תואר שני במרכז ללימודים אקדמיים - מל"א

שירות אישי - צור קשר

המרכז ללימודים אקדמיים

אהבת? שתף ב:

תואר שני במל"א - המרכז ללימודים אקדמיים

 

לזכות ביתרון במשק

 

חשיבותו של התואר השני ידועה לכולם. במרכז ללימודים אקדמיים ניתן ללמוד לתואר שני במנהל עסקים, לתואר שני בייעוץ חינוכי וכן לתואר שני בחינוך, וזאת בנוסף למגוון התארים הראשונים המוצעים במכללה איכותית זו (מנהל עסקים, פסיכולוגיה, חינוך ועוד).

 

המכללה, המנסה למשוך אליה את מיטב הסטודנטים בישראל פתחה את מסלולי התואר השני, מכיוון שלימודים אלו הפכו למבוקשים מאוד בשנים האחרונות. עבור אפיקי תעסוקה רבים במשק, תואר ראשון כבר אינו מספיק, ולכן סטודנטים רבים מחפשים מכללות איכותיות בהן יוכלו ללמוד לקראת תארים מתקדמים יותר.

 

אחד מהתארים המבוקשים ביותר הוא התואר השני במנהל עסקים. גם תחום החינוך הוא תחום מבוקש (וכמובן גם חשוב מאוד) בו ניתן להרחיב את ההשכלה. כיום ברור לכולם, כי הצורך במורים איכותיים הוא קריטי ואי אפשר להסתפק רק באנשי מקצוע בעלי תואר ראשון. כדי לקדם ולהעמיק את המחקר בתחום, זקוקה מערכת החינוך גם לאנשים עם השכלה מתקדמת יותר.

מסלולי הלימוד

תואר שני במנהל עסקים MBA

 

במרכז ללימודים אקדמיים, ניתן ללמוד לקראת תואר שני במנהל עסקים בתכנית רב תחומית או באחת ההתמחויות הבאות:

 

 

  • מימון ובנקאות: ההתמחות מכינה את הסטודנטים לקבלת החלטות בארגונים פיננסיים. התכנית כוללת גם קורסים בניהול סיכונים פיננסיים.

 

  • ניהול בין לאומי: ההתמחות בניהול בינלאומי מכשירה את הסטודנטים להובלה בארגונים גלובליים מבחינה כלכלית ותרבותית. כך הם לומדים להוביל מהלכים אסטרטגיים בארגונים מקומיים ועולמיים.

 

 

תואר שני בחינוך MA

 

ניתן ללמוד במכללה גם לתואר שני בחינוך בהתמחויות הבאות:

 

  • חינוך חברה ותרבות: מטרת התמחות זו היא הכשרת מנהיגים קהילתיים וחינוכיים, שיוכלו לקדם חברה דמוקרטית ושוויונית.

 

 

  • חינוך סביבתי: התמחות זו שמה דגש על מאפיינים אקולוגיים וסוגיות בתחום הקיימות שניתן ליישם במוסדות חינוך פורמליים ובלתי פורמליים.

 

  • ניהול מערכות חינוך: תואר שני בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך מטפח כישורי אחריות ויזמות בקרב מנהלים וגם מלמד אותם כיצד ליצור תשתית למידה יעילה במוסדות שלהם.

 

  • תקשוב ולמידה: ההתמחות מתמקדת בקידום המערך הטכנולוגי שבא להטמיע תקשוב בהוראה. הסטודנטים עוסקים בסוגיות חברתיות, בלשניות וקוגניטיביות של המידע והמחשוב.

 

  • חינוך לגיל הרך: תואר שני בהתמחות חינוך לגיל הרך מכשיר מורים לתפקידים בכירים בגנים, במשפחתונים ובמעונות בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. לתכנית שני מוקדים, האחד חינוכי והאחר התפתחותי.

 

  • ייעוץ חינוכי: במסגרת התואר השני בייעוץ חינוכי, רוכשים הסטודנטים מיומנויות ייעוץ לפרט, לקבוצות תלמידים ולבני משפחותיהם. הם גם לומדים להתמודד עם מצבי מועקה ומשבר במערכת הבית ספרית.


מה לומדים?

 

במסגרת התואר השני במנהל עסקים, לומדים הסטודנטים נושאים כמו חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה, שיווק ופרסום, כלכלה, בנקאות, משאבי אנוש ועוד. בתארים השניים בתחום החינוך נלמדים נושאים חשובים ממגוון תחומים כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה, חינוך, ייעוץ, שיטות לימוד, מנהיגות, ליקויי למידה, חינוך מיוחד ועוד. כל אלה ועוד, הם תחומים חשובים ואפילו קריטיים לתחום החינוך בישראל. כדי להשלים תואר שני יש צורך במעבר של כל המבחנים והמטלות במהלך השנתיים של הלימודים.

 

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לתואר שני, יש צורך כמובן בתואר ראשון (עם ציונים גבוהים ככל האפשר), רצוי מאוד במקצוע השייך לתחום של תואר המוסמך. מי שנרשמים לתואר שני במנהל עסקים למשל, רצוי מאוד שיהיו בוגרי לימודי כלכלה, ניהול או חשבונאות. עם זאת, קיימת אפשרות להירשם גם עם תואר ראשון בתחום אחר, אז יש צורך בשיעורי השלמה. כך גם בתחום החינוך והייעוץ החינוכי.

 

שכר לימוד ומלגות

 

ניתן לקבל פרטים מפורטים במשרדי מוסד הלימוד בכל הנוגע לתשלום שכר הלימוד עבור המסלולים השונים. חשוב להדגיש כי המכללה מעניקה מדי שנה מלגות לימוד מגוונות לאוכלוסיות המתקשות בתשלום שכר הלימוד ולסטודנטים מצטיינים.

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים

מתוך פורום המרכז ללימודים אקדמיים

BA בחינוך לימודי ערב
ליאת
1 תגובות
גובה שכר הלימוד של תואר שני בניהול משאבי אנוש
שירן סלע
1 תגובות
תואר שני בניהול משאבי אנוש
שירן סלע
1 תגובות
שחזור תעודת תואר מאוניברסיטת דרבי
גל
1 תגובות
שחזור תעודת לימודים מאוניברסיטת דרבי
שלומית
1 תגובות
המרת ממוצע תואר ראשון מחול לארץ
ענת בראונשטיין
1 תגובות
דוקטורט לבוגרי תואר שני בייעוץ חינוכי
יערית בדש
1 תגובות
שחזור תעודת BA מהמרכז ללימודים אקדמיים
ענת נטיב
1 תגובות
לימודי פסיכולוגיה - אישור על ידי המלג
עדי
1 תגובות
תואר ראשון במכללה ללא פסיכומטרי
אסתר
1 תגובות
מכינה 30+ מוכרת על ידי המל"ג/משרד החינוך
דניאל
1 תגובות
לימודי תעודה משולבים עם תואר
רעות
1 תגובות
השלמות לתזה בחינוך לאחר תואר שני בניהול חינוך
ג'ביילי עאליה
1 תגובות
מנהל מערכות בריאות ללא בגרות
ליזי כהן
1 תגובות
לימודי פסיכולוגיה במל"א
אפרת
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם