לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים בהנדסאים באריאל

שירות אישי - צור קשר

הנדסאים באריאל

לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים - הנדסאים באריאל

לבנות ולתכנן קריירה

 

הלימודים במחלקה זו משלבים את תחום האדריכלות עם תחום עיצוב הפנים וכוללים ידע רב בנושאים הבאים: ידע טכנולוגי בבנייה, הנדסה, יצירה ואומנות. תפקידו של הנדסאים הוא לתכנן מבנים בהתאם לסביבה ולדאוג למעטפת החיצונית שלהם. הם עוסקים גם בעיצוב פנים ובפרוט חלוקה פנימית של המבנים תוך התייחסות לאסתטיקה ולפונקציונאליות ולצורכי הלקוחות.

 

לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים של הנדסאים באריאל מעניק לסטודנטים ידע יצירתי וטכנולוגי להשתלבות בתעשייה כהנדסאים. התכנית פותחת מגוון של אפשרויות תעסוקה, הבוגרים יכולים לשמש מתעננים ומעצבים של מבנים, יועצים אדריכליים, מעצבי פנים, מנהלי פרויקטים, מודליסטים לתערוכות ולמבנים, עורכי תכניות במשרדי אדריכלים ואפיקים נוספים.

 

תכנית הלימודים

 

במהלך התכנית הסטודנטים לומדים על תיאוריות שונות באדריכלות ובעיצוב, על כללי עיצוב ותכנון וכן נחשפים למגמות עכשוויות בעולם האדריכלות והעיצוב. הם מכירים חומרי גלם חדשניים ולומדים על אתגרים עמם נדרשים אדריכלים להתמודד ועם היבטים פרקטיים לעבודה נכונה ויעילה.

 

מתכונת הלימודים

 

אורך התכנית הוא כשנתיים וחצי, השיעורים בה מתקיימים ארבע פעמים בשבוע במשך חמישה סמסטרים במתכונת לימודי יום. המסלול משלב במהלכו מגוון הדגמות ייעודיות בסטודיו לצד התנסות מעשית ופרויקט גמר אותו עורכים בשנה האחרונה.

 

תלמידי בית הספר להנדסאים יכולים ליהנות ממגוון מלגות להנדסאים. הם זכאים למימון עד 80% אחוזים משכר הלימוד בשנתיים הראשונות ללימודיהם, הטבה שמיועדת עבור חיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי העומדים בנהלי מה"ט. ההטבה רלבנטית עד חמש שנים ממועד השחרור.

 

כמו כן, מועמדים מצטיינים יכולים לקבל מלגות הצטיינות על סמך הישגים גבוהים בתעודת הבגרות. גובה המלגה יכול להגיע אף ל - 1500 שקלים. מומלץ לבדוק את העמידה בקריטריונים מול מוסד הלימודים.

 

 

על מוסד הלימודים

 

הנדסאים באריאל היא מוסד הכשרת הנדסאים שבו מתקיימות תכניות לימוד מגוונות. בין היתר, ניתן ללמוד במסלולי הנדסאי מגוונים, בתחומים כמו סאונד, עיצוב תעשייתי, עיצוב מדיה, קולנוע וטלוויזיה ומסלולים נוספים. הנדסאים באריאל מציעים גם תכניות לימודי תעודה שמסייעות לעובדים לשדרג את הקריירה.


תנאי קבלה


כדי להתקבל ללימודי ההנדסאים במגמת אדריכלות ועיצוב פנים יש צורך בתעודת בגרות מלאה. לחילופין אפשר להתקבל על סמך בגרות חלקית ובה ציון עובר בבגרויות במתמטיקה 3 יחידות לימוד, אנגלית 3 יחידות לימוד, הבעה עברית, ספרות או לשון ברמת 2 יחידות לימוד.

 

קיימת גם אפשרות להתקבל על סמך מעבר בהצלחה של לימודי מכינה קדם הנדסאית.

 

מועמדים שגילם 35 ומעלה נדרשים להציג תעודת סיום 12 שנות לימוד מטעם משרד החינוך. כמו כן, הם נדרשים לעבור מבחן לבדיקת התאמתם לתחום וראיון קבלה אישי.

תעודה

בוגרי מסלול הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים אשר עומדים בכל הדרישות, זכאים לתעודת הנדסאי מטעם מה"ט. עם קבלת התעודה יוכלו הבוגרים להמשיך למסלול לימודים מקוצר לקבלת דיפלומת הנדסאי בניין. כמו כן, הבוגרים זכאים חתימה לאישור מבנים, עד לגובה של 11 מטרים. נוסף על כך, הבוגרים זכאי לתעודה ייחודית על השתתפות ב - Workshop.

באוניברסיטת אריאל מתקיימת תכנית השלמה מהנדסאי למהנדס, שמאפשרת לבוגרי לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים ולבוגרי לימודי הנדסאי בניין להשלים את הכשרתם לתואר מהנדסי בניין.

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

חוות דעת של סטודנטים על הנדסאים באריאל - אדריכלות ועיצוב פנים

התקבלו 10 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

הנדסאים באריאל
31/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני מאוד אוהבת את הסטודנטים שאיתם אני לומדת, האווירה מאוד טובה, יש הרבה שיתוף פעולה בין כולם, ורצון  קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס באוניברטיסת אריאל אדיב, סיפריה מועילה, מס' רב של קפיטריות. האומנם מסביב לקמפוס אין אופציות למ קרא עוד...

טיפים

אני ממליצה בחום ללמוד באונ' אריאל. הינה אוניברסיטה עם אווירה חברתית טובה מאוד. אנשים טובים ואינטיליג קרא עוד...

הנדסאים באריאל
10/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת את החבר׳ה שנמצאת איתי, המרצים מאוד חמים ועוזרים- ברובם. הלימודים אינטנסיביים מאוד וקשים, אין  קרא עוד...

על הקמפוס

מבחינת איזורי לימוד מחולק לכמה ביניינים, כל אחד לתחומו. דרכים ברורות, נוח להליכה.. מעוצב בצורה מאו קרא עוד...

טיפים

לבדוק אוב טוב את שכר הלימוד, להשתמש במענק שניתן. עוזר מאוד. להתעקש על הזכויות שלכם!!!


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום הנדסאים באריאל

המלצה למחשב נייד ללימודי עיצוב תעשייתי
קובי
1 תגובות
קורס פרמדיקים לבוגרי שירות לאומי
ליחן שמחי
1 תגובות
קורס באריאל
ירוס היילו
1 תגובות
הנדסאי מיזוג אוויר להנדסאי בניין
יוסי
ללא תגובה
עלות לימודי הנדסאי תוכנה סייבר
אלירן נוה
1 תגובות
הנדסאי בניין שאלות רישום
אורן
1 תגובות
מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp