לימודי הנדסאי מכשור רפואי בתל חי הנדסאים בצפון

שירות אישי - צור קשר

תל חי הנדסאים בצפון
תל חי הנדסאים בצפון
תל חי הנדסאים בצפון
תל חי הנדסאים בצפון
תל חי הנדסאים בצפון

לימודי הנדסאי מכשור רפואי - תל חי הנדסאים בצפון


מכשור פורץ דרך בעולם הרפואה


ציוד טכנולוגי מתקדם מהווה מרכיב חשוב ומרכזי בכל רובדי החיים שלנו ובפרט בתחום הרפואי. התחום חווה התפתחות וצמיחה מואצת בשנים האחרונות, אשר מורגשת ברחבי העולם וגם אצלנו בישראל. הריבוי במכשירים רפואיים והעלייה בשימוש בהם יוצרים צורך גובר והולך לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים בתחום המכשור הרפואי, שיכולים לתפעל את המכשור ולאתר ולתקן תקלות שמתרחשות בו. מדובר בטכנולוגיות שהן חיוניות למהלכו של הטיפול הרפואי, שחלקן משמשות להצלת חיי אדם, ועל כן אפשר לראות את החשיבות הרבה שבפעילות התקינה והאיכותית של המכשור הרפואי ובמניעת כשלים ובעיות בתפקודו.


בתל חי הנדסאים ניתן ללמוד בתכנית לימודי הנדסאי מכשור רפואי, אשר מעניקה לתלמידיה ידע וכלים רבים בתחום הטכנולוגיות הרפואיות והציוד הרפואי המתקדם. לאורך הלימודים מכירים מכשור ותהליכים משוכללים שמהווים חלק בלתי נפרד מפעילותם של מוסדות בתחום הרפואה והבריאות בארץ ובעולם. באפשרותם של הבוגרים להשתלב במגוון של תפקידים במכונים רפואיים, בבתי חולים ובמסגרות רפואיות נוספות, במסלולי קריירה שיש להם ביקוש רב במיוחד בתעשייה הרפואית והטכנולוגית של היום.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במגמה זו ללימודי הנדסאים לומדים מקצועות עיוניים ומעשיים אשר כוללים מקצועות יסוד, מקצועות רפואיים ומקצועות טכנולוגיים. במהלך הלימודים הם מתוודעים לעקרונות במדעי הרפואה ומקצועות קליניים נוספים וכמו כן, לומדים על סוגי המכשור הרפואי השונים בהם משתמשים בתחום הרפואה היום.


מתכונת הלימוד


היקפם של הלימודים במסלול זה הוא שלוש שנים, שנתיים מהן מוקדשות ללימודי הנדסאים המוכרים על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ומשרד הבריאות והשנה השלישית מוקדשת לביצוע הכשרה מקצועית מעשית, אשר מתקיימת במחלקות רפואיות של מוסדות רפואיים ציבוריים המוכרים בשניים מתוך מכלול תחומי העיסוק של טכנולוגים רפואיים. בין התחומים בהם ניתן לבצע התמחות נכללים: טכנולוג קוצבי לב, טכנולוג א.ק.ג, טכנולוג צנתור לב, טכנולוג סונר נשים, טכנולוד מיפויים ואיזוטופים, טכנולוגי צפיפות עצם, טכנולוגי כלי דם, טכנולוג מכונת לב ריאה, טכנולוגי הרדמה, טכנולוג חדר ניתוח, טכנולוג טיפול נמרץ, טכנולוג תפקוד ריאה, טכנולוגי EGM, טכנולוג דיאליזה, טכנולוג גסטרו, טכנולוג עיניים, טכנולוג עצבים מעוררים, טכנולוג מעבדות שינה, טכנולוג טיפול נמרץ לפגים ועוד.


במהלך הלימודים, הסטודנטים לומדים בקורסים עיוניים וגם לוקחים חלק בלימודים מעשיים אשר כוללים התנסות במעבדות והתנסות

קלינית בבית חולים בה מתרגלים שימוש בציוד רפואי מתקדם וחדיש. בסיום ההתנסות המעשית, על הסטודנטים במגמה לבצע פרויקט גמר, שבו מסכמים את ההתנסות במכשיר נבחר ומציגים את החומר הנלמד בפני וועדה של אנשי מקצוע.


על מוסד הלימוד


בתל חי הנדסאים ניתן ללמוד במגוון מגמות הנדסאים בתחומי ההנדסה, העיצוב והתקשורת. בין המסלולים שמתקיימים במוסד זה נכללים לימודי הנדסאי מכונות אנרגיה וגז טבעי, לימודי הנדסאי חשמל, לימודי הנדסאי בניין, לימודי הנדסאי תוכנה בהתמחות סייבר ופיתוח אפליקציות לאנדרואיד, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול, לימודי הנדסאי רכב מערכות מתקדמות, לימודי הנדסאי קולנוע וטלוויזיה, לימודי הנדסאי אדריכלות נוף ולימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.


תכניות לימודי ההנדסאים של מוסד זה שמות דגש על התנסות פרקטית וכך הן כוללות סדנאות מעשיות שונות שמאפשרות לסטודנטים לתרגל את החומר הנלמד בפועל. כמו כן, תל חי הנדסאים מפעילה קשרים ושיתופי פעולה עם חברות תעשייה מובילות במטרה לסייע לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי בתחום הלימוד ולפתוח דלת לתעסוקה בתום הלימודים.


תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל ללימודי הנדסאים נדרשים לעמוד בדרישות מה"ט, במסגרתן עליהם להציג תעודת בגרות מלאה, או לחלופין להיות בעלי בגרות חלקית ובה ציון חיובי בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה ברמת 3 יחידות לימוד לפחות ובבגרות ברמת 2 יחידות לימוד במקצועות העברית (ספרות או הבעה). נוסף על כך, יכולים להתקבל ללימודי הנדסאים גם בוגרי מכינת קדם הנדסאים (מכינה טכנולוגית), מועמדים בוגרי מכינת 30+ שברשותם תעודה על סיום 12 שנות לימוד וכן מועמדים מעל גיל 35 בעלי תעודת סיום 12 שנות לימוד המוכרת על ידי משרד החינוך.


תעודה


סטודנטים אשר משלימים את כל חובות הלימודים בהצלחה זכרים לקבל דיפלומת הנדסאים במגמת הנדסה רפואית - התמחות מכשור רפואי, מטעם המכון הממשלתי להכשרה טכנולוגית (מה"ט). כדי לקבל את הדיפלומה יש צורך לעבור מבחנים חיצוניים ופנימיים ולהשלים בהצלחה את פרויקט הגמר.

עוד מסלולי לימוד - תל חי הנדסאים בצפון

חוות דעת של סטודנטים על תל חי הנדסאים בצפון - הנדסאי מכשור רפואי

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

מכללת תל חי
03/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

קרי לי דברים טובים בחיים הרבה דברים טובים אחד הטובים ביותר היה חווית הלימודים האקדמיים בה חברתי נסיו קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס בו אני לומדת ני מהל הבחינות אם בעניין הלימודים שאר העינינים האחרים דבר שנתן תודה נפשית פיזית  קרא עוד...

טיפים

סטודנטים ותיקים יכולים לעזור לסטודנטים חדשים להשתלב בלימודים מהר ככול האפשר ואפשר גם שמוסד הלימודים  קרא עוד...

מכללת תל חי
05/07/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין איך להגיע למכללה , חוץ מטרפים כל יום ...ואין אפילו תחבורה טובה לפחות על חצי שעה יהיה אוטובוס לסט קרא עוד...

על הקמפוס

מאוד ישן אפילו הספריה ואין לנו מקום טוב לשבת בו להרגיש בנוח בהפסקות

טיפים

אבא מפרנס יחיד בבית ואנחנו 3 אחיות לומדת כל אחת תחום אחר ויש לנו שכר דירה וחדשי חודש ונסיעות


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp