תואר שני במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי פרס

תואר שני במרכז האקדמי פרס

בעשורים האחרונים הפכו לימודי התואר השני (במיוחד בתחום מנהל העסקים) ללימודים מבוקשים מאוד. כיום, קשה מאוד להצליח ללא תואר ראשון ולעיתים קרובות גם ללא תואר שני. לכן, אין זה פלא כי מדי שנה לומדים למעלה מ - 10,000 סטודנטים לתואר שני במכללות השונות ברחבי הארץ.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במרכז האקדמי פרס?
 

 

המרכז האקדמי פרס הוא מוסד לימוד יוקרתי המעניק לסטודנטים השכלה גבוהה במגוון תחומים מבוקשים. במרכז פרס הסטודנטים מקבלים מגוון רחב של יתרונות כמו פרופסור אישי לכל סטודנט, מתקנים ברמה גבוהה ביותר, סגל מרצים משובח, והחשוב מכל - אפשרות לרכוש השכלה אקדמית איכותית. מלבד התארים הראשונים במרכז, ניתן ללמוד גם לתואר שני במינהל עסקים במספר התמחויות כמו שיווק, מימון וחשבונאות, התנהגות ארגונית, ניהול וארגון ודיני עסקים.

 

משך הלימודים לתואר השני במנהל עסקים במכללה זו הוא ארבעה סמסטרים והלימודים כוללים קורסי חובה ובחירה מגוונים המעניקים לסטודנטים השכלה מקיפה ואיכותית במגוון התחומים הללו. כל סטודנט שיסיים בהצלחה את מסלול הלימודים, יקבל תואר שני MBA במנהל עסקים מטעם המרכז. על מנת להשלים את הלימודים לתואר שני מנהל עסקים בשנתיים, ידרשו הסטודנטים להשתתף בארבעה קורסים לפחות בכל סמסטר (לא כולל קורסי השלמה).

מה לומדים?

הלימודים נמשכים שנתיים וכוללים 5 אפשרויות להתמחויות שונות. בהתמחות בתחום השיווק ילמדו הסטודנטים נושאים כמו חקר שווקים, מדיניות הפצה, ניהול מותגים, התנהגות צרכנים, פרסום, תקשורת ועוד. בתואר השני במנהל עסקים עם התמחות במימון נושאי הלימוד יהיו מהעולמות הללו ויכללו קורסים בנושאי חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה, תורת ההשקעות, ניתוח דוחות, מיזוגים ורכישות, כלכלה בתנאי אי וודאות, הערכת שווי חברות, ממשל תאגידי, אופציות וחוזים עתידיים ועוד.

 

גם ההתמחות בתחום הניהול והארגון היא מרתקת וילמדו בה נושאים חשובים כמו ניהול משאבי אנוש, שינוי ופיתוח ארגוני, ניהול חדשנות ויצירתיות ארגונית, מיון והערכת עובדים, ניהול קריירה בארגונים, מנהיגות ועוד.

 

בהתמחות בהתנהגות ארגונית ילמדו הסטודנטים אודות הדרכה ופיתוח בארגון, שינוי ופיתוח ארגוני, ניהול חדשנות ויצירתיות ארגונית, קבלת החלטות, ניהול קריירה בארגונים, מנהיגות ותקשורת ארגונית ועוד. ובמסלול לדיני עסקים ישתתפו הסטודנטים בקורסים מרתקים כנושאים כדוגמת יסודות המשפט, דיני חיובים, דיני תאגידים, דיני מיסים ואמצעי תשלום, דיני קניין וקניין רוחני ועוד.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל לתואר שני יש לסיים כמובן (ובהצלחה) תואר ראשון במנהל עסקים (לעיתים ניתן להירשם גם עם תואר ראשון בתחום אחר אך אז יש צורך בלימודי השלמה רבים). תנאי הקבלה משתנים בין המסלולים השונים ונקבעים על פי קריטריונים שונים שנקבעו על ידי אנשי המרכז. לימודים קודמים בתחומים רלוונטיים עוזרים מאוד ומעניקים פטורים מקורסים מסוימים.

 


שכר לימוד

שכר הלימוד לתואר שני במכללה מוסדר מדי שנה לאחר שליחת מכתב הקבלה למועמדים. לכל מסלול שכר לימוד שונה וניתן לקבל פרטים נוספים במשרדי המכללה.
 

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס

חוות דעת של סטודנטים על המרכז האקדמי פרס - תואר שני

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

המרכז האקדמי פרס
12/01/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת את נקיון השירותים.ממש משריח הם לא נוהגים לטפל בליכלוך למרות כל הבקשות

על הקמפוס

נחמד מאוד יש מבחר די גדול של מוצרים אבל לא זול בכלל.וגם קצת קטן וצריך להמתין המון זמן.

טיפים

לא לפחד לצאת לילמוד זה ממש מהנה וכיף ואתה מרגיש שאתה עושה משהו עם עצמך.אז לכו על זה שווה ... מרגנית


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp