הנדסאי חשמל במכללת עתיד

שירות אישי - צור קשר
הנדסאי חשמל במכללת עתיד

הנדסאי חשמל במכללת עתיד

 

בית הספר להנדסאים של מכללת עתיד פועל בפריסה ארצית וכולל 5 מרכזי לימוד במעלות, באום אל פחם, בחיפה, בתל אביב ובבאר שבע. בבית הספר מתקיימים מגוון מסלולי הכשרה להנדסאים בתחומי לימוד שונים ובמתכונות לימוד גמישות ונוחות.

 

לימודי ההנדסאים ברשת מכללות עתיד כפופים להנחיות המה"ט והם מכינים את הסטודנטים לקראת הבחינות הממשלתיות ולקראת קבלת הדיפלומה מטעם מה"ט. מסלולי ההכשרה להנדסאים מוגשים על ידי מרצים מקצועיים ומנוסים בתעשייה ולרשות הסטודנטים עומד הציוד המתקדם ביותר הנדרש ללמידה. הסטודנטים הלומדים בבית הספר זוכים גם ליחס ולליווי אישי כמו גם לסיוע בכל תקופת הלימודים ולאחריה.

 

עם סיום הלימודים תוענק לבוגרים דיפלומת הנדסאי והם יוכלו להירשם בפנקס ההנדסאים. תעודת ההנדסאי תאפשר למעוניינים להמשיך ללימודים אקדמאים והיא מהווה מעין קשר קפיצה לפיתוח קריירה מתגמלת ומאתגרת.

 

תוכנית לימודים

 

המסלול להכשרת הנדסאי חשמל במכללת עתיד מבטיח לתלמידים לרכוש מקצוע נדרש ומאתגר. בוגרי המסלול מצליחים להשתלב בהצלחה בשלל תפקידים בארגונים ובחברות שונות והם יכולים לעסוק בתחומי תכנון, בנייה ופיקוח של מערכות חשמל ביתיות ותעשייתיות.

 

תכנית ההכשרה במסלול ללימודי הנדסאי חשמל במכללת עתיד שמה דגש רב על לימוד מעשי כמו גם על הקניית ידע תיאורטי מקיף וכלים טכניים מתקדמים. התכנית מכסה נושאי ליבה נחוצים הכוללים את מקצועות הפיזיקה, האנגלית הטכנית והמבוא לחשמל ולאלקטרוניקה ולצדם היא סוקרת נושאים ממוקדי תחום ובהם מערכות חשמל, מערכות פיקוד ואנרגיה ויסות ובקרה. בנוסף לזאת כחלק ממטלות הלימוד כל הסטודנטים נדרשים לבצע פרויקט גמר בו הם מפגינים ומביאים לידי ביטוי את הידע והמיומנויות שנרכשו במהלך הלימודים. העבודה על פרוייקט הגמר וההתנסויות המעשיות בהן הסטודנטים לוקחים חלק במהלך המסלול מזכים אותם בניסיון ומסייעים להם להשתלב ביעילות בשוק העבודה.

 

עם תום הלימודים ועם מעבר הבחינה הממשלתית בהצלחה, הבוגרים יהיו זכאים לקבל דיפלומת הנדסאי חשמל בדרגת חשמלאי מוסמך. בוגרי התחום נהנים מקידום מקצועי מהיר, ובתום תקופה של שנתיים הם מוסמכים למעמד של חשמלאי ראשי ולאחריו לדרגת חשמלאי הנדסאי המורשה לתכנן מערכות חשמליות עד לעוצמת 630X3 אמפר. העלייה בדרגות והקידום המקצועי מלווה בשכר גבוה ובהערכה מקצועית.

 

מועדי הפתיחה:

 

המסלול ללימודי הנדסאי חשמל במכללת עתיד נפתח בחודשי אוקטובר ומרץ, בהתאמה למועדי הבחינות הממשלתיות.

 

 

מבנה הלימודים:

 

המכללה מציעה שני מסלולי הכשרה לבחירת הסטודנטים:

  • מתכונת לימודי בוקר המתפרסים על פני שנתיים
  • מתכונת לימודי ערב הנמשכים 3 שנים ומתקיימים פעמיים בשבוע

 

תנאי הקבלה:

 

  • תעודת בגרות הכוללת
    ציון בגרות עובר במתמטיקה ברמת 3 יח'.
    ציון בגרות עובר באנגלית ברמת 3 יח'.
    ציון בגרות עובר בהבעה ברמת 2 יח'.

 

השלמת מכינה טכנולוגית

 

למועמדים בני 35 ומעלה ישנה אפשרות קבלה ללימודים, בצגת תעודת סיום 12 שנות לימוד.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת עתיד - לימודי תעודה
חוות דעת של סטודנטים על הנדסאי חשמל - מכללת עתיד
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

מכללת עתיד - לימודי תעודה
01/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יחס אישי מרצים נחמדים שעות נוחות קרוה לתחנת אוטובוס חיילים משוחררים שנתיים חינם

על הקמפוס

מקום לימודי מצויין קמפוס צריך לעבור חידוש/שיפוץ לחווית לימודים יותר נוחה.בהצלחה לכולם

טיפים

אפשר לשלב עבודה בלימודי ערב.לשאוך לבררר איזה מקצוע ללמוד לפניי שמתחילים


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp