לימודי הנדסאי סאונד בהנדסאים באריאל

שירות אישי - צור קשר
לימודי הנדסאי סאונד בהנדסאים באריאל

לימודי הנדסאי קול (סאונד) – הנדסאים באריאל

 

הקול כולל הכל

 

הסאונד הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, הוא לא רק המוזיקה ששומעים ברדיו או שיר של להקה אהובה, הוא הכרחי ליצירת אווירה ולהעברת תחושות בסרטים, בתכניות טלוויזיה, בפרסומות ועוד. להנדסאי הקול תפקיד חשוב במערך הסאונד של הפקות שונות, יש לו הידע והכוח לעצב את פס הקול של התעשייה בישראל ולהותיר את טביעת האצבע שלו על חייהם של כל מי שנתקל בעבודות שלו.

 

תכנית לימודים

 

לימודי הנדסאי סאונד בהנדסאים אריאל מכשירים את התלמידים להיות מומחי קול על כלל ההיבטים של התחום – אמצעים טכנולוגיים, עריכה, הגברה ומקצועות ההפקה המאיישים את התעשייה. הסטודנטים לומדים באופן עיוני ובאופן מעשי על הפנים השונים של הסאונד ועל ההשפעה שלו על תחומי החיים השונים, לרבות רדיו, טלוויזיה, סרטים, אינטרנט, אולפני הקלטה, הופעות ומופעים.

 

את הסטודנטים מנחים יוצרים ואנשי תעשייה אשר מעשירים אותם מעולם המקצועי והם מסייעים להם לבנות תיק עבודות אשר מהווה את כרטיס הכניסה שלהם לתעשיית הסאונד בארץ. בפני הסטודנטים עומדת האפשרות להשתתף בהפקות משותפות עם תחנת הרדיו "קול אחר" 106 FM וכן עם אולפנים המפיקים סרטים, תכניות טלוויזיה מיצגי וידאו ארט ועוד.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי הנדסאי קול נמשכים כשנתיים והם נפרשים על פני ארבעה סמסטרים. מתכונת הלימוד היא במסלול יום והלימודים מתקיימים ארבע פעמים בשבוע בשעות הבוקר.

 

חיילים משוחררים ובוגרים של השירות הלאומי זכאים למימון הלימודים בשיעור של עד ל - 80% מיום השחרור, בהתאם לתנאי מה"ט.

 

נוסף על כך, סטודנטים בעלי ממוצע בגרויות גבוה זכאים לקבל מלגת לימודים המיועדת למצטיינים, שסכומה יכול להגיע עד ל - 1500 שקלים.

 

על מוסד הלימודים

 

מרכז הנדסאים באריאל הוא מוסד לימוד המתמחה בהכשרת הנדסאים לתעשייה בישראל ומציע מסלולי הנדסאי רבים ושונים. המוסד שם לו למטרה שתלמידיו יהיו מהמובילים בתחומם ולאפשר להם השתלבות מהירה בשוק העבודה. משכך, סגל המרצים במוסד מורכב מאנשי מקצוע אשר נוסף ללימוד התיאורטי והטכני הם מקנים לסטודנטים ידע הנובע מתוך ניסיון מרובה שנים ומתוך היכרות עם המשק. התארים שהמוסד מעניק מאושרים על ידי משרד הכלכלה.

 

תנאי קבלה

 

המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסאי קול צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה או בעלי תעודת בגרות חלקית עם ציון עובר באנגלית, במתמטיקה ובמקצועות העברית הכוללים לשון, ספרות והבעה. ניתן להתקבל גם על סמך תעודת בוגר מכינה קדם הנדסאית.

 

מעבר לכך, מועמדים שגילם 35 ומעלה יכולים להתקבל בהצגת תעודה המעידה על 12 שנות לימוד אשר מוכרת על ידי משרד החינוך.

 

תעודה

 

הסטודנטים שעומדים בכל דרישות הלימודים מקבלים תעודת הנדסאי סאונד מטעם מה"ט ותעודת מומחיות ייחודית בסאונד אלקטרוני.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי מסלול הנדסאי סאונד יכולים להשתלב כעצמאיים בתפקידים רבים בתעשייה, לרבות מנהלי אולפן הקלטות, יועצי אקוסטיקה וכן כשכירים באולפני טלוויזיה, באולפני רדיו, בחברות הגברה ובחברות הפקה.

 

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל
עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל
Whatsapp Whatsapp