ובקונצרטים ובעריכת פסקול לסרטים. הלימודים במסלול מעניקים לסטודנטים ידע מקיף בשפת המוסיקה המשותפת למלחינים, מפיקים מוסיקליים, מעבדים ועוד.

 

בית הספר להנדסאים ולטכנולוגיה ספיר היה הראשון בארץ להעניק תעודת דיפלומה של הנדסאי סאונד לבוגריו, מאז ועד היום תוכנית הלימודים ממשיכה להתפתח ולהתעדכן בשינויים הטכנולוגיים ובדרישות השוק. הלימודים כוללים שילוב של לימודי תיאוריה והתנסות במעבדות הסאונד, בנוסף, במהלך הלימודים על הסטודנטים לשלב סטאז' שיאפשר להם להתקבל לעבודה מיד עם סיום לימודיהם. צוות המרצים במגמה כולל אנשי מקצוע מנוסים שפועלים בתעשיית ההגברה, ההקלטות, הקולנוע, הטלביזיה והרדיו.

 

תנאי קבלה

 

לבית הספר להנדסאים במכללת ספיר יתקבלו מועמדים שעונים לדרישות הבאות:

 

  • בעלי תעודת בגרות מלאה בציון עובר.
  • בעלי בגרות חלקית מחוייבים במעבר בחינות:
     - בגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד לפחות
     - בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד לפחות
     - בגרות בהבעה, ספרות או לשון ברמת 2 יחידות לימוד לפחות.
  • מועמדים ללא תעודת בגרות יוכלו לגשת ללימודי מכינה טכנולוגיות או מכינה קדם אקדמית - על המכינה להכיל את המקצועות אנגלית (היקף של לפחות 200 שעות), מתמטיקה (היקף של לפחות 200 שעות) והבעה עברית (היקף של לפחות 100 שעות). את המקצועות יש להשלים בציון 55 לפחות.
  • מועמדים בגילאי 35 ומעלה אשר סיימו 12 שנות לימוד לא מחוייבים בדרישות הקבלה הנ"ל.

 

המועמדים מוזמנים ליום בחינות קבלה, שכולל מבחני שמיעה מוזיקלית וראיון בפני ועדה. מטרת יום זה היא לבחון את מידת ההתאמה למגמה. תוצאות המבדקים משוקללות עם הציונים בבגרויות או במכינת קדם הנדסאים ועל פי התוצאות נקבעת הקבלה למגמה. הנהלת מוסד הלימוד רשאית לערוך שינויים בתנאי הקבלה לפי שיקול דעתה מעת לעת.

 

משך הלימודים ותעודות

 

לימודי הנדסאי סאונד אורכים שנתיים וכוללים 4 סמסטרים מלאים. בוגרים שעמדו בכל הדרישות ועברו בהצלחה את הבחינות הסופיות יקבלו דיפלומת הנדסאי קול (Sound) מטעם המה"ט ותעודת גמר לימודים מטעם המכללה האקדמית ספיר.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הלימודים יכולים להשתלב במגוון של אפשרויות תעסוקה: עבודה באולפני הקלטות, עבודה במועדונים הזקוקים לאנשי הגברה מנוסים, עבודה במועדוני הופעות אקוסטיות, כעצמאיים ועוד.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

חוות דעת של סטודנטים על ספיר - הנדסאי סאונד

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המכללה האקדמית ספיר
26/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב :אויירה טובה לא אוהב : ביניין 2 הנדסאים טעון שיפור יש המון ציוד. חלק הכיתות מיושנות ואין מיגו קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס אם אווירה טובה אנשים טובים המון פעילויות .דילחיחלחגדכלךחלחגד

טיפים

לקחת בחשבון את הקרבה לשדרות ואת המצב הביטחוני. חוץ מזה יש המון פעיליות מלגות אפשר לשכור דירה בשדרות קרא עוד...

המכללה האקדמית ספיר
22/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את האווירה במוסד, והרמה של המרצים טובה. יש חוסר ארגון של השיעורים, הנהלה לא תקינה.

על הקמפוס

קמפוס נחמד, כייפי משרה אוירה טובה. מדשאות גדולות . הרבה קפיטריות

טיפים

ללמוד הרבה באינטרנט ולחסוך כסף לפני ולהיות בעל רכב.


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

תעודת הוראה בגיל הרך
מיטל
ללא תגובה
מתי נפתח קורס עריכת וידאו?
אלון אומסקי
ללא תגובה
תנאי קבלה לתואר ראשון בכלכלה וניהול
יצחק חברוני
ללא תגובה
למודי חוץ קורסים מקצועיים
אנדריי
ללא תגובה
מטפלת מוסמכת סוג 2
ריטה בטוב
ללא תגובה
מועדים ותהליך הרשמה לקורס CCNA
קובי מארי
ללא תגובה
קורס חשמלאי מוסמך
רפאל
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp