מכינת 30+ במרכז ללימודים אקדמיים

שירות אישי - צור קשר

המרכז ללימודים אקדמיים

אהבת? שתף ב:

מכינת 30+ במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה - מל"א

מהי מכינה?

המכינה היא מסגרת לימודית שמטרתה העיקרית היא לסייע לתלמידים לשפר את סיכויי קבלתם לתואר הראשון. בשנים האחרונות יותר ויותר מועמדים נדרשים לשפר את ציוניהם על מנת שיוכלו להתקבל ללימודיתואר ראשון באוניברסיטאות ובמכללות בארץ. מכינת 30+ שמציע מל"א, המרכז ללימודים אקדמיים, באה לענות על צרכיהם של מועמדים מעל גיל 30 שאינם עומדים בדרישות הסף לתארים אותם הם מעוניינים ללמוד.


קצת על המרכז ללימודים אקדמיים

המרכז ללימודים אקדמיים הינו מרכז להשכלה גבוהה אשר ממוקם באור יהודה, אור יהודה הינה עיר מפותחת בתחום ההשכלה הגבוהה, התרבות והטכנולוגיה ומהווה מעין מרכז היי טק איזורי. בשנים האחרונות פועלת עריית אור יהודה במטרה ליצור שיתופי פעולה פורים עם מוסדות רבים להשכלה גבוהה, בכדי להגדיל את מספר התלמידים הזוכים להשכלה גבוהה בעיר, בין מוסדות אלו ניתן למצוא את המרכז ללימודים אקדמיים. במרכז ללימודים אקדמיים ניתן ללמוד לתואר ראשון או תואר שני במגוון פקולטות, במקצועות ההייטק, הבריאות, הניהול, הפסיכולוגיה והחינוך.

למי מיועדת מכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים?

מכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה, הוקמה מתוך הבנה בחשיבותה של ההשכלה הגבוהה בישראל ובעיקר בכדי לאפשר לכל המעוניינים להתקבל ללימודים לתואר ראשון, במרכז ללימודים אקדמיים. מכינה זו של המרכז ללימודים אקדמיים שבאור יהודה, פונה למועמדים שגילם 30 ומעלה אשר אין ברשותם תעודת בגרות מלאה או למועמדים שיש ברשותם תעודת בגרות אך בעלי ממוצע כולל משוקלל של 80 ומטה - ללימודי מנהל עסקים או ללימודי פסיכולוגיה; או לבעלי ממוצע של מתחת ל - 75 כאשר מדובר במועמדים ללימודי חינוך.

מדוע כדאי לי ללמוד במכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים?

מטרתה של המכינה במרכז ללימודים אקדמיים היא לאפשר למועמדים בני 30 ומעלה שאינם עומדים בכל תנאי הקבלה של המוסד, לשפר את סיכויי קבלתם לתואר הראשון במוסד במסלולים השונים. המכינה של המרכז ללימודים אקדמיים מציעה לתלמידים תוכניות לימודים עדכניות ביותר, צוות מורים בעלי ידע אקדמי נרחב וניסיון מעשי רב- שנים, סיוע וליווי אישי לאורך כל הדרך, ייעוץ, חניכה אישית וקמפוס לימודים המשרה אווירה תומכת וחמה. לאורך המכינה, רוכשים הסטודנטים אסטרטגיות למידה ומיומנויות חשובות לעולם האקדמי ומבססים את הידע במקצועות שונים.

המקצועות הנלמדים במהלך המכינה של המרכז ללימודים אקדמיים

המקצועות הנלמדים במכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה הינם: אנגלית, אשנב למתמטיקה מדע וטכנולוגיה, משטר מדינת ישראל, אוריינות אקדמית.

מתכונת הלימוד

הלימודים במכינת 30+ המרכז ללימודים אקדמיים מקנים לתלמידים את מיטב שיטות הלמידה הדרושות להם בכדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה ולהצליח בהם. המכינה מבססת ומעמיקה את ידיעותיהם של התלמידים במקצועות הנלמדים.

הלימודים במכינה של המרכז ללימודים אקדמיים נפרשים על פני ארבעה חודשי לימוד ונלמדים בשעות ערב בכדי לאפשר לתלמידים להמשיך בעיסוקם הנוכחי ולשלב בין המכינה לבין עבודה.

 

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים

מתוך פורום המרכז ללימודים אקדמיים

BA בחינוך לימודי ערב
ליאת
1 תגובות
גובה שכר הלימוד של תואר שני בניהול משאבי אנוש
שירן סלע
1 תגובות
תואר שני בניהול משאבי אנוש
שירן סלע
1 תגובות
שחזור תעודת תואר מאוניברסיטת דרבי
גל
1 תגובות
שחזור תעודת לימודים מאוניברסיטת דרבי
שלומית
1 תגובות
המרת ממוצע תואר ראשון מחול לארץ
ענת בראונשטיין
1 תגובות
דוקטורט לבוגרי תואר שני בייעוץ חינוכי
יערית בדש
1 תגובות
שחזור תעודת BA מהמרכז ללימודים אקדמיים
ענת נטיב
1 תגובות
לימודי פסיכולוגיה - אישור על ידי המלג
עדי
1 תגובות
תואר ראשון במכללה ללא פסיכומטרי
אסתר
1 תגובות
מכינה 30+ מוכרת על ידי המל"ג/משרד החינוך
דניאל
1 תגובות
לימודי תעודה משולבים עם תואר
רעות
1 תגובות
השלמות לתזה בחינוך לאחר תואר שני בניהול חינוך
ג'ביילי עאליה
1 תגובות
מנהל מערכות בריאות ללא בגרות
ליזי כהן
1 תגובות
לימודי פסיכולוגיה במל"א
אפרת
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם