רוצה פרטים על הסבת הנדסאים להוראה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

הסבת הנדסאים להוראה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הסבת הנדסאים להוראה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הנדסאים להוראה

 

החשיבות והתרומה שבהוראה ידועה לכל. למרות מצב החינוך בארץ והבקורו הקשות הנשמעות מכל עבר בנוגע לתנאי העובדים החינוך, תחום החינוך היה ועודנו אחד התחומים החשובים והמשפיעים ביותר בחברה הישראלית ובעולם כולו.

 

קיראו על: לימודי חינוך

 

בכדי לעסוק בהוראה יש ללמוד לקבלת תעודת הוראה במערכות החינוך הפורמאליות או הבלתי פורמאליות. מטרת הלימודים לקבלת תעודת הוראה היא להכשיר סטודנטים ולהקנות את כל הידע התיאורתי והמעשי על מנת להשתלב במוסדות החינוך בארץ. קיימים מספר מסלולים ללמודי תעודת הוראה בהתאם לשכבות הגיל שבהן ניתן ללמד או לתחום ההוראה.

 

ניתן לבחור בין הוראה לגיל הרך, הוראה לחינוך מיוחד, מורה- גננת, תעודת הוראה לבתי ספר יסודיים ותעודת הוראה להכנה בבחינת הבגרות לבתי הספר העל יסודיים.

 

מטרת הלימודים

 

מטרת הלימודים בתוכנית ההסבה מהנדסאי להוראה, הינה להקנות להנדסאים ידע נרחב בתחום ההתמחות וכלים להוראה וחינוך. במהלך הלימודים רוכשים ההנדסאים ידע בכל הנוגע לתחומי ההוראה השונים ומיומניות הנדרשות לעסוק בהוראה ובחינוך.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים להסבת הנדסאים להוראה הינה תוכנית אישית הנקבעת לכל הנדסאי לפי תחומי ההתמחות שלו, לפי דיפלומת ההנדסאי שהוא מחזיק ולפי סוג ההוראה בה הוא מתעניין. ברוב מוסדות הלימוד תנאי הקבלה ללימודי הסבה להוראה הינם זהים לתנאי הקבלה לתואר ראשון בחינוך והוראה של המוסד.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים להסמכת תעודת הוראה תלוי ברמת הידע והניסיון של הסטודנט המעוניין לבצע הסבה ממקצוע ההנדסאי לתעודת הוראה. כמו כן, משך הלימודים תלוי גם במסלול הנבחר בתחום ההתמחות.

 

לימודים לתעודת הוראה מצויים במוסדות רבים ברחבי הארץ, אולם תוכנית הלימודים להסמכה מהנדסאי להוראה תלויה בתחום ההנדסאי הנלמד. בכדי להתקבל לתוכנית לימודים זו, ראשית יש לסיים את החובות הנדרשות במסגרת לימודי הנדסאי.

 

 

היכן הנדסאים יכולים לעבור הסבה להוראה

 

  • מכללת לוינסקי לחינוך - מכללת לוינסקי לחינוך, ע"ש חטיבת הנשים של המגבית בניו-יורק,הינה חברת בת של הסוכנות היהודית. תנאי הקבלה להסבת הנדסאים להוראה הם: תעודת דיפלומה של הנדסאי, עמידה בתנאי הקבלה של המעומדים לתואר ראשון במכללת לוינסקי.

  

  • מכללת גורדון  - התוכנית מיועדת לבעלי דיפלומה או זכאות לדיפלומה. משך הלימודים במכללת גורדון להנדסאים בעלי דיפלומה הוא שלוש שנים בתוכנית אישית, כולל התנסות מעשית בהוראה. תנאי הקבלה מקבילים לנדרש מסטודנטים סדירים. להלן תנאי הקבלה: ציון פסיכומטרי 525 ומעלה, זכאות לתעודת בגרות או ציון ממוצע בגרות של 92 ומעלה ללא צורך בציון פסיכומטרי.

 

לאחר קבלת תעודת ההוראה צריכים הבוגרים להתמחות במשך שנה בבית ספר ורק לאחר מכן יהיה הבוגר זכאי לרישיון הוראה. בהמשך יוכל הבוגר להשתלב במוסדות חינוך, במשרד החינוך כמורה או כיועץ אקדמי, כרכז חינוכי או לפנות ללימודי המשך.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הסבת הנדסאים להוראה?

רוצה לדעת יותר על הסבת הנדסאים להוראה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית

התקבלו 85 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp