המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט במכללה האקדמית בוינגייט

מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני
מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני

אהבת? שתף ב:

 

המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט במכללה האקדמית בוינגייט

 

המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט הינו מרכז המכשיר את תלמידיו בלימודים שונים לתעודה. המרכז מפתח ומקדם מדריכים, מאמנים, אנשי מקצוע, אנשי מדע וכל מיני בעלי תפקידים בתחום הספורט והפעילות הגופנית, בעזרת קורסים מקצועיים העושים שימוש באמצעים מודרניים.

 

ניהול המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מתבצע על ידי ד"ר איציק בן מלך, בעל מוניטין וניסיון רב שנים בתורת האימון.

 

להלן תחומי ההתמחות המרכזיים בהם עוסק המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט: הסמכה, הכשרה והעשרת הידע של התלמידים באמצעות קורסים ייחודיים בתחומי הספורט השונים, הקורסים מתבצעים בשיתוף עם התאחדויות וארגוני ספורט ישראלים.

 

המרכז מאפשר לתלמידים להתקדם כמאמנים מקצועיים, כנסים למאמנים, ימי עיון והשתלמויות לבעלי התפקידים השונים העוסקים בספורט.

 

 

לקוחות המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט

 

ככל שעוברות השנים המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט צובר קהל לקוחות ואילו בשנים האחרונות ספורטאים בכירים, מאמנים לאומיים, מאמני קבוצות ספורט עושים שימוש בשירותיו של המרכז, בקורסים והפרויקטים אותם הוא מציע. המרכז מציע את שירותיו למגוון בעלי תפקידים: אנשי ניהול, אנשי מדע, אנשים מעולם הרפואה, אנשים העוסקים בספורט ההישגי, אנשים העוסקים בספורט התחרותי ואנשים העוסקים בספורט העממי.

 

קורסי לימוד

 

להלן רשימת הקורסים המוצעים במרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט:

 

  • הכשרה, העשרה והסמכה בספורט ההישגי והתחרותי - התמחות בתורת האימון ובמדעי הספורט: הלימודים בקורס זה מכשירים מאמנים בכירים, מדריכים ומרצים בכל הקשור למדעי הספורט, תורת האימון והספורט ההישגי.

 

  • התמחות באימון ספורטאיות: מטרת הלימודים בקורס זה היא הסמכת התלמידים והעשרת הידע שלהם כמאמני ספורט מקצועיים.

 

  • ניהול בכיר בספורט: מטרת הלימודים בקורס זה היא רכישת ידע, מיומנויות וכלים בתחומי הניהול השונים בספורט: ניהול מסחרי, ניהול ארגוני, ניהול כלכלי וניהול בכיר בספורט.

 

  • מנהל מקצועי וארגוני במחלקות נוער: מטרת הלימודים בקורס זה היא הסמכת התלמידים והכשרתם כמנהלים מקצועיים ובכירים במחלקות הנוער בתחום הספורט.

 

  • תקשורת ספורט: מטרת הלימודים בקורס זה הינה הכשרת התלמידים בצורה מיומנת ומקצועית לעבודה בעיתונות הספורט הישראלית על כל היבטיה.

 

  • העשרת מאמני ספורט תחרותי והישגי - קורס להעשרה בנושאים פסיכולוגיים: הלמודים בקורס זה מעשירים את התלמידים בידע של בנוגע לנושאים פסיכולוגיים ונושאים חברתיים הקשורים לתהליך האימון.

 

  • קורס להעשרה בכושר גופני וקואורדינציה: הלימודים בקורס זה מכשירים את התלמידים כמאמנים מקצועיים ומורים לחינוך גופני ומאמני קואורדינציה עבור הספורט התחרותי.


*הלימודים בקורסים אלו הינם לימודי הסמכה והכשרה.

 

בנוסף לקורסים הרשומים לעיל, המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מקיים פרויקטים מיוחדים בתחומי הספורט השונים:

 

  • "פרויקט אורח חיים בריא בצה"ל"
  • "פרויקט מיוחד לאוכלוסייה הרחבה ולעוסקים בספורט התחרותי וההישגי"
  • "פרויקט לקידום מאמנים, מדריכים ובעלי תפקידים"

 

המרכז לרפואה ולמתודיקה בספורט של המכללה האקדמית בוינגייט מאפשר לימודי הסמכה גבוהים ומקצועיים, המכשירים את התלמידים בתחומי התמחות ייחודיים למכללה האקדמית בוינגייט. הלימודים מזכים את הבוגרים בתעודה המאפשרת להם השתלבות מקצועית איכותית בתחום הספורט.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללה האקדמית בוינגייט לחינוך גופני