מכינת 30+ במרכז ללימודים אקדמיים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכינה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המרכז ללימודים אקדמיים - מכינת 30+.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכינת 30+ במרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה - מל"א

מהי מכינה?

המכינה היא מסגרת לימודית שמטרתה העיקרית היא לסייע לתלמידים לשפר את סיכויי קבלתם לתואר הראשון. בשנים האחרונות יותר ויותר מועמדים נדרשים לשפר את ציוניהם על מנת שיוכלו להתקבל ללימודיתואר ראשון באוניברסיטאות ובמכללות בארץ. מכינת 30+ שמציע מל"א, המרכז ללימודים אקדמיים, באה לענות על צרכיהם של מועמדים מעל גיל 30 שאינם עומדים בדרישות הסף לתארים אותם הם מעוניינים ללמוד.


קצת על המרכז ללימודים אקדמיים

המרכז ללימודים אקדמיים הינו מרכז להשכלה גבוהה אשר ממוקם באור יהודה, אור יהודה הינה עיר מפותחת בתחום ההשכלה הגבוהה, התרבות והטכנולוגיה ומהווה מעין מרכז היי טק איזורי. בשנים האחרונות פועלת עריית אור יהודה במטרה ליצור שיתופי פעולה פורים עם מוסדות רבים להשכלה גבוהה, בכדי להגדיל את מספר התלמידים הזוכים להשכלה גבוהה בעיר, בין מוסדות אלו ניתן למצוא את המרכז ללימודים אקדמיים. במרכז ללימודים אקדמיים ניתן ללמוד לתואר ראשון או תואר שני במגוון פקולטות, במקצועות ההייטק, הבריאות, הניהול, הפסיכולוגיה והחינוך.

למי מיועדת מכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים?

מכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה, הוקמה מתוך הבנה בחשיבותה של ההשכלה הגבוהה בישראל ובעיקר בכדי לאפשר לכל המעוניינים להתקבל ללימודים לתואר ראשון, במרכז ללימודים אקדמיים. מכינה זו של המרכז ללימודים אקדמיים שבאור יהודה, פונה למועמדים שגילם 30 ומעלה אשר אין ברשותם תעודת בגרות מלאה או למועמדים שיש ברשותם תעודת בגרות אך בעלי ממוצע כולל משוקלל של 80 ומטה - ללימודי מנהל עסקים או ללימודי פסיכולוגיה; או לבעלי ממוצע של מתחת ל - 75 כאשר מדובר במועמדים ללימודי חינוך.

מדוע כדאי לי ללמוד במכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים?

מטרתה של המכינה במרכז ללימודים אקדמיים היא לאפשר למועמדים בני 30 ומעלה שאינם עומדים בכל תנאי הקבלה של המוסד, לשפר את סיכויי קבלתם לתואר הראשון במוסד במסלולים השונים. המכינה של המרכז ללימודים אקדמיים מציעה לתלמידים תוכניות לימודים עדכניות ביותר, צוות מורים בעלי ידע אקדמי נרחב וניסיון מעשי רב- שנים, סיוע וליווי אישי לאורך כל הדרך, ייעוץ, חניכה אישית וקמפוס לימודים המשרה אווירה תומכת וחמה. לאורך המכינה, רוכשים הסטודנטים אסטרטגיות למידה ומיומנויות חשובות לעולם האקדמי ומבססים את הידע במקצועות שונים.

המקצועות הנלמדים במהלך המכינה של המרכז ללימודים אקדמיים

המקצועות הנלמדים במכינת 30+ של המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה הינם: אנגלית, אשנב למתמטיקה מדע וטכנולוגיה, משטר מדינת ישראל, אוריינות אקדמית.

מתכונת הלימוד

הלימודים במכינת 30+ המרכז ללימודים אקדמיים מקנים לתלמידים את מיטב שיטות הלמידה הדרושות להם בכדי להתקבל ללימודים באוניברסיטה ולהצליח בהם. המכינה מבססת ומעמיקה את ידיעותיהם של התלמידים במקצועות הנלמדים.

הלימודים במכינה של המרכז ללימודים אקדמיים נפרשים על פני ארבעה חודשי לימוד ונלמדים בשעות ערב בכדי לאפשר לתלמידים להמשיך בעיסוקם הנוכחי ולשלב בין המכינה לבין עבודה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המרכז ללימודים אקדמיים - מל"א

עוד מסלולי לימוד - המרכז ללימודים אקדמיים
פורום מכינה קדם אקדמית / מכינות
קבלה למכללה עם בגרות לא גבוהה
אנונימי
1 תגובות
מתי אפשר להירשם למכינה בטכניון?
קרן גורליק
1 תגובות
מוסדות המלמדים מכינה למשפטים
רפי מלסה
1 תגובות
מכינת 30 פלוס לבחור חרדי
ישראל יעקב אביכזר
1 תגובות
צריך לעשות פסיכומטרי אחרי מכינה ללימודי משפטים?
אלי שלייפר
1 תגובות
מכינה קדם אקדמית בזום
FC
1 תגובות
שעות ושכר המכינה
סתיו לונין
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp