המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות - IDS

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות – IDS

 

ריכוז של ידע, מקצוענות, ועדכניות ביטחונית

 

המרכז הרב תחומי לביטחון, אבטחה וחקירות – IDS , הוא מרכז הכשרה ייחודי המתמקד בהכשרת מדריכים בתחומי הביטחון, האבטחה, והחקירות השונים. ייחודו של המרכז הוא הריכוז הגבוה של תכניות הלימוד המקצועיות שהוא מציע בתחומי הדרכת הביטחון השונים, ובתחומים משיקים ומשלימים. מתוך תפישה כוללת ומקצוענית, המכירה בחשיבות ההדרכה הסדורה וההכשרה של מדריכים מיומנים בתחומי הביטחון, בנו ב – IDS תכניות הכשרה המותאמות למתרחש בשטח, ונשענות על ידע ועל ניסיון של טובי המומחים בתחומם.

 

על מסלולי הלימוד

 

מסלולי הלימוד במרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות הם רבים ומגוונים, והם נוגעים כמעט בכל תחומי ביטחון הפנים הקיימים. התכניות מיועדות להכשיר מדריכים לכהן בתפקידים מקצועיים בענפי הביטחון הציבוריים והפרטיים, והן מורכבות מהקניית ידע תיאורטי יסודי ומעודכן בכל אחד מן התחומים, ובהתנסות שטח מעשית בהיקף שעות נרחב – בהתאם למסלול הלימודים המסוים.

 

נושאי הלימוד בתכניות ההכשרה המוצעות במוסד זה מקיפים את צורכי השטח, את האחריות הנלווית לכל אחד מן התפקידים הנלמדים, את ההשפעות של אותו תחום, הרקע, מרכיבי התפקיד, היישומים, העבודה בשיתוף פעולה עם גורמים נוספים, טכניקות ומתודות המותאמות לכל מסלול, וכדומה. שיטות הלימוד משלבות בתוכן הרצאות כיתתיות, הדגמות וסימולציות מסוגים שונים, מקרי מבחן, ומתודות חווייתיות נוספות.

 

בנוסף, מסלולי הלימוד מתמקדים בהקניית יכולות ניהול המותאמות לארגונים חמושים, והם מלמדים ומסמיכים את בוגריהם להתמודדות עם מצבי סיכון שונים. בין המסלולים המוצעים במרכז זה נכללים קורסים מקיפים – כקורס חוקרים, קורס בילוש, קורס ניהול אבטחה ועוד. לצדם מוצעות השתלמויות מקצועיות מסוגים שונים, וביניהן גם השתלמות עיקוב, השתלמות מידענות, השתלמות הדרכה טובה, ועוד.
 
מתכונת הלימודים

 

הקורסים נלמדים בהיקפים שונים, אך רובם נפרשים על פני כחצי שנה עד שנת לימודים מלאה, בהיקף של בין 100 ל – 500 שעות לימוד אקדמיות בקירוב. לעומת זאת, תכניות ההשתלמות המוצעות במרכז זה נלמדות בהיקפים מצומצמים יותר, והן נפרשות לרוב על פני פגישות אחדות, ורובן נערכות פעם אחת או פעמיים בשבוע.

תנאי הקבלה

 

למרבית קורסי ההכשרה במרכז לביטחון אבטחה וחקירות נדרשים תנאי קבלה הכוללים שירות צבאי מלא, וכן מעבר של ריאיון קבלה אישי על ידי ועדה, ומעבר מוצלח של מבדק התאמה. חלק מן הקורסים אף כוללים דרישת קדם של רישיון לירי, או תעודה של מדריך ירי. מסלולי ההשתלמות אינם דורשים לרוב תנאי קבלה מסוימים, אך הם מיועדים לקהלי יעד בעלי רקע והכשרה בתחומים הנלמדים.

מידע נוסף

 

למרכז הרב תחומי לביטחון, חקירות ואבטחה מספר מרכזי הדרכה ברחבי הארץ; מרכזים אלה מותאמים לצורכי הלימודים, והם ממוקמים בהתאם לקהלי יעד מרכזיים ומתוך מתן אפשרות לתרגולי השטח הנדרשים. עם זאת, בבית הספר דאגו להציב את מרכזי הלימוד במקומות נוחים לגישה לכולם, ועל כן הם ממוקמים בקרבה לתחנות רכבת. לבית הספר מרכזי פעילות והכשרה בתל אביב, במכללת נצרת עילית, במטווח צוקית בבת ים, במטווח העיר בנתניה, במטווח כפר תבור, ובמטווח חבצלת ברחובות.

לסיכום

 

המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות מציע ללומדים בו אפשרות נדירה לרכוש ידע מסודר ועדכני, בשילוב מיומנויות מעשיות ותרגול, לתפקידים שונים ומגוונים. בית הספר מקיים מסלולי הכשרה לחוקרים, לימודי ניהול בביטחון, קורסים להסמכת מדריכים, ועוד.  הלימודים במסלולים אלה מיועדים לכל מי שמבקש להשתלב באחד מתחומים אלה ולקבל הכשרה מקיפה ומוסמכת, וכן לאנשים שכבר עוסקים בתחומים הרבים הנכללים בענף זה, ומבקשים לשכלל את יכולותיהם, לאפשר לעצמם קידום מקצועי, ולקבל תעודות הסמכה מוכרות.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המרכז הרב תחומי לביטחון אבטחה וחקירות
09/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

I have a lot of people who will have a similar background to me, a foreigner moving to israel

על הקמפוס

Beautiful, good size, well set out, easy to get around and find things. Gorgeous agriculture.


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp