לימודי הנדסאי ביוטכנולוגיה ביו - רפואה בהנדסאים באריאל

שירות אישי - צור קשר

הנדסאים באריאל

אהבת? שתף ב:

הנדסאי ביוטכנולוגיה בהתמחות ביו רפואית - הנדסאים באריאל

 

תוסס פה

 

פריצות דרך בתחום ההנדסה הגנטית מאפשרות לנו ליהנות מפיתוחים שעד לאחרונה לא היינו מעיזים לחלום עליהם, כמו הדברה המבוססת על אמצעים ביולוגיים בלבד או טיהור מי שפכים בעזרת מיקרו-אנזימים. הללו מתווספים לתרומה האדירה שמביאים העוסקים בביוטכנולוגיה בכל הקשור לשימוש בתהליכי תסיסה לייצור חומרי מזון ותרופות מצילות חיים.

 

הנדסאים באריאל מציעים תכנית הנדסאי ביוטכנולוגיה בהתמחות ביו רפואית המאפשרת לבוגריה להשתלב בקלות בתפקידי בקרה, מחקר ופיתוח ובמקביל להמשיך ללימודים אקדמיים אם יחפצו בכך.

 

תכנית לימודים

 

מסלול לימודי ההנדסאים נועד להקנות לסטודנטים ידע רפואי בכימיה, בפרמקולוגיה ובחומרי רפואה תוך שימוש בשיטות מעבדה חדשניות ובמכשור מתקדם. התכנית מתחילה בלימוד מקצועות בסיס (אנגלית, מתמטיקה, פיזיקה ויישומי מחשב) וכן קורסי תשתית בהנדסה. בהמשך מכירים המשתפים מושגים מתחום טכנולוגיות המזון, מעמיקים את ידיעתם בביולוגיה מולקולרית, מתנסים בתפעול מכשירי במכשירי HPLC ונחשפים לסוגיות באבטחת איכות. הם לומדים לנטר ולנהל מחקרים קליניים ורוכשים מיומנות בכל שלבי עבודת המחקר כולל ניתוח תוצאות, הסקת מסקנות וכתיבת דוחות מדעיים.

 

מתכונת הלימוד

 

שיעורי המסלול מתקיימים במתכונת של לימודי יום ונמשכים לאורך שנתיים. הם כוללים קורסים תיאורטיים וכן הכשרה מעשית נרחבת בעבודת שטח הנעשית במעבדות מגוונות לביוטכנולוגיה ולכימיה. בשלב האחרון של הלימודים לוקחים המשתתפים חלק בקורס מסכם המיועד ליצור אינטגרציה של החומר העיוני והמעשי ולהכין את הסטודנטים לחשיבה מחקרית תוך התנסות בעבודת צוות.

 

חיילים משוחררים ובוגרים של השירות הלאומי זכאים לקבל מימון בשיעור של עד 100% משכר הלימוד עד חמש שנים מיום השחרור, לפי הנהלים של מה"ט. לבעלי ממוצע בגרויות גבוה ישנה אפשרות לקבל מלגות הצטיינות עד סכום של 1500 שקלים.

 

על מוסד הלימודים

 

הנדסאים באריאל הוא מוסד לימוד להשכלה גבוה אשר מתמקד בתחום ההנדסה והתעשייה. תכניות הלימוד של מוסד הלימוד נבנו בהתאם לדרישות השוק בישראל במטרה להכשיר את הסטודנטים הן בפן העיוני של המקצוע והן בפן המעשי שלו, זאת כדי לאפשר להם השתלבות מהירה בשוק העבודה מיד עם תום הלימודים. התארים שהמוסד מעניק לתלמידו ניתנים בשיתוף פעולה עם מה"ט והם קיבלו אישור של משרד הכלכלה.

 

תנאי קבלה

 

כדי להגיש מועמדות למסלול יש להיות בעלי תעודת בגרות מלאה או תעודת גמר של מכינה טכנולוגית. ניתן להירשם ללימודים גם עם ציון עובר במתמטיקה ובאנגלית ברמה של שלוש יחידות לימוד ובאחד מבין מקצועות העברית ברמה של שתי יחידות לפחות. מועמדים שגילם עולה על 35 ולמדו 12 שנות לימוד יתקבלו לתכנית ללא צורך להציג הישגים נוספים.

 

תעודה

 

בתום המסלול מקבלים דיפלומת הנדסאי מטעם מה"ט. כמו כן, הם זכאים לשתי תעודות - בוגר קורס ניטור מחקרים קליניים CRA, ותעדת בוגר קורס מפעיל HPLC.

 

בוגרי התכנית זכאים להמשיך למסלול מובנה באוניברסיטת אריאל ללימודי בביולוגיה מולקולרית, תואר זה מאפשר ללימודי Pre Med – הכנה לרפואה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר משתלבים בתפקידים מגוונים בתחום, לרבות ניהול מחקרים קליניים, עבודה בתעשייה הכימית וחברות הפארמה והדיאגנוסטיקה, מעבדות מחקר ופיתוח, בקרת איכות, תעשיית המזון, שיווק ומכירות בעולם הפארמה ועוד.

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

מתוך פורום הנדסאים באריאל

הנדסאי בניין שאלות רישום
אורן
1 תגובות
מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לימודי ערב הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
זיאד
1 תגובות
מה משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים באריאל?
אנונימי
1 תגובות
השלמת לימודי הנדסה להנדסאים באריאל
נרמין מנסור
1 תגובות
קבלה להנדסאי בניין באוניברסיטת אריאל
דניאל
ללא תגובה
האם צריך פסיכומטרי כדי להתקבל להנדסאים באריאל?
קרן צוגמן
5 תגובות
הנדסאי ביוטכנולוגיה בהתמחות ביו רפואית
יוליה אקסלרוד
1 תגובות
אופי העבודה - הנדסאי בניין
אילן
1 תגובות
הנדסאי חשמל - מועדי רישום באריאל
יעקב ליצמן
1 תגובות
ימים ושעות - לימודי סאונד
ארטיום
1 תגובות
למודי ערב בהנדסאי רכב באריאל
ארתור נזמוב
1 תגובות
קורס qa באוניברסיטת אריאל
חיים פאר
1 תגובות
עיצוב מדיה ולימודי קרימינולוגיה - האם ניתן לשלב?
יוליה
3 תגובות
עיצוב פנים בהנדסאים באריאל
שילת אלקיים
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם